Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody o Indywidualne Mistrzostwa Polski trafiały z automatu do Drużynowego Mistrza Polski. Od przyszłego roku ma się to zmienić.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BETARD SPARTA WROCLAW - Wiadomości
0
W czasie zimowej przerwy drużyny szlifują swoja formę aby w trakcie sezonu być optymalnie przygotowanym do ligowej rywalizacji. Pierwszym takim sprawdzianem jak przepracowana zosta(...)
194
Bartosz i Michał Curzytkowie w sezonie 2021 nadal będą reprezentować Betard Spartę Wrocław.(...)
271
Po trzech latach pobytu z Betard Spartą Wrocław żegna się dzisiaj Australijski talent, Max Ficke.(...)
47
Tai Woffinden zostaje na kolejny sezon zawodnikiem Betard Sparty Wrocław.(...)
175
Dzisiaj Beard Sparta Wrocław odpalił transferową bombę. W jej przyszłorocznym składzie zobaczymy Artema Łagutę(...)
208
Maciej Janowski poinformował oficjalnie, że nadal będzie startował w barwach swojego macierzystego klubu Betard Sparty Wrocław.(...)
1027
Rozmowa z Maciejem Janowskim, kapitanem Betard Sparty Wrocław, czwartym zawodnikiem świata w sezonie 2020.(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym torze RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40 i sięgnęła po brązowy medal PGE Ekstraligi 2020. Drużyna trenera Dariusza Śledzia była w dwumecz(...)
1
RM Solar Falubaz Zielona Góra w pierwszym meczu o 3. miejsce w PGE Ekstralidze pokonał na własnym torze Betard Spartę Wrocław w stosunku 37:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spot(...)
116
Wczorajszy rewanżowy mecz półfinałowy zakończył się porażką Sparty Wrocław. Oznacza to tyle, że w nadchodzących dniach będzie się przygotowywać do meczów o brąz. Rywalem będzie Fal(...)
236
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze Betard Spartę Wrocław w stosunku 55:34 i awansowała do finału PGE Ekstraligi. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Mamy bardzo niepewną pogodę. Mecz w Bydgoszczy został już przełożony ze względu na niemożność doprowadzenia nawierzchni do bezpiecznego ścigania. Dziś w Gorzowie ma się odbyć zaleg(...)
106
Dziś Speedway Ekstraliga potwierdziła nasze informacje dotyczące terminów najbliższych spotkań PGE Ekstraligi. Jak pamiętamy, wczoraj nie doszedł do skutku mecz rewanżowy fazy play(...)
445
Już jutro odbędą się rewanżowe mecze półfinałowe PGE Ekstraligi. Pierwotnie to dziś mieliśmy cieszyć się żużlowymi emocjami, jednak silne opady deszczu zniweczyły te plany. Na szcz(...)
324
Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższa niedzielę mecze rewanżowe rundy półfinałowe PGE Ekstraligi. Zawody przełożone zostały na poniedziałek.(...)
105
We wczorajszym meczu półfinałowym Sparta Wrocław na własnym torze wywalczyła dwa punkty zaliczki przed rewanżem w Gorzowie. Jak sami zawodnicy miejscowej drużyny widzieli to spotka(...)
341
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
408
Dzisiaj na oficjalnej stronie Betard Sparty Wrocław ukazał się komunikat kancelarii prawniczej w sprawie postępowania dotyczącego Maksyma Drabika. Całą treść komunikatu prezentuj(...)
441
Przed nami faza finałowa rozgrywek PGE Ekstraligi. W walce o złoty medal pozostały cztery zespoły: Fogo Unia Leszno, Moje Bermudy Stal Gorzów, Betard Sparta Wrocław i RM Solar Falu(...)
209
Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 51:39. W półfinale rozgrywek PGE Ekstraligi na drużynę trenera Dariusza Śledzia czeka Moje Bermudy Stal Gorzów(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com