Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Pierwszy finał tegorocznego Speedway Grand Prix 2 rozegrano dzisiaj w szwedzkiej Mallila. Już z samym początkiem zawody zdominowali Polacy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BEN BARKER - Wiadomości
103
Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
141
Powracający po pięciu latach do SGB Premiership ekipa Peterborough Phanters ogłosiła podpisanie kontraktów z Lasse Bjerre oraz Benem Barkerem. (...)
674
Edward Kennett wraz z Benem Barkerem w przyszłym sezonie reprezentować będą barwy Rye House Rockets. (...)
0
Richie Worrall i Ben Barker zniknęli na kilka godzin przed mającymi rozegrać się mistrzostwami Argentyny w Bahia Blanca. Organizatorzy mistrzostw nie znaleźli żadnego wyjaśnienia z(...)
0
Zeszłej nocy czasu polskiego rozegrane zostały Mistrzostwa Argentyny, które wygrał Nicolas Covatti. Niespodziewanie dwóch brytyjskich żużlowców Ben Barker i Richie Worrall na kilka(...)
0
Dzisiaj działacze Victorii Piła ogłosili nazwiska dwóch zawodników, którzy podpisali kontrakt z klubem na sezon 2015. W przyszłym sezonie barwy pilskiej drużyny reprezentować będą (...)
0
11 lat temu
Victoria Piła jest już jedną nogą w fazie play-off. Jednak żeby tam zaistnieć potrzebne są zmiany w składzie. Zauważyli to włodarze klubu i zakontraktowali Bena Barkera. Brytyjczyk(...)
0
Drużyna Belle Vue Aces pewnie pokonała na torze w Manchesterze ekipię Brimingham Brummies 56:39.(...)
0
"Tygrysy" po emocjonującym spotkaniu pokonały na własnym obieckei "Diabły" 46:44.(...)
0
W jedynym środowym pojedynku Elite League "Piraci" pokonali na własnym torze ekipię z Brimibgham 60:32.(...)
0
Tai Woffinden został Indywidualnym Mistrzem Wielkiej Brytanii. "Woffy" w wielkim finale pokonał Craiga Cooka, Bena Barkera i Chrisa Harrisa.(...)
0
Piątkowe spotkanie Premier League na torze w Edinburghu zakończyło się wygraną gospodarzy 61:31(...)
0
W środowym spoktaniu Elite League, Brimingham Brummies na własnym torze pokonało Belle Vue Aces 50:40.(...)
0
Drużyna Plymouth Devils po ciekawym pojedynku pokonała Peterborough Panthers 50:40.(...)
0
Brytyjczyk Ben Barker okazał się najskuteczniejszy w zawodach Christmas Cracker, rozegranych na torze w Somerset. Drugie miejsce w finale zajął Ryan Fisher, a skład podium uzupełni(...)
0
Brytyjczyk Ben Barker trzeci sezon z rzędu będzie zdobywał punkty dla Birmingham Brummies. Przez dwa ostatnie lata był wypożyczony z Coventry Bees, a tym razem trafił do Birmingham(...)
0
Przed chwilą na torze w Birmingham zakończył się pierwszy turniej w Wielkiej Brytanii - Ben Fund Bonanza. Zwyciężył w nim Ben Barker przed Chrisem Harrisem, Danielem Kingiem oraz N(...)
0
W dniu dzisiejszym na torze w Newport rozegrano turniej New Year Classic. Zawody nieoczekiwanie zwyciężył Lee Smart, przed Davidem Howe, Benem Barkerem oraz Kevinem Doolanem. Smart(...)
0
Duńczyk Hans Andersen, reprezentujący w Polsce barwy Caelum Stali Gorzów, zwyciężył w zakończonym przed chwilą turnieju Ben Fund Bonanza, rozgrywanym na torze "Skorpionów" z Scunth(...)
0
Trójka zawodników podpisała dzisiaj kontrakty z drugoligowym Kolejarzem Opole! Nowymi żużlowcami w Opolu będą Travis McGowan, Justin Sedgmen (Australia) a umowę przedłużył Ben Bark(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com