Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Neil Vatcher: Będziemy monitorować ich rozwój
 24.02.2020 18:28
Neil Vatcher w pozytywnych słowach wypowiadał się na temat zeszłotygodniowego trzydniowgo obozu w Isle of Wight, w którym udział wzięła przyszłość brytyjskiego żużla. Udział wzięło 20 zawodników.

Warunki pogodowe nie były komfortowe. Jednak praca miejscowych służb pozwoliła na zrealizowanie 3 – dniowego planu obozowego. Mieliśmy trzy wspaniałe dni intensywnego treningu w domu Wojowników. Weekendowa pogoda była niesprzyjająca, ale dzięki wysiłkom personelu i wolontariuszy Wojowników cieszyliśmy się bardzo dobrymi warunkami – mówi Vatchher, osoba odpowiedzialna za szkolenie młodzieży, po czym dodał, że zawodnikom nakreślono kierunek rozwoju. Wszyscy zawodnicy i ich pomocnicy się zgrali i zauważyliśmy duży postęp zarówno na torze, jak i poza nim. Byliśmy również w stanie wyznaczyć kilka kluczowych kierunków dla żużlowców, jakimi powinni dążyć w nowym sezonie. Będziemy monitorować ich rozwój.

 

Vatcher docenił wkład trenerów w obóz. Jak powiedział, nie może się doczekać aż młodzi zawodnicy zaczną się stosować do rad. Dziękuję naszym trenerom, a mianowicie Steve'owi Worrallowi, Mattowi Readowi, Chrisowi Neville'owi i Andy'emu Hague'owi. Ich profesjonalne podejście i motywacja były wspaniałe i nie mogę się doczekać ich efektów na torze”.

Michał Lewandowski (za: strony ligowe)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com