Od dłuższego czasu w mediach, już nawet nie tylko sportowych, toczy się dyskusja na temat lubelskiego klubu. Wiele osób, w tym nie mających nic wspólnego z żużlem, zabiera głos w sposób merytoryczny jak i mniej fachowy, dotyczący finansów Motoru Lublin. Głównym tematem jest skąd pochodzi olbrzymia k(...)
ARTEM LAGUTA - Wiadomości
86
Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
49
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W meczu pomiędzy dwoma największymi faworytami do wygrania PGE Ekstraligi w tym sezonie Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Platinum Motor Lublin w stosunku 44:46. Prezen(...)
1
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
46
Betard Sparta Wrocław w niedzielne popołudnie zainaugurowała sezon przed własną publicznością. Wrocławianie na Stadionie Olimpijskim podejmowali drużynę Fogo Unii Leszno i przed ko(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
66
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Kryterium Asów - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Artem Laguta. Za nim uplasowali się Dominik Kubera oraz Szymon Woźniak.(...)
148
Włodarze Betard Sparty Wrocław wspólnie z Artemem Laguta parafowali kontrakt na mocy, którego Reprezentan Rosji, aktualny Indywidualny Mistrz Świata będzie reprezentował barwy wroc(...)
290
Artem Łaguta jest pierwszym Rosjaninem, który zdobył złoto Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Ciekawe jest to, że Łaguta zdobywa pierwszy medal mistrzostw świata i jest to (...)
120
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig eWinner Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland -Toruń. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym(...)
263
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig eWinner Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland -Toruń . Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zo(...)
102
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Danish FIM Speedway Grand Prix - Vojens. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Z(...)
133
Artem Łaguta ogłosił rezygnację z udziału w tegorocznym Monster Energy FIM Speedway of Nations. (...)
766
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Togliatti FIM Speedway Grand Prix - Togliatti. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bar(...)
142
Takie wspaniałe informacje dla kibiców z Wrocławia, przekazał dziś około godziny 12, za pośrednictwem mediów społecznościowych Rosjanin. (...)
5
Bartosz Zmarzlik triumfował w na torze w Malilla. Dugi był Artem Łaguta, zaś trzeci Fredrik Lindgren. Czwarty w biegu finałowym był Jason Doyle, który na starcie wjechał w taśmę i(...)
103
Różnica tylko jednego punktu dzieli Bartosza Zmarzlika od Artema Łaguty w klasyfikacji generalnej po 6 rundach cyklu Speedway Grand Prix. (...)
103
Artem Łaguta okazał się najlepszy po rozegraniu 6 rundy Speedway Grand Prix w Lublinie. Tuż za nim uplasował się Bartosz Zmarzlik, a na trzecim stopniu podium stanął Dominik Kubera(...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix Polski - Lublin. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)