Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dominik Kubera dzisiaj oficjalnie stał się zawodnikiem Motoru Lublin.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARGED MALESA TZ OSTROVIA OSTRO - Wiadomości
319
Dzisiaj Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów oficjalnie przedstawiła swojego nowego zawodnika, który w przyszłym roku w przyszłym roku będzie bronił jej barw. Do składu klubu z Ostrowa (...)
0
Drugie podejście w sobotę(...)
153
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał na wyjeździe Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania. Punkt bonusowy w(...)
112
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski pokonała na własnym torze eWinner Apator Toruń 46:44. Mecz nie należał do najłatwiejszych. Bohaterem spotkania okazał się Jonas Jeppese(...)
507
Dwa tygodnie po wypożyczeniu z Zielonej Góry, Jonas Jeppesen poprowadził Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wielkopolski do zwycięstwa nad niepokonanym do dziś liderem rozgrywek eWin(...)
28
Po cztery wygrane i cztery porażki mają na koncie kluby, które zmierzą się w Tarnowie. Ostrovia ma w tabeli o punkt więcej. Jest to bonus, którzy wywalczyli tydzień temu w Gdańsku.(...)
1
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 58:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
110
9 miesięcy temu
Pojedynek Ostrovii z Wybrzeżem rozpocznie 8. kolejkę eWinner 1. Ligi(...)
106
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
49
Po rezygnacji Radosława Strzelczyka z funkcji prezesa i członka zarządu klubu, władze TŻ Ostrovia S.A. wystosowały oświadczenie, którego treść publikujemy poniżej. (...)
0
Prezes Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp., Radosław Strzelczyk w dniu dzisiejszym złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Odejście z klubu tłumaczy skupienia większej uwagi na pr(...)
154
Rafał Okoniewski, który przed tym sezonem zmienił klimat łódzki na ostrowski czuje respekt przed epidemią. Teraz pozostaje jemu jedynie bieganie aby podtrzymać formę.(...)
40
We wtorek i środę w Ostrowie Wielkopolskim przebywał Nicolai Klindt. Duńczyk wyjaśnia, że to żadna nowość z jego strony. Musiał pozałatwiać sprawy i sprawdzić jak idą przygotowania(...)
1
W sezonie 2019 był finał Nice 1.LŻ, a potem przegrane baraże o PGE Ekstraligę z truly.work Stalą Gorzów. Jaki będzie rok 2020 dla sympatyków żużla w Ostrowie Wielkopolskim? O swoic(...)
103
Klub z Ostrowa poinformował o nowym zawodniku, który przywdzieje w następnym sezonie ich barwy. Arged Malesa TŻ Ostrovia podpisał kontrakt z Adrianem Cyferem.(...)
62
TŻ Ostrovia nie zwalnia tempa. Wczoraj informowaliśmy, że kontrakt z zeszłorocznym finalistą Nice 1. LŻ przedłużył Nicolai Klindt, a od dziś kadra drużyny na sezon 2020 liczy o ko(...)
239
Za nami pełny wyzwań kolejny żużlowy sezon. Nicolai przebył w nich tysiące mil w Europie, ścigał się w 4 różnych krajach. Odjechał ponad 85 zawodów, do tego należy doliczyć trening(...)
2
W niedzielę rozegraliśmy ostatni akord ligowej rywalizacji. Na przeciwko siebie stanęły zespoły z Ostrowa i Gorzowa. Stawką w dwumeczu było miejsce w przyszłym sezonie w PGE Ekstra(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com