Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
START GNIEZNO - Wiadomości
1
W niedzielne popołudnie 7 maja miało dojść do starcia w dolnej części tabeli. Pilska Polonia po kolejnym wzmocnieniu w postaci Adriana Cyfera, miała chęć sprawić niespodziankę. I b(...)
0
Inauguracyjne spotkanie 2. Ligi Żużlowej pomiędzy Polonia Piła a Startem Gniezno zaplanowane było na 8 kwietnia. Jak informuje klub z Piły mecz jednak nie dojdzie do skutku w zapla(...)
45
Przygotowania na ostatniej prostej.(...)
2
Były kapitan Startu Gniezno odszedł po walce z ciężką chorobą.(...)
3
Między 7 a 9 kwietnia doszło do włamania do jednego z pomieszczeń gospodarczych użytkowanych przez Towarzystwo Żużlowe Start Gniezno. Straty szacowane są na 1900 złotych.(...)
4
W gnieźnieńskim klubie doszło do zmian w strukturach zarządu. Nowym Prezesem TŻ Start Gniezno został Robert Łukasik - dotychczasowy Przewodniczący Rady Nadzorczej klubu.(...)
13
Gnieźnieński ośrodek żużlowy, po nieotrzymaniu licencji na starty ligowe, znalazł się w niełatwym położeniu. Przyszłość speedwaya w pierwszej stolicy Polski stanęła pod dużym znaki(...)
37
Zakład Ubezpieczeń Społecznych upomniał się o 75 tys. zł długu. Spółka Start Gniezno, pomimo kłopotów finansowych, będzie musiała zapłacić za Wadima Tarasienko zaległe składki "z w(...)
0
W ubiegłą niedzielę zaplanowano pojedynek pomiędzy Łączyńscy-Carbon Start Gniezno, a MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovią Ostrów Wielkopolski w ramach VII rundy kolejki Nice Polskiej (...)
0
W najbliższy wtorek, 21 lipca na torze w Zielonej Górze zostanie rozegrana III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Na torze będziemy mogli zobaczyć młodzieżowców z Z(...)
0
Spoglądając na tabelę ligową poszczególnych rozgrywek możemy dostrzec, iż w każdej z nich solidnie dołuje jedna drużyna.(...)
0
Inauguracyjne zwycięstwo Orła i kolejna porażka Startu Gniezno. Jak zawodnicy skomentują dzisiejsze zawody?(...)
0
W niedzielne południe na stadionie w Łodzi odbyła się inauguracja sezonu 2015. Dla gospodarzy był to pierwszy mecz przed własną publicznością, ale też ogółem, w lidze. W spotkaniu (...)
0
Zaplanowany na dziś mecz towarzyski pomiędzy SPAR Falubaz Zielona Góra, a Startem Gniezno nie dojdzie do skutku. Dwudniowe opady deszczu sprawiły, że tor nie nadaje się do jazdy.(...)
0
Nie dojdzie do skutku trening punktowany pomiędzy Startem Gniezno, a SPAR Falubazem Zielona Góra. Zły stan toru nie pozwolił na rozpoczęcie zawodów.(...)
0
Jest nadzieja by bydgoska Polonia wystartowała w lidze. Rozwiązaniem problemów może być licencja nadzorowana.(...)
0
Start Gniezno przedłużył umowę ze swoim wychowankiem Adrianem Gomólskim na sezon 2015. Z kolei inny zawodnik tego klubu Australijczyk Rohan Tungate został wypożyczony do SCKM-u Włó(...)
1
Na temat przynależności klubowej Damiana Balińskiego krąży wiele spekulacji. Nieoficjalne informacje łączą zawodnika Unii z drużyną Startu Gniezno.(...)
0
Mecz pomiędzy PGE Marmą Rzeszów, a Startem Gniezno został odwołany z powodu nie korzystnych prognoz pogody. Obecnie w Rzeszowie pada i obecna pogoda ma utrzymywać się przez kilka d(...)
0
W minionej kolejce Nice PLŻ drużyna Startu Gniezno doznała druzgocącej porażki na torze w Rybniku. W związku z tym wydarzeniem kapitan ekipy Orłów Bjarne Pedersen wystosował do gni(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com