Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Ekstraliga wolna od COVID - 19
 27.05.2020 16:47
Poznaliśmy wyniki testów na Covid – 19. U wszystkich zawodników a także osób z ich otoczenia jak i u tych, którzy będą pełniły określone funkcje przy organizacji zawodów wyniki były negatywne.

To doskonała wiadomość i bardzo cieszymy się przede wszystkim z czysto ludzkiego punktu widzenia, że wszyscy przebadani zawodnicy, mechanicy, a także pracownicy klubów oraz osoby funkcyjne i sędziowie są kolokwialnie mówiąc „czyści”. Nie spoczniemy na laurach i chcemy, aby nasz reżim sanitarny sprawdził się również w kolejnych etapach „odmrażania” polskiego żużla. Nie pozostaje nam nic innego, jak przygotowywać się do rozpoczęcia treningów, a następnie rozgrywek PGE Ekstraligi – powiedział Wojciech Stępniewski, Prezes Ekstraligi Żużlowej sp. z o.o.

 

Teraz, zgodnie z regulaminem, który Ekstraliga ułożyła w przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa można rozpocząć treningi. Ich start rozpocznie się 29 maja. Pierwsze sygnały jakie dochodzą z klubów Speedway Ekstraligi mówią, że będą one zamknięte dla mediów.

Michał Lewandowski (za: speedwayekstraliga.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
2 miesiące temu
ekstraliga wolna na pewno nie od debilizmu panujacego w tych rozgrywkach haha
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com