Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BETARD SPARTA WROCLAW - Wiadomości
0
Rafał Okoniewski, dołącza do sztabu szkoleniowego WTS Sparty Wrocław. Głównym aspektem pracy Okoniewskiego będzie szkolenie adeptów szkółki oraz praca z juniorami w pierwszej druży(...)
68
Bartłomiej Kowalski, młody zawodnik Betard Sparty Wrocław już w poprzednim sezonie pokazał, że jest jednym z czołowych juniorów w Polsce. (...)
0
Fogo Unia Leszno oraz Betard Sparta Wrocław w okresie zimowym ogłosiły nabór do szkółki żużlowej.(...)
13
Ponad trzy miesiące pozostały do meczu inaugurującego sezon w PGE Ekstralidze. Sztab szkoleniowy Betard Sparty Wrocław przedstawił wstępny plan meczów sparingowych.(...)
158
14 listopada (poniedziałek) był ostatnim dniem okna transferowego w PGE Ekstralidze.(...)
125
Dzisiaj Betard Sparta Wrocław potwierdziła, że do jej składu trafił wychowanek leszczyńskich Byków, Piotr Pawlicki.(...)
115
Formalności stało się zadość. Maciej Janowski, kolejny rok spędzi w Betard Sparcie Wrocław. Dla Janowskiego będzie to już 15 sezon w barwach macierzystego klubu.(...)
123
Brązowy medalista tegorocznego cyklu FIM Speedway Grand Prix, Maciej Janowski podczas Gali PGE Ekstraligi 2022 przed kamerami EkstraligaTV opowiedział o minionym sezonie, indywidua(...)
344
Po udanym debiutanckim sezonie w barwach Betard Sparty Wrocław, Bartłomiej Kowalski przedłuża swój kontrakt z wrocławskim klubem. W sezonie 2023 Kowalski nadal będzie pełnił rolę m(...)
101
W rewanżowym ćwierćfinałowym spotkaniu PGE Ekstraligi, ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa pokonał BETARD SPARTĘ Wrocław 52:38. Jedną z jaśniejszych postaci drużyny gości był(...)
129
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
We wtorek (23 sierpnia) rozegrane zostały zaległe mecze ostatniej kolejki rundy zasadniczej U24 Ekstraligi. Do finału rozgrywek awansowały ARGED MALESA Ostrów i AGROMIX POLCOPPER U(...)
0
W niedzielę (21 sierpnia) drużyna zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa rozpoczęła we Wrocławiu rywalizację w fazie play-off. Pierwszym rywalem “Biało-Zielonych” w ramach ćwie(...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed niedzielnym meczem półfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy zespołami Betrad Sparty Wrocław i zielona-energia.com Włókniarz C(...)
77
8 miesięcy temu
Kapituła Szczakieli, czyli Nagród PGE Ekstraligi wybrała nominowanych w pięciu kategoriach.(...)
40
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włók(...)
110
Maciej Janowski podczas wczorajszego biegu finałowego 2 Finału Canal+ online IMP na torze w Krośnie nieszczęśliwie upadł, w konsekwencji czego opuścił tor w karetce.(...)
104
Mechanik klubowy BETARD SPARTY Wrocław, Robert Ruszkiewicz opowiedział o funkcjonowaniu warsztatu klubowego aktualnych Drużynowych Mistrzów Polski.(...)
1
Już w następny weekend (19 i 21 sierpnia) rozpocznie się faza finałowa PGE Ekstraligi. W najnowszym komunikacie opublikowano obsady sędziowskie na mecze ćwierćfinałowe w Lesznie, T(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com