Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
Jutro o 19:00
Stało się to, o czym spekulowało się od kilku tygodni. Prezes Motoru Lublin potwierdził, że Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował barwy nowego Drużynowego Mistrza Polski w przyszłym sezonie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARTUR MROCZKA - Wiadomości
0
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
306
Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
156
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 65:24. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
380
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 40:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Budmax-Stal Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
111
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
16
Po dzisiejszym meczu eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Zdunek Wybrzeże Gdańsk a Unią Tarnów, działacze gdańskiej drużyny postanowili wpłacić wymagane przez regulamin 5 tysięcy złoty(...)
103
W Tarnowie miejscowa Unia przegrała pierwszy mecz półfinałowy z PGG ROW Rybnik różnicą 10 punktów. 5 punktów z 2 bonusami zdobył Artur Mroczka. Zawodnik po meczu podsumował swój wy(...)
0
Niedawno informowaliśmy o kontuzji Artura Mroczki, jakiej doznał w niedzielnej kolejce w meczu z Wybrzeżem. Dziś wiemy, że senior Jaskółek będzie poddany operacji a przerwa w start(...)
59
4 lata temu
Zwycięstwo Unii Tarnów nad gdańskim Wybrzeżem „Jaskółki” przypłaciły kontuzją Artura Mroczki. U zawodnika stwierdzono złamanie kości łódeczkowej w prawej ręce.(...)
0
W niedzielę do beniaminka PGE Ekstraligi, Unii Tarnów, przyjedzie Get Well Toruń. Gospodarze mają w swoich szeregach kapitalnego w tym sezonie Nickiego Pedersena i specyficzny tor,(...)
100
Artur Mroczka podpisał nowy dwuletni kontrakt z Grupą Azoty Unią Tarnów. (...)
100
Po tym jak Kenneth Bjerre oraz Jakub Jamróg zdecydowali się pozostać na kolejny sezon w zespole Grupa Azoty Unii Tarnów, w dniu dzisiejszym tarnowski klub zakomunikował, że Artur M(...)
0
Norbert Szczepaniak z Euro Finannce Polonia Piła wygrał Puchar Nice 1.Ligi Żużlowej rozgrywany na torze w Pile. Drugie miejsce w biegu finałowym przypadło dla Artura Mroczki z Grup(...)
1
W piątek 21 kwietnia 2017 o godzinie 18.30 w strefie wypoczynku Galerii Tarnovia (obok sklepu New Yorker) odbędzie się spotkanie z zawodnikiem Grupy Azoty Unii Tarnów ? Arturem Mro(...)
1
Artur Mroczka po nieudanym sezonie 2016 powraca do drużyny Unii Tarnów. - W zeszłym roku zabrakło konkretów. Nie doszliśmy do porozumienia tak samo z mojej winy jak i klubu. Uważam(...)
107
Unia Tarnów zakontraktowała dziś kolejnego seniora. (...)
53
Zawodnik wzbudzający największe emocje wśród kibiców z Grudziądza ponownie przyjechał na swój domowy tor. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com