Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BAHIA BLANCA - Wiadomości
0
Richie Worrall i Ben Barker zniknęli na kilka godzin przed mającymi rozegrać się mistrzostwami Argentyny w Bahia Blanca. Organizatorzy mistrzostw nie znaleźli żadnego wyjaśnienia z(...)
0
Nicolas Covatti okazał się najlepszy podczas pierwszej rundy Indywidualnych Mistrzostw Argentyny.(...)
0
12 lat temu
To, o czym mówiło się niestety od kilku dni stało się faktem. Zbyt dużo funkcji niezbędnych do życia, było już nieaktywnych u młodego słoweńskiego żużlowca po wypadku w Bahia Blanc(...)
0
12 lat temu
Jest już video z nagraniem karambolu, w którym uczestniczył Matija Duh. Od godzin porannych pojawiają się niepokojące informacje odnośnie stanu zdrowia Słoweńca. Do wypadku doszło (...)
0
Z nocy z soboty na niedzielę odbędzie się ostatnia impreza żużlowa sezonu 2012. Czołowi juniorzy świata zmierzą się w VII Finale IMŚJ w Bahia Blanca. Będzie to ostatnia szansa dla (...)
0
W naszej galerii można zobaczyć zdjęcia z 6 finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Bahia Blanca, które zwyciężył Duńczyk Michael Jepsen Jensen. Autorem zdjęć jest Marti(...)
0
Czołowi juniorzy świata nie zakończyli jeszcze sezonu. Czekają ich dwie męczące rundy indywidualnych mistrzostw świata juniorów w Bahia Blanca. Pierwszy z turniejów już 3 listopada(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com