KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
W ostatni czwartek na torze bydgoskiej Polonii rozegrany został finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zwycięzcą po raz trzeci w swojej karierze został Maciej Janows(...)
0
Treningu w Vojens nie było, jednak losowanie numerów startowych odbyło się bez najmniejszych przeszkód. W dzisiejszych zawodach wystartuje trójka Polaków - Tomasz Gollob, Jarosław (...)
0
W piątek nie doszło do tradycyjnego treningu żużlowców przed sobotnimi zawodami Grand Prix. Tym razem najlepsi żużlowcy walczyć mają w Vojens w Grand Prix Nordyckim. Niestety obfit(...)
0
Sezon ligowy w Pile dobiegł już końca ale nie oznacza to, że na pilskim torze nie usłyszymy ryk żużlowych maszyn. Na 28 września o godz. 17:00 zaplanowany został mecz, w którym spo(...)
0
W najbliższą niedziele na toruńskiej Motoarenie zostanie powtórzony mecz półfinałowy Enea Ekstraligi pomiędzy Unibaxem a Tauronem Azoty Tarnów. W finale na jedną z tych drużyn czek(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym potwierdza zawodników.Zmiany dotycz dwóch drużyn, ROW Rybnik i Ostrovie Ostrów, walczących w meczu barażowym o pierwszą l(...)
0
Żużlowiec GTŻ-u Grudziądz - Andriej Karpov już teraz związał się na kolejny rok z Hammarby Sztokholm podpisując nowa umowę kontraktową.(...)
0
13 lat temu
Zawodnik Falubazu Zielona Góra Rune Holta doznał kontuzji. Do wydarzenia doszło we wtorkowym spotkaniu ligi szwedzkiej, w czasie którego Norweg z polskim paszportem upadł na tor. (...)
0
W naszej galerii można zobaczyć fotorelację z wczorajszego finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Autorem zdjęć jest nasz fotoreporter - Adam Kołodziejczak.(...)
0
Kibice grudziądzkiego klubu od 2000 roku czekali na walkę o Ekstraligę. Wówczas GKM uległ w spotkaniach barażowych leszczyńskiej Unii. Tym razem rywalem grudziądzan w pojedynkach o(...)
0
Maciej Janowski po raz trzeci zdobył tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski. Zawodnik podzielił się swoimi odczuciami po rozegraniu finału w Bydgoszczy.(...)
0
Kamil Adamczewski w rozegranym finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski zajął drugie miejsce. Na konferencji zawodnik podsumował czwartkowe zawody.(...)
0
Krystian Pieszczek w dniu wczorajszym zajął trzecie miejsce w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanych w Bydgoszczy. Co do powiedzenia miał ten młody i ut(...)
0
Na torze bydgoskiej Polonii odbył się dziś finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach triumfował po raz trzeci Maciej Janowski, za jego plecami uplasował się(...)
0
Niestety upadek w finale MIMP w Bydgoszczy zakończył się dramatycznie dla Przemysława Pawlickiego. Po badaniach lekarskich okazało się, że sezon dla młodzieżowca Unii Leszno już si(...)
0
Maciej Janowski zwyciężył w zakończonym przed chwilą finale MIMP w Bydgoszczy. Zawodnik Azotów Tauronu Tarnów zdobył na torze Polonii 14 punktów. Srebrny medal wywalczył Kamil Adam(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 18:00 w Bydgoszczy odbędzie się finał młodzieżowych mistrzostw Polski. Portal Zuzelend.com zaprasza wszystkich kibiców na relacje na żywo z tych zawodów. Sta(...)
0
W najbliższą sobotę, tj. 22 września, o godzinie 16:00 na stadionie żużlowym przy ul. Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie odbędzie się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. D(...)
0
Betard Sparta Wrocław wybiera się na mecz barażowy do Grudziądza z powracającym po kontuzji Taiem Woffindenem.(...)
0
W związku z informacjami o złamaniu przez Ekstraligę Żużlową sp. z o.o. regulaminu DMP w sprawie wyznaczenia nowej daty odwołanego meczu 20. rundy DMP pomiędzy drużynami Unibax Tor(...)