Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PLATINUM MOTOR LUBLIN - Wiadomości
0
Stowarzyszenie Charytatywne SMS - „Dajemy Nadzieję jest organizatorem I Memoriału Tomasza Jędrzejaka. 32 ekipy będą walczyły o triumf w dwudniowym turnieju piłki nożnej halowej. Z (...)
5
Poniżej publikujemy list otwarty do Stowarzyszenia Lubelskich Kibiców "Speedway Euphoria" skierowany do władz Ekstraligi Żużlowej.(...)
0
Bartosz Zmarzlik o dwa kolejne sezony przedłużył swój związek z klubem z Lublina.(...)
11
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu p(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 35:55 i obronił tytuł Drużynowego Mistrza Polski sprzed roku. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
1
W Lublinie przybywa nie tylko fanów czarnego sportu. Na fali popularności żużla rozwija się również Szkółka Motor Lublin. 19 września 2023 umowę sponsorską ze szkółką podpisała fir(...)
1
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
W rewanżu meczu półfinałowego PGE Ekstraligi pewne zwycięstwo po raz drugi odnieśli zawodnicy Platinum Motor Lublin pokonując na własnym torze Tauron Włókniarz Częstochowa w stosun(...)
0
Już w najbliższą niedziele zostaną rozegrane rewanżowe spotkanie półfinałów PGE Ekstraligi. Poznaliśy już rozkład jazdy jak i obsadę sędziowską tych dwóch spotkań.(...)
0
Bardzo pechowo dla Kacpra Grzelaka zakończyły się niedzielne zawody w Gorzowie Wielkopolskim. Grzelak po upadku nie był zdolny do dalszej jazdy a badania potwierdziły skręcenie z n(...)
9
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 36:54. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions KS Apator Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W pierwszym meczu ćwierćfinałowym fazy play-off PGE Ekstraligi Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe For Nature Solutions KS Apator Toruń w stosunku 42:47. Prezentujemy Pań(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
8 miesięcy temu
Jack Holder po upadku w biegu 15 Drużynowego pucharu Świata we Wrocławiu nie był w stanie kontynuować udziału w zawodach. Po zakończeniu imprezy udał się do Lublina, gdzie przeszed(...)
0
JG Group pomoże szkolić przyszłych mistrzów. Firma JG Group została nowym sponsorem głównym Szkółki Żużlowej Platinum Motoru Lublin. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2024, (...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Platinum Motor Lublin zdemolował na wyjeździe ekipę Cellfast Wilki Krosno w stosunku 28:62. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W ten weekend odbędzie się kolejna już runda PGE Ekstraligi. Poniżej przedstawiamy awizowane składy na te spotkanie.(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com