Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Enea Polonia Piła zaprezentowana przed kibicami! W auli oraz... na torze.
 12.04.2023 22:06
12 kwietnia o godzinie 11:00 miał odbyć się otwarty dla kibiców trening żużlowców z Piły. Na torze pojawili się liderzy z zeszłego sezonu czyli m.in.: Artur Mroczka i Marcin Jędrzejewski, nowe twarze Jonas Knudsen czy Daniel Henderson a także gościnnie Adrian Cyfer i Aleksandr Łoktajew.
Pod wieczór, na 18:30 w Auli Maximum w Pile zorganizowano prezentację struktury klubu, sponsorów, sztabu oraz zawodników. Klub pochwalił się nowym sponsorem tytularnym - firmą ENEA. Jako goście specjalni na evencie zjawiły się legendy klubu z Grodu Staszica - Rafał Dobrucki oraz Hans Nielsen. Do grona zawodników, oprócz tych wcześniej przedstawionych, dołączył Kacper Warduliński (wypożyczony z GKM Grudziądz) i Oleg Michaiłow (wypożyczony z Polonii Bydgoszcz).
 
 
 
 
Kadra pilskiego zespołu wzmocniła się o dwa nazwiska, lecz podczas wydarzenia pojawiła się informacja, aby czekać na kolejne ogłoszenia. Możemy się spodziewać w najbliższych dniach być może kolejnego, mocnego ruchu Polonii na rynku transferowym. Już w niedzielę przed nimi inauguracja sezonu w Rzeszowie, gdzie podejmą miejscową Stal.
 
 
Paweł Meszyński (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (3)
11 miesięcy temu
No od czegoś musieli zacząć, żeby w ogóle wystawić skład meczowy. Pewnie coś tam się jeszcze zadzieje i dojdzie kilku chłopaków. Na II ligę nie taki zły ten skład, przynajmniej seniorski. Pojeździć coś mogą. Taki Knudsen chociażby ma też szansę dobrze się w Polsce pokazać żeby z czasem iść w górę. Mroczka i Siopek to wiadomo, że już II ligowcy. Michaiłow...no w Bydgoszczy dał ciała na całej linii, ale w tej II lidze może coś z niego będzie jeszcze.
  Lubię
  Nie lubię
11 miesięcy temu
Dawać do składu awizowanego Palm Tofa ... którego jak się okazuje nie będzie to trochę słabe.

Adepci Polonii mam wrażenie że byli wzięci z ulicy.
Na pytanie spikera :
,,Na jakimś jeździłeś motocyklu ?
Odpowiedz była
,,Na swoim " xd
Druga sprawa jak ktoś ma 17 czy 16 lat i nie ma licencji bądź zaczyna to można go praktycznie skreślić
Jest bo jest ....na sztukę.

Warduliński taki plus że zrobi 4 kóła i się nie wywali
,,Może"

Mroczka
Jędrzejewski
Oleg M
Knudsen
To akurat dobre nazwiska a szykują się wzmocnienia  Lubię
  Nie lubię
11 miesięcy temu
Super prezentacja byla pozdrawiam
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2024 Zuzelend.com