KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
165,400 tylu kibiców obejrzało tegoroczne zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Oznacza to spadek o około 2,500 widzów w porównaniu do sezonu 2011. Trend spadko(...)
0
Szwed Daniel Nermark uzgodnił z częstochowskim Włókniarzem wstępne warunki kontraktu na przyszły sezon. Po Gririgorim Łagucie oraz Rafale Szombierskim, Nermark jest już trzecim zaw(...)
0
Chorwacki zawodnik Unii Leszno, Jurica Pavlic w środę poddaje się zabiegowi chirurgicznemu. W jednej z poznańskich klinik zostaną mu usunięte śruby z nogi, które tkwią w niej od ub(...)
0
Niels Kristian Iversen triumfował w jubileuszowym bo 60 turnieju o Łańcuch Herbowy miasta Ostrów Wlkp. Duńczyk po interesującej walce wygrał w finale ze Szwedem Peterem Karlssonem.(...)
0
W sobotę w Gnieźnie odbył się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody wygrali młodzieżowcy Azotów Tauronu Tarnów. Prezentujemy Państwu fotorelację z tych zawodó(...)
0
Sezon ligowy dobiegł już końca. Czas zatem na podsumowanie rozgrywek oraz całego sezonu. W związku z tym odbędzie się zebranie wszystkich członków klubu.(...)
0
Na nic zdała się walka Częstochowy o turniej Grand Prix. Bydgoszcz okazała się korzystniejsza dla BSI i pewne jest to, że do turnieju dojdzie właśnie na torze Polonii przy ulicy Sp(...)
0
Adrian Miedziński po dwóch wyścigach był niepokonany na zielonogórskim torze. Końcówka zawodów nie była już jednak udana dla torunianina, który w sumie wywalczył 8 punktów w siedmi(...)
0
Piotr Protasiewicz był obok Andreasa Jonssona i Aleksandra Loktajewa liderem Falubazu w rewanżowym pojedynku z Unibaxem Toruń. Ostatecznie zespół Protasiewicza zajął czwarte miejsc(...)
0
Andreas Jonsson byłby wielkim bohaterem całej sportowej Zielonej Góry, gdyby utrzymał pozycję, jaką wywalczył sobie na ostatnim łuku, walcząc w 15 biegu z Ryanem Sullivanem. Przy w(...)
0
W niedzielne popołudnie odbył się 60. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Zawody rozpoczęły się z blisko godzinnym opóźnieniem spowodowanym bardzo gęstą mgłą,(...)
0
Trzecie miejsce i brązowy medal pomimo wielkiego osłabienia zdobyła ekipa WTS Warszawa w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Impreza w Gnieźnie była ostatnią w krótki(...)
0
Wczoraj juniorzy Tauronu Azotów Tarnów sięgnęli po złoto Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Jednym z ojców sukcesu był na pewno wychowanek klubu na torze, którego zosta(...)
0
Stało się tak jak prognozował Adrian Miedziński. Unibax Toruń brązowym medalista Drużynowych Mistrzostw Polski. Torunianie mimo porażki w Zielonej Górze obronili 10-punktową zalicz(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Speedway Ekstraliga. W meczu o brązowy medal, Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Unibax Toruń w stosunku 49:41, jednak nie wystarczyło (...)
0
Przed momentem w Ostrowie zakończył się Łańcuch Herbowy. Zawody wygrał Niels K. Iversen przed Peterem Karlssonem, Damianem Balińskim oraz Łukaszem Sówką. Poniżej wyniki zawodów.(...)
0
Unibax Toruń będzie musiał sobie dzisiaj radzić bez jednego z liderów - Darcy'ego Warda. Australijczyk został pobity w Wielkiej Brytanii i jest niezdolny do jazdy.(...)
0
13 lat temu
Juniorzy Azotów Tarnów zostali złotymi medalistami w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Wicemistrzami kraju zostali juniorzy Polonii Bydgoszcz, zaś brąz wywalczyli (...)
0
Już dzisiaj o godzinie 15:00 w Gnieźnie odbędzie się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. O miano najlepszej młodzieżowej drużyny powalczą zawodnicy Unii Tarnów, Wł(...)
0
Jutro rozstrzygnięta zostanie rywalizacja o brąz. W meczu rewanżowym w Zielonej Gorze miejscowy Stelmet Falubaz będzie walczył o odrobienie 10- punktowej straty do Unibaxu Toruń. J(...)