Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Drużynowy Puchar Świata po sześciu latach powraca w tym roku do kalendarza wydarzeń żużlowych. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN CYFER - Wiadomości
0
GTM Start Gniezno zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Enea Polonia Piła w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
10
Dnia wczorajszego spekulowaliśmy na temat kolejnych transferów w 2 lidze żużlowej. Dziś przychodzi nam poinformować o finalizacji kolejnego nabytku Polonii Piła - jak przypuszczali(...)
0
Gwiazdy 1. i 2. Ligi Żużlowej pokonał(a) Ebebe PSŻ Poznań w Meczu o Puchar Fundacji PZM rozgrywanym na poznańskim Golaju w stosunku 26:64. Prezentujemy Państwu wynik tego spotk(...)
192
Adrian Cyfer, to pierwsza nowa twarz u beniaminka eWinner 1 Ligi Żużlowej. Cyfer, podpisał roczny kontrakt, ze SpecHouse PSŻ Poznań.(...)
105
OK Bedmet Kolejarz Opole w sobotnie popołudnie zapewnił sobie miejsce w finale drugiej ligi żużlowej, pokonując przed własną publicznością Opibet Lokomotiv Daugavpils. Nie wiadomo (...)
84
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
282
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
156
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 65:24. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
433
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 33:57. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
140
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na inaugurację sezonu 2.Ligi żużlowej Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 58:32. (...)
791
Adrian Cyfer został nowym nabytkiem OK Bedmet Kolejarz Opole. Ten kontrakt jest jednym z ostatnich w opolskim zespole. Do zamknięcia okna transferowego w Opolu pozostało już najpra(...)
103
Klub z Ostrowa poinformował o nowym zawodniku, który przywdzieje w następnym sezonie ich barwy. Arged Malesa TŻ Ostrovia podpisał kontrakt z Adrianem Cyferem.(...)
62
Za nami II Memoriał im. Wiesława Rutkowskiego. Zawody rozpoczęły się o 14:45 w Pile i dostarczyły zgromadzonej publiczności wiele emocji. Turniej wygrał Roman Lachbaum, zawodnik M(...)
190
Drugie podejście do rozegrania memoriału w Pile(...)
3
W środowym spotkaniu ligi rosyjskiej STK Baszkiria Oktiabrskij pokonała na własnym torze Turbinę Bałakowo 48:41. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Wiktor Kułakow, który zdobył 1(...)
47
Zespół o nazwie Orunia w składzie: Adian Cyfer i Mikkel Bech okazał się najlepszy w zawodach o Puchar Prezydenta Gdańska - Memoriał Zbigniewa Podleckiego rozgrywanych na torze w Gd(...)
105
Adrian Cyfer, nowy żużlowiec gdańskiego Wybrzeża informuje jaka sytuacja panowała w Pile a także o oczekiwaniach na zbliżający się sezon.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com