Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARTEM LAGUTA - Wiadomości
148
Włodarze Betard Sparty Wrocław wspólnie z Artemem Laguta parafowali kontrakt na mocy, którego Reprezentan Rosji, aktualny Indywidualny Mistrz Świata będzie reprezentował barwy wroc(...)
290
Artem Łaguta jest pierwszym Rosjaninem, który zdobył złoto Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Ciekawe jest to, że Łaguta zdobywa pierwszy medal mistrzostw świata i jest to (...)
120
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig eWinner Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland -Toruń. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym(...)
263
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig eWinner Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland -Toruń . Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zo(...)
102
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Danish FIM Speedway Grand Prix - Vojens. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Z(...)
133
Artem Łaguta ogłosił rezygnację z udziału w tegorocznym Monster Energy FIM Speedway of Nations. (...)
766
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Togliatti FIM Speedway Grand Prix - Togliatti. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bar(...)
142
Takie wspaniałe informacje dla kibiców z Wrocławia, przekazał dziś około godziny 12, za pośrednictwem mediów społecznościowych Rosjanin. (...)
5
Bartosz Zmarzlik triumfował w na torze w Malilla. Dugi był Artem Łaguta, zaś trzeci Fredrik Lindgren. Czwarty w biegu finałowym był Jason Doyle, który na starcie wjechał w taśmę i(...)
103
Różnica tylko jednego punktu dzieli Bartosza Zmarzlika od Artema Łaguty w klasyfikacji generalnej po 6 rundach cyklu Speedway Grand Prix. (...)
103
Artem Łaguta okazał się najlepszy po rozegraniu 6 rundy Speedway Grand Prix w Lublinie. Tuż za nim uplasował się Bartosz Zmarzlik, a na trzecim stopniu podium stanął Dominik Kubera(...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix Polski - Lublin. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
168
Jeśli ktoś wczoraj, po niezwykle zaciętej walce pomiędzy Bartoszem Zmarzlikiem a Maciejem Janowskim pomyślał, że długo będzie trzeba czekać na tak zacięty bieg finałowy, to dzisiaj(...)
107
Wieczór polskiego speedwaya tak nazwać można byłoby 3 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski rozegraną na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Przy aplauzie kilku tysię(...)
140
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższy(...)
517
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Kryterium Asów w Bydgoszczy. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Vadim Tarasienko oraz Artem Łaguta(...)
0
Rozmowa z Artemem Lagutą, żużlowcem Betard Sparty Wrocław.(...)
0
Po wczorajszym meczu, będącym zarazem ostatnim na swoim domowym torze, Artem Łaguta potwierdził pojawiające się wcześniej spekulacje jakoby miał to być jego ostatni sezon w barwach(...)
107
Po raz pierwszy w swojej karierze Rosjanin, Artem Łaguta odniósł zwycięstwo w jednej z rund cyklu Speedway Grand Prix. Stało się to na inauguracje tegorocznej walki o tytuł Indywid(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix - Wrocław. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com