Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Bandyci potrenują w sobotę
 05.06.2020 12:02
Angielski klub Berwick Bandits występujący w klasie Championship na sobotę zaplanowali przeprowadzenie treningu. Będzie on zamknięty dla widowni i mediów ale ma być transmisja online. W treningu ma wziąć niewielka grupa zawodników i sędziów. Wszystko ma być przeprowadzone zgodnie z nowymi standardami sanitarnymi.

W przerwi zimowej tor przy Shiefield Park został przebudowany. W ocenie Scotta Courtney`a, współwłaściciela klubu ma to wpłynąć na atrakcyjność wydarzeń. W miesiącach zimowych klub przeprowadził gruntowną przebudowę toru Shielfield Park, przesuwając linię wewnętrzną, aby znacznie poszerzyć powierzchnię wyścigową, co powinno skutkować lepszymi, bardziej ekscytującymi wyścigami.

 

Dla klubu będzie to okazja aby zobaczyć jak w praktyce będzie się zachowywał tor oraz jak będą sobie radzili na nim żużlowcy. Planujemy zebrać materiał z sesji treningowej i uzyskać opinie od jeźdźców na temat regulacji toru. Scott dodał też, że start rozgrywek możliwy jest wówczas, gdy będą mogli na stadionie być obecni kibice. Tylko wtedy, gdy będzie to absolutnie bezpieczne, a klub uzyska zgodę rządu i BSP Ltd na pandemię, będziemy w stanie pomieścić widzów w dowolnej formie - ale zapewniamy, że kroki te są pierwszym czynionymi przez klub w tych trudnych czasach.

Michał Lewandowski (za: strony ligowe)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com