Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Polecamy
Lista sartowa 3. rundy Tauron Speedway Euro Championship
 07.09.2023 9:12
Już w sobotę na torze w Bydgoszczy odbędzie się trzecia runda Tauron Speedway Euro Championship. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.

Lista startowa na trzecią rundę TAURON Speedway Euro Championship w Bydgoszczy:
1. Antonio Lindbeack #85 (Szwecja)
2. Adam Ellis #299 (Wielka Brytania)
3. Kai Huckenbeck #744 (Niemcy)
4. Mikkel Michelsen #155 (Dania)
5. Kacper Woryna #223 (Polska)
6. Janusz Kołodziej #333 (Polska)
7. Andreas Lyager #114 (Dania)
8. Leon Madsen #30 (Dania)
9. Patryk Dudek #692 (Polska)
10. Szymon Woźniak (Polska)
11. Dominik Kubera #415 (Polska)
12. Dimitri Berge #96 (Francja)
13. Andrzej Lebiediew #129 (Łotwa)
14. Vaclav Milik #225 (Czechy)
15. Jan Kvech #201 (Czechy)
16. Grzegorz Zengota #29 (Polska)

17. Kacper Pludra (Polska)
18. Kacper Łobodziński (Polska) 

 

Lista startowa na trzecią rundę TAURON Speedway Euro Championship w Bydgoszczy:
1. Antonio Lindbäck #85 (Szwecja)
2. Adam Ellis #299 (Wielka Brytania)
3. Kai Huckenbeck #744 (Niemcy)
4. Mikkel Michelsen #155 (Dania)
5. Kacper Woryna #223 (Polska)
6. Janusz Kołodziej #333 (Polska)
7. Andreas Lyager #114 (Dania)
8. Leon Madsen #30 (Dania)
9. Patryk Dudek #692 (Polska)
10. Szymon Woźniak (Polska)
11. Dominik Kubera #415 (Polska)
12. Dimitri Berge #96 (Francja)
13. Andzejs Lebedevs #129 (Łotwa)
14. Vaclav Milik #225 (Czechy)
15. Jan Kvech #201 (Czechy)
16. Grzegorz Zengota #29 (Polska)

17. Kacper Pludra (Polska)
18. Kacper Łobodziński (Polska) 

Lista startowa na trzecią rundę TAURON Speedway Euro Championship w Bydgoszczy:
1. Antonio Lindbäck #85 (Szwecja)
2. Adam Ellis #299 (Wielka Brytania)
3. Kai Huckenbeck #744 (Niemcy)
4. Mikkel Michelsen #155 (Dania)
5. Kacper Woryna #223 (Polska)
6. Janusz Kołodziej #333 (Polska)
7. Andreas Lyager #114 (Dania)
8. Leon Madsen #30 (Dania)
9. Patryk Dudek #692 (Polska)
10. Szymon Woźniak (Polska)
11. Dominik Kubera #415 (Polska)
12. Dimitri Berge #96 (Francja)
13. Andzejs Lebedevs #129 (Łotwa)
14. Vaclav Milik #225 (Czechy)
15. Jan Kvech #201 (Czechy)
16. Grzegorz Zengota #29 (Polska)

17. Kacper Pludra (Polska)
18. Kacper Łobodziński (Polska) 

Magdalena Kociemba (za: https://speedwayeuro.com/pl.html)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com