Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
King Lynn Stars
vs
Oxford Spires
Wczoraj o 20:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PLATINUM MOTOR LUBLIN - Wiadomości
0
Od dłuższego czasu w mediach, już nawet nie tylko sportowych, toczy się dyskusja na temat lubelskiego klubu. Wiele osób, w tym nie mających nic wspólnego z żużlem, zabiera głos w s(...)
0
4 miesiące temu
Drużynowy Mistrz Polski przystąpi do tegorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi w nieco zmienionej nazwie. (...)
0
Stowarzyszenie Charytatywne SMS - „Dajemy Nadzieję jest organizatorem I Memoriału Tomasza Jędrzejaka. 32 ekipy będą walczyły o triumf w dwudniowym turnieju piłki nożnej halowej. Z (...)
5
Poniżej publikujemy list otwarty do Stowarzyszenia Lubelskich Kibiców "Speedway Euphoria" skierowany do władz Ekstraligi Żużlowej.(...)
0
Bartosz Zmarzlik o dwa kolejne sezony przedłużył swój związek z klubem z Lublina.(...)
11
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu p(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 35:55 i obronił tytuł Drużynowego Mistrza Polski sprzed roku. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
1
W Lublinie przybywa nie tylko fanów czarnego sportu. Na fali popularności żużla rozwija się również Szkółka Motor Lublin. 19 września 2023 umowę sponsorską ze szkółką podpisała fir(...)
1
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
W rewanżu meczu półfinałowego PGE Ekstraligi pewne zwycięstwo po raz drugi odnieśli zawodnicy Platinum Motor Lublin pokonując na własnym torze Tauron Włókniarz Częstochowa w stosun(...)
0
Już w najbliższą niedziele zostaną rozegrane rewanżowe spotkanie półfinałów PGE Ekstraligi. Poznaliśy już rozkład jazdy jak i obsadę sędziowską tych dwóch spotkań.(...)
0
Bardzo pechowo dla Kacpra Grzelaka zakończyły się niedzielne zawody w Gorzowie Wielkopolskim. Grzelak po upadku nie był zdolny do dalszej jazdy a badania potwierdziły skręcenie z n(...)
9
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 36:54. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions KS Apator Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W pierwszym meczu ćwierćfinałowym fazy play-off PGE Ekstraligi Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe For Nature Solutions KS Apator Toruń w stosunku 42:47. Prezentujemy Pań(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
12 miesięcy temu
Jack Holder po upadku w biegu 15 Drużynowego pucharu Świata we Wrocławiu nie był w stanie kontynuować udziału w zawodach. Po zakończeniu imprezy udał się do Lublina, gdzie przeszed(...)
0
JG Group pomoże szkolić przyszłych mistrzów. Firma JG Group została nowym sponsorem głównym Szkółki Żużlowej Platinum Motoru Lublin. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2024, (...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Platinum Motor Lublin zdemolował na wyjeździe ekipę Cellfast Wilki Krosno w stosunku 28:62. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com