Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Mastermedia sponsorem szkółki żużlowej Motor Lublin
 20.09.2023 8:35
W Lublinie przybywa nie tylko fanów czarnego sportu. Na fali popularności żużla rozwija się również Szkółka Motor Lublin. 19 września 2023 umowę sponsorską ze szkółką podpisała firma Mastermedia Cioczek i Wójciak Sp. J.. Lubelskie talenty mogą liczyć na wsparcie.
Firma Mastermedia w sezonie 2023 jest jednym ze sponsorów Platinum Motor Lublin. Teraz będzie wspierać także rozwój najmłodszych sportowców.
 
Nasza szkółka to kuźnia talentów, miejsce, które wychowuje młodych sportowców. Cieszymy się, że mamy Partnerów, którzy chcą nam w tym pomóc i robią to z prawdziwą pasją. – mówi Piotr Więckowski, Wiceprezes Zarządu Speedway Lublin S.A. 
 
W ramach tej strategicznej współpracy Mastermedia zobowiązuje się wspierać Szkółkę Żużlową pitbike i mini-żużel. Umowa obowiązuje do zakończenia sezonu 2024. – wyjaśnia Grzegorz Cioczek, współzałożyciel Mastermedia.
 
Finansowe realnie wsparcie pomoże w aktywizacji młodzieży.
 
Planowane inwestycje przyczynią się do rozwoju szkolenia dzieci i młodzieży w naszym regionie. - dodaje Piotr Więckowski.
 
Jak zostać żużlowcem? 
 
Szkółka żużlowa Motor Lublin organizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci w poniedziałki oraz w środy. Już 6-letnie dzieci mogą zacząć swoją przygodę z żużlem i motocrossem. 
 
Sport żużlowy uczy zdrowej rywalizacji. Lublin słynie z fantastycznego dopingu, prowadzonego w duchu fair play. Jako sponsor szkółki chcemy zaszczepić wśród najmłodszych żyłkę żużlowca. Może w Lublinie jest z nami przyszły mistrz świata? – wyjaśnia Paweł Wójciak, współzałożyciel Mastermedia. 
Magdalena Kociemba (za: inf. prasowa)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
11 miesięcy temu
Wcześniej pisałem, że dzieciaki już jeżdżą na mini torze.
I tak trzymać !
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2024 Zuzelend.com