Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Oxford Spires
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Duńczyk, Leon Madsen triumfował w drugim finale Tauron SEC rozegranym na torze w Grudziądzu. Drugie miejsce przypadło dla Kacpra Woryny. Na najniższym stopniu podium stanął Piotr Pawlicki.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARTUR MROCZKA - Wiadomości
0
GTM Start Gniezno zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Enea Polonia Piła w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
6
Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Enea Polonia Piła w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
12 kwietnia o godzinie 11:00 miał odbyć się otwarty dla kibiców trening żużlowców z Piły. Na torze pojawili się liderzy z zeszłego sezonu czyli m.in.: Artur Mroczka i Marcin Jędrze(...)
0
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
306
Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
156
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 65:24. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
380
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 40:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Budmax-Stal Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
111
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
16
Po dzisiejszym meczu eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Zdunek Wybrzeże Gdańsk a Unią Tarnów, działacze gdańskiej drużyny postanowili wpłacić wymagane przez regulamin 5 tysięcy złoty(...)
103
W Tarnowie miejscowa Unia przegrała pierwszy mecz półfinałowy z PGG ROW Rybnik różnicą 10 punktów. 5 punktów z 2 bonusami zdobył Artur Mroczka. Zawodnik po meczu podsumował swój wy(...)
0
Niedawno informowaliśmy o kontuzji Artura Mroczki, jakiej doznał w niedzielnej kolejce w meczu z Wybrzeżem. Dziś wiemy, że senior Jaskółek będzie poddany operacji a przerwa w start(...)
59
6 lat temu
Zwycięstwo Unii Tarnów nad gdańskim Wybrzeżem „Jaskółki” przypłaciły kontuzją Artura Mroczki. U zawodnika stwierdzono złamanie kości łódeczkowej w prawej ręce.(...)
0
W niedzielę do beniaminka PGE Ekstraligi, Unii Tarnów, przyjedzie Get Well Toruń. Gospodarze mają w swoich szeregach kapitalnego w tym sezonie Nickiego Pedersena i specyficzny tor,(...)
100
Artur Mroczka podpisał nowy dwuletni kontrakt z Grupą Azoty Unią Tarnów. (...)
100
Po tym jak Kenneth Bjerre oraz Jakub Jamróg zdecydowali się pozostać na kolejny sezon w zespole Grupa Azoty Unii Tarnów, w dniu dzisiejszym tarnowski klub zakomunikował, że Artur M(...)
0
Norbert Szczepaniak z Euro Finannce Polonia Piła wygrał Puchar Nice 1.Ligi Żużlowej rozgrywany na torze w Pile. Drugie miejsce w biegu finałowym przypadło dla Artura Mroczki z Grup(...)
1
W piątek 21 kwietnia 2017 o godzinie 18.30 w strefie wypoczynku Galerii Tarnovia (obok sklepu New Yorker) odbędzie się spotkanie z zawodnikiem Grupy Azoty Unii Tarnów ? Arturem Mro(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com