Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Adrian Miedziński z dziką kartą w Toruniu
 17.07.2019 17:50
Stały uczestnik cyklu Speedway Euro Championship 2014, Adrian Miedziński wystąpi podczas drugiej rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy, która odbędzie się 27 lipca w Toruniu.

W poniedziałek na platformie widokowej – „Panorama Torunia”, w obecności Prezydenta Miasta Torunia oraz byłego zawodnika Apatora Toruń, Indywidualnego Mistrza Polski z 1986 roku, Wojciecha Żabiałowicza, rozlosowano numery startowe, z którymi zawodnicy wystąpią na Motoarenie podczas drugiej rundy TAURON SEC.

„Jedynka” przypadła Kacprowi Worynie, co oznacza, że zawodnik Żużlowej Reprezentacji Polski wystąpi w każdym wyścigu otwierającym kolejną serię startów. Zwycięzca sobotnich zmagań w Güstrow, Grigorij Laguta „otrzymał” nr. 8. Startujący z „dziką kartą” Miedziński wylosował nr. 13.

Lista startowa TAURON Speedway Euro Championship w Toruniu:
1. Kacper Woryna (Polska)
2. David Bellego (Francja)
3. Paweł Przedpełski (Polska)
4. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
5. Leon Madsen (Dania)
6. Nicki Pedersen (Dania)
7. Mikkel Michelsen (Dania)
8. Grigorij Laguta (Rosja)
9. Kai Huckenbeck (Niemcy)
10. Bartosz Smektała (Polska)
11. Jarosław Hampel (Polska)

12. Anders Thomsen (Dania)
13. Adrian Miedziński (Polska)
14. Vaclav Milik (Czechy)
15. Robert Lambert (Wielka Brytania)
16. Michael Jepsen Jensen (Dania)

Druga runda TAURON Speedway Euro Championship odbędzie się 27 lipca w Toruniu. Bilety na to wydarzenie dostępne są na eBilet.pl

Dominik Niczke (za: inf. prasowa)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (124)
5 miesięcy temu
Team Rapid - 47:
1. Victor Palovaara - 7+1 (2*,3,2,0)
2. Daniel Henderson - 6+1 (3,w,2*,1)
3. Linus Ekloef - 11 (3,3,2,3,0)
4. Rasmus Broberg - 2+1 (0,1,1*,0)
5. Pontus Aspgren - 12 (3,3,3,2,1)
6. Jesper Persson - 4 (2,0,0,2)
7. Maximilian Belsing - 5+2 (1*,3,0,1*)

Vargarna Norrkoeping - 42:
1. Joel Andersson - 12 (w,2,2,3,2,3)
2. Oscar Holstensson - 1 (1,0,-,-)
3. Jonas Seifert-Salk - 6+2 (2,1,1*,1*,1)
4. Viktor Bergstroem - 1+1 (1,w,0,0)
5. Kim Nilsson - 13+1 (2,3,1,2,3,2*)
6. Henrik Bergstroem - 9+1 (3,1*,2,-,3)
7. Viktor Ohlsson - 0 (0,-,w,d)

  Lubię
  Nie lubię
5 miesięcy temu
no to pisast kolejne blazenada
  Lubię
  Nie lubię
5 miesięcy temu
i do widzenia
dno dna jednek ten pisat
  Lubię
  Nie lubię
5 miesięcy temu
i pist za chwile wyleci z lm
  Lubię
  Nie lubię
5 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Polacy trzymam kciuki i zycze powodzenia.
obsada ciekawa
  Lubię
  Nie lubię
5 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Witam ponownie.
sie a sima
  Lubię
  Nie lubię
5 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Lista startowa finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów:
1. Jan Kvěch (Czechy)
2. Mads Hansen (Dania)
3. Mateusz Cierniak (Polska)
4. Alexander Woentin (Szwecja)
5. Jason Jørgensen (Dania)
6. Michał Curzytek (Polska)
7. Artiom Trofimow (Łotwa)
8. Daniel Bewley (Wielka Brytania)
9. Daniił Kolodinski (Łotwa)
10. Frederik Jakobsen (Dania)
11. Marko Lewiszyn (Ukraina)
12. Roman Lachbaum (Rosja)
13. Wiktor Lampart (Polska)
14. Jonas Jeppesen (Dania)
15. Jakub Miśkowiak (Polska)
16. Petr Chlupáč (Czechy)
Polacy trzymam kciuki i zycze powodzenia.
  Lubię
  Nie lubię
5 miesięcy temu
Witam ponownie.
  Lubię
  Nie lubię
5 miesięcy temu
1 B. Kurtz (Z/Z) -
2 B. Barker (G) -
3 N. Klindt -
4 J. Grajczonek -
5 J. Holder -
6 N. Covatti -
7 R. Wells -
--------------
1 S. Nicholls (G) -
2 C. Heeps -
3 D. King -
4 R. Lawson -
5 K. Pieszczek -
6 E. Kennett -
7 J. Allen -
  Lubię
  Nie lubię
5 miesięcy temu
1 J. Doyle (Z/Z) -
2 A. Ellis -
3 T. Musielak -
4 R. Jensen -
5 T. Batchelor -
6 E. Perks -
7 C. Vissing -
---------------
1 R. Schlein -
2 R. Douglas -
3 J. Thorssell -
4 N. Morris -
5 S. Masters -
6 K. Howarth -
7 L. Becker -
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com