Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANDREAS LYAGER - Wiadomości
102
Sezon ligowy dla Polonii Bydgoszcz dobiegł końca. Zespół z kujawsko – pomorskiego utrzymał się eWinner 1. Lidze zajmując ostatecznie 7. miejsce z 11 punktami ligowymi. Nad ostatnią(...)
182
Na dzisiejszej konferencji prasowej, Jerzy Kanclerz ogłosił nazwiska osób, którzy będą bronić barw Polonii Bydgoszcz w nadchodzących rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej.(...)
130
Dobra wiadomość dla fanów w Bydgoszczy(...)
190
Drugie podejście do rozegrania memoriału w Pile(...)
105
Jak wcześniej informowaliśmy na 15 września zaplanowano Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej na torze w Łodzi. Poznaliśmy pełną obsadę tego turnieju. W zawodach udział wezmą choc(...)
363
Dzisiejszego popołudnia na torze przy ul. Bydgoskiej 76 w Pile pojawia się 16. Zawodników, którzy wezmą udział w II Memoriale im. Wiesława Rutkowskiego. Dla organizatorów jest to t(...)
79
Dokładnie 15 września o godzinie 17 ma rozpocząć się Mecz Narodów w Łodzi. Witold Skrzydlewski sam przedstawił trzech żużlowców, którzy bronić będą barw Skandynawii. Jednym z nich (...)
0
Andreas Lyager zdobył siedem punktów podczas pierwszej rundy FIM Speedway U21 World Championship, która odbyła się w Daugavpils. Duńczyk przyznaje, że nie mógł dopasować się do tam(...)
152
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa poinformował dzisiaj, że w przyszłym sezonie pod numerem 8 lub 16 startować będzie Duńczyk, Andreas Lyager. (...)
0
Klub z Podkarpacia w przedostatni dzień trwania "okienka" transferowego w ofensywie. Wilki przedstawili kolejno czterech zawodników, którzy w nadchodzącym sezonie będą zdobyć punkt(...)
59
Włókniarz Częstochowa w środę, 2 grudnia, zakontraktował piątego nowego zawodnika. Jest nim 18-letni Duńczyk - Andreas Lyager.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com