Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN CYFER - Wiadomości
282
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
156
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 65:24. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
433
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 33:57. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
140
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na inaugurację sezonu 2.Ligi żużlowej Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 58:32. (...)
791
Adrian Cyfer został nowym nabytkiem OK Bedmet Kolejarz Opole. Ten kontrakt jest jednym z ostatnich w opolskim zespole. Do zamknięcia okna transferowego w Opolu pozostało już najpra(...)
103
Klub z Ostrowa poinformował o nowym zawodniku, który przywdzieje w następnym sezonie ich barwy. Arged Malesa TŻ Ostrovia podpisał kontrakt z Adrianem Cyferem.(...)
62
Za nami II Memoriał im. Wiesława Rutkowskiego. Zawody rozpoczęły się o 14:45 w Pile i dostarczyły zgromadzonej publiczności wiele emocji. Turniej wygrał Roman Lachbaum, zawodnik M(...)
190
Drugie podejście do rozegrania memoriału w Pile(...)
3
W środowym spotkaniu ligi rosyjskiej STK Baszkiria Oktiabrskij pokonała na własnym torze Turbinę Bałakowo 48:41. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Wiktor Kułakow, który zdobył 1(...)
47
Zespół o nazwie Orunia w składzie: Adian Cyfer i Mikkel Bech okazał się najlepszy w zawodach o Puchar Prezydenta Gdańska - Memoriał Zbigniewa Podleckiego rozgrywanych na torze w Gd(...)
105
Adrian Cyfer, nowy żużlowiec gdańskiego Wybrzeża informuje jaka sytuacja panowała w Pile a także o oczekiwaniach na zbliżający się sezon.(...)
30
W dzisiejszym spotkaniu 5 kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała Masarnę Avesta 56:34. (...)
96
Kolejnym zawodnikiem, który w sezonie 2018 będzie reprezentował klub Polonii Piła będzie Adrian Cyfer. Dla trzeciego, pod względem średniej biegopunktowej (1,887 pkt) zawodnika Pol(...)
100
Klub z Avesty w tym sezonie spisywał się na tyle dobrze, że w fazie play – off wywalczył brązowy medal. Sztab szkoleniowy zadowolony jest z tego rezultatu i zaznacza, że w sezonie (...)
107
Reprezentacja Danii wygrała rozgrywany wczoraj na torze w Wittstock czwórmecz o Puchar Pokoju i Przyjaźni. Drugie miejsce przypadło drużynie Polski, której do zwycięzców zabrakło z(...)
100
Wiemy już, w jakich składach zaprezentują się zawodnicy z Piły oraz ich rywale na dzisiejszym treningu punktowanym w Ostrowie. (...)
0
Czy jest wpisowe do szkółki, ile zarabia się, jeżdżąc na żużlu oraz jak często odbywają się treningi - m.in. takie pytania padały na spotkaniu młodych żużlowców Polonii Piła z uczn(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com