Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
Żużel - wszystkie aktualności
0
Kapitan reprezentacji Polski do lat 21 na konferencji podsumował występ zarówno swój jak i swoich kolegów, którzy w sobotni wieczór zdobyli złote medale Drużynowych Mistrzostw Świa(...)
0
Trener reprezentacji Polski - Marek Cieślak był bardzo zadowolony z postawy swojej drużyny, która zdobyła złoty medal podczas finału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. (...)
0
Darcy Ward po rozegraniu finału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów miał powody do zadowolenia, ponieważ jego reprezentacja zajęła drugie miejsce. (...)
0
Pontus Aspgren na konferencji zwołanej po rozegraniu finału Drużynowych Mistrzostw Świata juniorów skomentował występ swojej reprezentacji. (...)
0
Ilia Czałow podczas wczorajszego finału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów zdobył 5 punktów. Poniżej prezentujemy wypowiedź młodego zawodnika, który skomentował swój występ. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1 Liga. W jednym z meczów 14 kolejki Lechma Start Gniezno zremisował(a) na wyjeździe z ekipą GTŻ Grudziądz w stosunku 44:44. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
0
Zespół Australii wywalczył we wczorajszym finale DMŚj srebrne medale. Jednym z liderów tego zespołu był Nick Morris. Co miał do powiedzenia po zawodach?(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2 Liga. W jednym z meczów 15 kolejki Kolejarz Rawag Rawicz pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
0
13 lat temu
W sobotnie popołudnie do Gniezna zjechały najlepsze juniorskie reprezentacje, które rozpoczęły walkę o medale Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Oprócz gospodarzy w I stolic(...)
0
W naszych galeriach można zobaczy obszerną fotorelacje z gnieźnieńskiego finału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Autorem zdjęć jest fotoreporter portalu zuzelend.com - Marce(...)
0
Już dziś GTŻ Grudziądz podejmować będzie na własnym stadionie Start Gniezno. Będzie to niezwykle ważne spotkanie dla obu ekip, ponieważ wygrana każdego z nich znacznie przybliży ze(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego podjęła decyzje o ukaraniu GTŻ-u Grudziądz za złe przygotowanie toru na mecz ze Startem Gniezno, który odbył się trzeciego czerwca.(...)
0
Turniej "Gwiazdy Speedwaya dla Lee Richarsona", który był jednocześnie XXIX Memoriałem im. Eugeniusza Nazimka wygrał dzisiaj w Rzeszowie Duńczyk Nicki Pedersen. Drugie miejsce po (...)
0
Bartosz Zmarzlik, zawodnik gorzowskiej Stali, został odwieziony do szpitala po upadku w 19. biegu finału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów w Gnieźnie. Gorzowski 17-latek złama(...)
0
Jutro w Krośnie po długiej przerwie ponownie będzie można zobaczyć żużlowców w akcji. Tym razem na torze przy ul. Legionów rozegrany zostanie charytatywny turniej indywidualny. Doc(...)
0
W rozegranym dzisiaj drugim finale Indywidualnych Mistrzostw Europy w Daugavpils triumfował zawodnik występujący z dzika kartą Rosjanin Grigorij Łaguta, który w biegu dodatkowym wy(...)
0
Reprezentacja Polski nie dała żadnych szans rywalom i pewnie wygrała finał drużynowych mistrzostw świata juniorów na torze w Gnieźnie. Srebro zdobyli Australijczycy, zaś brąz Szwed(...)
0
Fatalnie zakończył się dla Bartosza Zmarzlika finał DMŚJ w Gnieźnie. W 19 biegu Polak uczestniczył w wypadku z Andriejem Kudriaszowem. Obaj zawodnicy z całym impetem uderzyli w ban(...)
0
Klub Lubelski Węgiel KMŻ Lublin został ukarany kwotą 50 tys. złotych przez Główna Komisję Sportu Żużlowego za nieregulaminowy zdaniem sędziego Remigiusza Substyka, tor w meczu z li(...)
0
O godzinie 17:00 na torze w łotewskim Daugavpils rozegrany zostanie drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Europy. Po pierwszym finale rozegranym na torze w Rawiczu w klasyfikacji g(...)