ADRIAN CYFER - Wiadomości
30
W dzisiejszym spotkaniu 5 kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała Masarnę Avesta 56:34. (...)
96
Kolejnym zawodnikiem, który w sezonie 2018 będzie reprezentował klub Polonii Piła będzie Adrian Cyfer. Dla trzeciego, pod względem średniej biegopunktowej (1,887 pkt) zawodnika Pol(...)
100
Klub z Avesty w tym sezonie spisywał się na tyle dobrze, że w fazie play – off wywalczył brązowy medal. Sztab szkoleniowy zadowolony jest z tego rezultatu i zaznacza, że w sezonie (...)
107
Reprezentacja Danii wygrała rozgrywany wczoraj na torze w Wittstock czwórmecz o Puchar Pokoju i Przyjaźni. Drugie miejsce przypadło drużynie Polski, której do zwycięzców zabrakło z(...)
100
Wiemy już, w jakich składach zaprezentują się zawodnicy z Piły oraz ich rywale na dzisiejszym treningu punktowanym w Ostrowie. (...)
0
Czy jest wpisowe do szkółki, ile zarabia się, jeżdżąc na żużlu oraz jak często odbywają się treningi - m.in. takie pytania padały na spotkaniu młodych żużlowców Polonii Piła z uczn(...)
1
W najbliższy piątek, 17 marca drużyna pilskiej "Polonii" po raz pierwszy po zimowej przerwie wyjedzie na tor.(...)
0
- Pod koniec przyszłego tygodnia, jeśli pozwoli na to pogoda, rozpoczną się treningi - informują w klubie. Pierwsze kółka po zimowej przerwie kręcił już w tym tygodniu w Ostrowie W(...)
104
Młody, zdolny i ambitny, taki właśnie jest mój rozmówca ? Adrian Cyfer. Nadchodzący sezon jest dla niego wyzwaniem, ponieważ będzie pierwszym w wieku seniorskim a na dodatek spędz(...)
180
Celem Polonii Piła w przyszłym sezonie jest awans do fazy play-off na zapleczu PGE Ekstraligi. Piąty zespół minionego sezonu w okresie transferowym pozyskał Tomasz Gapińskiego i Ad(...)
105
W sezonie 2017 Adrian Cyfer będzie reprezentował barwy Polonii Piła, która uczestniczy w rozgrywkach Nice PLŻ. (...)
100
W czwartek na Wimborne Road odbył się turniej Blue Riband Meeting , który zakończył sezon w Poole. Triumfatorem został Edward Kennett, który w biegu dodatkowym pokonał Scotta Nich(...)
145
Po niedzielnym finale PGE Ekstraligi emocje powoli opadają, gorzowianie już w niedzielę 3 listopada na Nadwarciańskim Bulwarze wspólnie z zawodnikami Stali Gorzów będą świętować zd(...)
110
Duńczyk, Fredrik Jakobsen został triumfatorem 42 Zlata Stuha Juniorów w czeskich Parubicach. Na drugim stopniu podium stanął Marcin Nowak, który dopiero w biegu finałowy musiał uz(...)
104
We wczorajszym półfinale PGE Ekstraligi Stal Gorzów pokonała Betard Spartę Wrocław 56:33. W najbliższą niedzielę ekipa Stanisława Chomskiego uda się do Torunia, aby powalczyć z Get(...)
0
W drugim spotkaniu szwedzkiej Elitserien Rospiggarna Hallstavik pokonało na własnym torze Indianerne Kumla 55:35. Z trójki Polaków biorących udział w tych zawodach najlepiej wypadł(...)
1
W sobotę w Rydze rozegrany został finał Mistrzostw Europy Par. Na torze w stolicy Łotwy dość niespodziewanie zwyciężyli reprezentanci Włoch. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Dan(...)
32
W dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitserien zmierzyły się zespoły Lejonen Gislaved i Indianerna Kumla. Spotkanie zakończyło się minimalną wygraną drużyny gospodarzy, którzy zwyciężyl(...)
0
W hicie 9 kolejki szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla pokonała na własnym torze Piraternę Motala 50:40. Aż pięciu Polaków mogliśmy dzisiaj oglądać na torze w Kumla. Dobry wystę(...)
10
Krystian Pieszczek okazał się najlepszy w półfinale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Łodzi. Drugie miejsce zajął zawodnik łódzkiego Orła - Oskar Bober, a trzecią lo(...)