Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe eWinner Apator Toruń w stosunku 36:54. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ALLSVENSKAN - Wiadomości
1
Poznaliśmy terminarz rozgrywek Allsvenskan. Jest to odpowiednik naszej Nice 1. Ligi Żużlowej. (...)
0
W poniedziałek odbyło się spotkanie szwedzkiej Allsvenskan, w którym Griparna Nykoping zremisowała na własnym torze z Vargarną Norrkoping 45:45. W drużynie gospodarzy kolejny raz w(...)
0
Po rocznym rozbracie z ligą w Szwecji w nadchodzącym sezonie Damian Baliński reprezentował będzie barwy Valsarny Hagfors występującej w szwedzkiej Allsvenskan. (...)
0
W meczu szwedzkiem ligi Allsvenskan Griparna Malmoe na własnym obiekcie pokonała drużynę Lejonen Gislaved 46-44. Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania był reprezentant gospodarz(...)
0
W czwartkowym meczu szwedzkiej Allsvenskan Valsarna Hagfors pokonała drużynę Masarny Avesta 47 - 43. Najskuteczniejszym zawodnikiem meczu był Antonio Lindbaeck z Masarny, który zdo(...)
0
Wychowanek Polonii Bydgoszcz, Szymon Woźniak został nowym zawodnikiem Avanti Speedway Norrkoeping. Woźniak już w poprzednim sezonie miał podpisany kontrakt na starty w Solkatternie(...)
0
Kilka dni temu informowaliśmy, że junior bydgoskiej Polonii, Szymon Woźniak, zdecydował się podpisać kontrakt w Szwecji. Młody zawodnik wiąże spore nadzieje ze startami w Allsvensk(...)
0
Młody i utalentowany Bartosz Zmarzlik w przyszłym sezonie wystartuje w pierwszoligowym zespole w Szwecji - Gnistornie Speedway. Polak obok Mikkela Bacha z Danii są aktualnie jedyny(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com