KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
Dzisiaj w Rzeszowie odbędzie się finał Srebrnego Kasku. Zawody zaplanowano na godzinę 17:00. W gronie ścisłych faworytów są z pewnością Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik czy też Pi(...)
0
18 sierpnia w Ostrowie WLKP. odbyć się miał pierwszy finał Indywidualnych Mistrzostw Europy. Jak się dowiadujemy ostrowski organizator zrezygnował z przeprowadzenia imprezy i przen(...)
0
W ostatnim półfinale Mistrzostw Polski Par Klubowych w Krośnie awans do finału w Lesznie zapewniły sobie zespoły Lubelskiego Węgla KMŻ oraz PGE Marmy Rzeszów.(...)
0
W rozegranym wczoraj we Wrocławiu drugim półfinale Mistrzostw Polski Par Klubowych najlepsi okazali się zawodnicy Falubazu Zielona Góra w składzie Krzysztof Jabłoński, Łukasz Janko(...)
0
13 lat temu
Wczoraj rozegrana została III runda MDMP na torze w Opolu. Zawody wygrała młoda ekipa WTS Warszawa. Chcielismy państwu przedstawić fotorelacje z tych zawodów.(...)
0
Para GTŻ-u Grudziądz - Norbert Kościuch oraz Paweł Staszek, odniosła zwycięstwo w grudziądzkim półfinale Mistrzostw Polski Par Klubowych. Środowe zawody okazały się szczęśliwe takż(...)
0
Znamy już ceny biletów na mecze GTŻ-u Grudziądz w rundzie finałowej pierwszej ligi. Podopieczni Roberta Kempińskiego walczyć będą z Gnieznem, Lublinem i Daugavpils.(...)
0
We wtorek Piotr Protasiewicz zgodził się podpisać z Indianerną Kumla kontrakt obowiązujący przez sezony 2013-2014. Dla kapitana Falubazu będą to już sezony numer 14 i 15 spędzone w(...)
0
Józef Dworakowski w rozmowie z Radiem Elka dementuje informacje o wyrzuceniu Hampela z Unii Leszno. Jak zaznaczył prezes - nie rozpoczął on jeszcze rozmów ze swoimi zawodnikami odn(...)
0
"Przegląd Sportowy" podaje szokujące informacje o tym, że Jarosław Hampel został wyrzucony z Unii Leszno, za to że protestuje przeciwko wprowadzeniu ograniczeń finansowych od 2013 (...)
0
Zwycięstwem gospodarzy Tauronu Azotów Tarnów zakończyły się zmagania w III rundzie MDMP. Młodzi Tarnowianie pokonali drugich juniorów z Dospel CKM Włokniarz Częstochowa oraz trzeci(...)
0
Młodzieżowcy Polonii Bydgoszcz okazali się niezbyt gościnni i wygrali na własnym torze III rundę MDMP. Drugie miejsce w zawodach zajęli juniorzy Unii Leszno a trzecie Cembrit Start(...)
0
Młodzieżowcy Unibaxu Toruń zwyciężyli w II rundzie MDMP rozegranej na stadionie im.Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp. Drugie miejsce zajęły ex aequo drużyny Stali Gorzów Wlkp. oraz (...)
0
W rozegranej dzisiaj w Opolu III rundzie MDMP zwyciężyła ekipa WTS Warszawa. W pokonanym polu zostawili ex aequo drużyny z Wrocławia i Zielonej Góry. W zawodach bezbłędny był Piotr(...)
0
Już jutro na stadionie w Grudziądzu odbędą się eliminacje Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na torze przy ulicy Hallera 4 pojawią się pary z Gdańska, Piły, Bydgoszczy, Gniezna, Toru(...)
0
Stadion im. Edwarda Jancarz będzie dzisiaj gościł młodzieżowców, którzy rozegrają III rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawody rozpoczną się o godzinie 17:00.(...)
0
Dzisiaj na torze w Opolu rozegrana zostanie III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawody rozpoczynają się o godzinie 17:00, a wstęp na nie kosztować będzie 5 złoty(...)
0
W poniedziałkowym spotkaniu Elite League pomiędzy King's Lynn a Swindon, Maciej Janowski zanotował aż trzy upadki. Jeden z nich zakończył się niebezpiecznym uderzeniem w bandę. Cał(...)
0
Słaba forma Tomasza Golloba ponownie martwi polskich kibiców. Kapitan reprezentacji Polski w ostatnich dwóch meczach ligowych zawiódł. Kolejny raz Gollob mówi, że przyczyna tkwi w (...)
0
Artiom Łaguta w ostatnim meczu ponownie nie zdobył żadnego punktu. To spowodowało natychmiastową reakcję menedżera Roberta Sawiny, który podjął decyzję o odsunięciu Rosjanina od sk(...)