Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Rafał Okoniewski: Przyłączam się do apelu o pozostanie w domach
 18.03.2020 15:55
Rafał Okoniewski, który przed tym sezonem zmienił klimat łódzki na ostrowski czuje respekt przed epidemią. Teraz pozostaje jemu jedynie bieganie aby podtrzymać formę.

Zawodnik rozumie powagę sytuacji. Do serca wziął sobie słowa rządu aby nie wychodzić niepotrzebnie na zewnątrz i ograniczyć kontakty z ludźmi do minimum. Sam też o to apeluje powołując się na nienajlepszą sytuacje w innych krajach, które takich zaleceń nie zastosowały w porę. Nie pozostaje nam nic innego, jak zastosować się do zaleceń władz. Kto nie musi, niech pozostanie w domu. Sam też ograniczyłem do minimum kontakty z innymi osobami. Jestem przezorny i mam respekt do tej epidemii. Widzimy, co się dzieje w Europie. Przerażające jest to, że niektóre kraje lekceważą sytuację. Brytyjczycy zdają się podążać drogą Włochów, a to niczego dobrego nie wróży dla Starego Kontynentu – mówi Rafał Okoniewski.

 

Epidemia w Polsce dopiero się rozwija. Zakazy mocno ograniczyły możliwości treningowe zawodników. Jak radzi sobie z tym Rafał Okoniewski? Pozostaje mi jedynie pobiegać dla podtrzymania kondycji. To, co wypracowaliśmy zimą od razu nie zginie. Dotąd w sportowej karierze zdarzały mi się przerwy po tym, jak już wyjechaliśmy na tor, ale tylko z powodu niesprzyjającej aury. Z tą sytuacją, z którą się teraz spotykamy, nie da się niczego innego porównać.  Jest ekstremalna, ale to od nas samych w dużej mierze zależy, kiedy nastąpi koniec tej epidemii. Przyłączam się do apelu o pozostanie w domach.

 

Indywidualny tok przygotowań dla żużlowca to żadne novum. W takich chwilach jak ta można czerpać doświadczenie w poprzednich sezonów. Jesteśmy zawodowcami i tak naprawdę mamy indywidualny tok przygotowań. Każdy z nas wie, co ma robić. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie możemy teraz zaprzestać przygotowań ogólnorozwojowych. Nie można po tak długim okresie przygotowania nic nie robić i czekać bezczynnie na rozwój sytuacji. Trzeba się ruszać i to dla mnie jest naturalne – kończy 40-letni żużlowiec ostrowskiego klubu.

Michał Lewandowski (za: polskizuzel.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (154)
rok temu
Okon Okon !
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Taka rozmowa w pizdu znajdz se pan Nostradamusa. Logiczne nikt nie wie co sie moze dziac za 2-3 tyg. Mnie nie dziwi
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Będzie o żużlu też
Cyber trening Bayernu.. czekam na zuzel :)
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Hej
Będzie o żużlu też
  Lubię
  Nie lubię
+1
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
canal-sport-hd Witam
Hej
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
https://www.youtube.com/watch?v=dwCWBqL5OKI

3:00 Artur Mroczka a nie W. Kułakow znowu mi sie cos pomylilo! Polsat niech zniknie
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Eleven od tego weekendu będzie transmitował rozgrywki Ekstraklasy Australijskiej. Lechu w 7 niebie :)
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
Praktycznie nie ma co grac w zakladach bukmacherskich. takiej posuchy nigdy nie bylo.
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Nie widze Rolnickiego jako kapitana tym bardziej jako topowego zawodnika pktowego w 2 lidze. Co nie znaczy, ze mu zle zycze.
W Rzeszowie na tym torze praktycznie się liczy tylko start tam nic się nie da zrobić także Patryk u siebie będzie trzepał punkty bo ma dobre starty średnia koło 2 na bieg u siebie na wyjeździe 1,6.
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com