Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Truly.work Stal Gorzów pokonał na wyjeździe Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 33:57. W dwumecz wygrywają zaś 63:117 i tym sposobme Stal Gorzów utrzymuje się w PGE Ekstralidze. Prezentujemy Państwu wynik spotkania w Ostrowie(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARTEM LAGUTA - Wiadomości
1
W Ostrowie Wielkopolskim zorganizowano 67. już odsłonę Turnieju o Łańcuch Herbowy tego miasta. Prezes miejscowego klubu dołożył starań, aby nazwiska, które tworzyły obsadę turnieju(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali si(...)
47
Dziś po historycznym wyjazdowym zwycięstwie GKM-u Grudziądz nad Get Well Toruń Rosjanin ogłosił, że przedłuży swój kontrakt w polskim klubie. (...)
33
W minioną niedzielę mieliśmy przyjemność oglądać pojedynek Mrgarden GKM Grudziądz z Fogo Unia Leszno, zdecydowanie był to najtrudniejszy mecz dla leszczyńskich byków w tym sezonie(...)
157
Menedżer Artioma Łaguty Rafał Lewicki przyznaje, że trening jest idealny dla rosyjskiego żużlowca, który adaptuje się do zawodów Grand Prix.(...)
132
Ale kogo zobaczymy pod nr 13?(...)
66
Około 2 500 publiczność przybyła w sobotnie popołudnie na Hallera 4 w Grudziądzu. (...)
211
Zapowiadają się ciekawe zawody. Wśród obecnych jest trójka uczestników z tegorocznego cyklu Grand Prix.(...)
129
Artem Laguta na swoim profilu portalu społecznościowego poinformował o przedłużeniu na kolejny sezon kontraktu z MrGarden GKM Grudziądz.(...)
112
Zwycięstwem Taia Woffindena zakończyła się trzecia runda Speedway Grand Prix w Horsens. Na drugim miejscu uplasował się Artem Laguta, a na trzecim stopniu podium stanął Greg Hancoc(...)
76
– Nigdy nie jeździłem przy 50 tysiącach kibiców – mówi Artem Laguta, debiutant w tegorocznym cyklu FIM Speedway Grand Prix. – U nas w Rosji też chodzi mnóstwo ludzi na żużel, ale n(...)
165
Po dwunastu sezonach w Elit Vetlandzie, Jarosław Hampel opuszcza klub. W jego miejsce aktualny wicemistrz Elitserien pozyskał Rosjanina, Artema Lagutę. (...)
190
Dobry początek dawał mu szansę, aby doścignąć prowadzącego w klasyfikacji generalnej Andrzeja Lebiediewa. Jednak zmiany nawierzchni, które lepiej odczytał Łotysz, nie pozwoliły Art(...)
241
Tai Wofffinden wygrał 65. edycję turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Anglik, który w przeciągu dwóch dni odniósł dwie znaczące wygrane w finale pokonał Rosja(...)
368
ArtemLaguta będący liderem MRGARDEN GKM Grudziądz zdecydował się dzisiaj nowy kontrakt na mocy, którego będzie w przyszłym sezonie reprezentował barwy grudziądzkiego klubu. (...)
107
Artem Laguta zadebiutował w tegorocznej edycji Speedway Best Pairs turniejem w Gnieźnie. Mimo ambitnej postawy w finałowej rundzie cyklu, drużyna prowadzona przez Adama Krużyńskieg(...)
58
Dwójka Polaków: Przemysław Pawlicki oraz Patryk Dudek zdołała wywalczyć sobie stałe miejsce w przyszłorocznym cyklu Grand Prix. Trzecim szczęśliwcem został Rosjanin, Artem Laguta. (...)
86
Artem Laguta okazał się najlepszy podczas drugiej rundy cyklu Speedway Euro Championship 2017. Rosjanin, dzięki wysokiej zdobyczy punktowej, awansował na drugie miejsce w klasyfika(...)
102
Artiom Laguta wygrał 2 rundę Speedway European Championship, która rozegrana została dzisiaj na torze w niemieckim Gustrow. Rosjanin w finale pokonał drugiego, Andrzeja Lebiediewa (...)
0
Artem i Grigorij Łagutowie to pierwszy i jedyny jak dotąd braterski duet w historii cyklu Speedway Euro Championship. Rosjanie mają już za sobą starcia podczas edycji w sezonach 20(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com