Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
ARTEM LAGUTA - Wiadomości
168
Jeśli ktoś wczoraj, po niezwykle zaciętej walce pomiędzy Bartoszem Zmarzlikiem a Maciejem Janowskim pomyślał, że długo będzie trzeba czekać na tak zacięty bieg finałowy, to dzisiaj(...)
107
Wieczór polskiego speedwaya tak nazwać można byłoby 3 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski rozegraną na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Przy aplauzie kilku tysię(...)
140
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższy(...)
517
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Kryterium Asów w Bydgoszczy. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Vadim Tarasienko oraz Artem Łaguta(...)
0
Rozmowa z Artemem Lagutą, żużlowcem Betard Sparty Wrocław.(...)
0
Po wczorajszym meczu, będącym zarazem ostatnim na swoim domowym torze, Artem Łaguta potwierdził pojawiające się wcześniej spekulacje jakoby miał to być jego ostatni sezon w barwach(...)
107
Po raz pierwszy w swojej karierze Rosjanin, Artem Łaguta odniósł zwycięstwo w jednej z rund cyklu Speedway Grand Prix. Stało się to na inauguracje tegorocznej walki o tytuł Indywid(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix - Wrocław. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: (...)
152
O otrzymaniu polskiego obywatelstwa poinformował w mediach społecznościowych Artem Łaguta. 29-letni żużlowiec MrGarden GKM-u Grudziądz był piątym najlepiej punktującym zawodnikiem (...)
369
Artem Laguta podpisał kontrakt na starty w MrGarden GKM Grudziądz w sezonie 2020. Rosjanin już 28 czerwca po wyjazdowej wygranej na toruńskiej Motoarenie, ogłosił, że nadal będzie (...)
1
W Ostrowie Wielkopolskim zorganizowano 67. już odsłonę Turnieju o Łańcuch Herbowy tego miasta. Prezes miejscowego klubu dołożył starań, aby nazwiska, które tworzyły obsadę turnieju(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali si(...)
47
Dziś po historycznym wyjazdowym zwycięstwie GKM-u Grudziądz nad Get Well Toruń Rosjanin ogłosił, że przedłuży swój kontrakt w polskim klubie. (...)
33
W minioną niedzielę mieliśmy przyjemność oglądać pojedynek Mrgarden GKM Grudziądz z Fogo Unia Leszno, zdecydowanie był to najtrudniejszy mecz dla leszczyńskich byków w tym sezonie(...)
157
Menedżer Artioma Łaguty Rafał Lewicki przyznaje, że trening jest idealny dla rosyjskiego żużlowca, który adaptuje się do zawodów Grand Prix.(...)
132
Ale kogo zobaczymy pod nr 13?(...)
66
Około 2 500 publiczność przybyła w sobotnie popołudnie na Hallera 4 w Grudziądzu. (...)
211
Zapowiadają się ciekawe zawody. Wśród obecnych jest trójka uczestników z tegorocznego cyklu Grand Prix.(...)
129
Artem Laguta na swoim profilu portalu społecznościowego poinformował o przedłużeniu na kolejny sezon kontraktu z MrGarden GKM Grudziądz.(...)
112
Zwycięstwem Taia Woffindena zakończyła się trzecia runda Speedway Grand Prix w Horsens. Na drugim miejscu uplasował się Artem Laguta, a na trzecim stopniu podium stanął Greg Hancoc(...)