Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Zmotywowany Rekin naciera na Orły ? zapowiedź meczu KS ROW Rybnik ? Start Gniezno
 04.06.2011 13:41
Rewanżowe spotkanie KS-u ROW-u Rybnik ze Startem Gniezno już w najbliższą niedzielę o godzinie 18. Rybniczanie zapowiadają walkę o pełną pulę punktów, natomiast goście z Gniezna po dwóch porażkach na własnym torze w starciach z GTŻ-em oraz Polonią Bydgoszcz zmuszeni są do szukania punktów na wyjazdach.

 

Sobotnie popołudnie w Gnieźnie zdominowane zostanie przez Turniej Chrobrego, jednak nikt w Grodzie Lecha nie zapomina o rywalizacji ligowej. Wyjazd do Rybnika powinien dać odpowiedź czy gnieźnianie wracają do wysokiej dyspozycji z początku rozgrywek?

Zgodnie z zasadą zwycięskiego składu się nie zmienia, próżno szukać zmian w zestawieniu Startu w porównaniu do niedzielnego starcia z Rekinami w Gnieźnie. Jedyną niewiadomą pozostaje obsada pozycji numer 2, gdzie widnieje nazwisko wychowanka gnieźnieńskiego klubu – Oskara Fajfera. W obwodzie pozostaje bardzo słabo spisujący się Lewis Bridger, kontuzjowany Martin Smoliński oraz Simon Gustafsson, jednak młody Szwed na Śląsku zaprezentuje się najprawdopodobniej z numerem 7. W grę wchodzi jeszcze wzmocnienie zespołu gnieźnieńskiego przez chociażby Rickiego Klinga, który minionej niedzieli gościł na stadionie w Gnieźnie. Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane jutro ok godziny 18, kiedy to nastąpi start do pierwszego wyścigu.

Gospodarze niedzielnego meczu do spotkania ze Startem awizują występ w najsilniejszym składzie, z numerem 13. wystąpi Antonio Lindbaeck, co pozwala mieć nadzieję kibicom w Rybniku na osiągnięcie korzystnego rezultatu. Wsparciem dla ciemnoskórego zawodnika mają być startujący w jednej parze Rory Schlein i Andriej Karpow. Nie bez znaczenia pozostaje również występ powracającego do dobrej dyspozycji Daniela Pytela oraz Romana Chromika. Na pozycjach juniorskich zaprezentują się najprawdopodobniej Mateusz Domański oraz Aleksander Loktajew

Szesnastopunktowa przewaga gnieźnian z pierwszego meczu niemal rozstrzyga sprawę punktu bonusowego, jednak oba zespoły mają coś do udowodnienia. Goście w walce o pierwszą czwórkę potrzebują punktów natomiast zawodnicy ROW-u dotąd wygrali tylko jedno spotkanie na własnym torze, co znacznie wpływa na ilość kibiców zjawiających się na stadionie przy ulicy Gliwickiej w Rybniku. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko gorąco Państwa zaprosić na jutrzejsze spotkanie, emocji oraz walki nie powinno zabraknąć. 

Awizowane składy:

Start Gniezno:
1. Krzysztof Jabłoński
2. Oskar Fajfer
3. Mirosław Jabłoński
4. Michał Szczepaniak
5. Scott Nicholls
6, Kacper Gomólski

ROW Rybnik:
9. Daniel Pytel
10. Roman Chromik
11. Rory Schlein
12. Andriej Karpow
13. Antonio Lindbaeck
14. Mateusz Domański

0 (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com