Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Ostatni bieg Reprezentacji Polski w dzisiejszym finale Monster Energy FIM Speedway of Nations był zarazem ostatnim na stanowisku selekcjonera dla Marka Cieślaka, który bez kurtuazji uznawany jest za najlepszego trenera Polski w historii speedwaya nad Wisłą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BETARD SPARTA WROCLAW - Wiadomości
1024
Rozmowa z Maciejem Janowskim, kapitanem Betard Sparty Wrocław, czwartym zawodnikiem świata w sezonie 2020.(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym torze RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40 i sięgnęła po brązowy medal PGE Ekstraligi 2020. Drużyna trenera Dariusza Śledzia była w dwumecz(...)
1
RM Solar Falubaz Zielona Góra w pierwszym meczu o 3. miejsce w PGE Ekstralidze pokonał na własnym torze Betard Spartę Wrocław w stosunku 37:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spot(...)
116
Wczorajszy rewanżowy mecz półfinałowy zakończył się porażką Sparty Wrocław. Oznacza to tyle, że w nadchodzących dniach będzie się przygotowywać do meczów o brąz. Rywalem będzie Fal(...)
236
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze Betard Spartę Wrocław w stosunku 55:34 i awansowała do finału PGE Ekstraligi. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Mamy bardzo niepewną pogodę. Mecz w Bydgoszczy został już przełożony ze względu na niemożność doprowadzenia nawierzchni do bezpiecznego ścigania. Dziś w Gorzowie ma się odbyć zaleg(...)
106
Dziś Speedway Ekstraliga potwierdziła nasze informacje dotyczące terminów najbliższych spotkań PGE Ekstraligi. Jak pamiętamy, wczoraj nie doszedł do skutku mecz rewanżowy fazy play(...)
445
Już jutro odbędą się rewanżowe mecze półfinałowe PGE Ekstraligi. Pierwotnie to dziś mieliśmy cieszyć się żużlowymi emocjami, jednak silne opady deszczu zniweczyły te plany. Na szcz(...)
324
Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższa niedzielę mecze rewanżowe rundy półfinałowe PGE Ekstraligi. Zawody przełożone zostały na poniedziałek.(...)
105
We wczorajszym meczu półfinałowym Sparta Wrocław na własnym torze wywalczyła dwa punkty zaliczki przed rewanżem w Gorzowie. Jak sami zawodnicy miejscowej drużyny widzieli to spotka(...)
341
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
408
Dzisiaj na oficjalnej stronie Betard Sparty Wrocław ukazał się komunikat kancelarii prawniczej w sprawie postępowania dotyczącego Maksyma Drabika. Całą treść komunikatu prezentuj(...)
441
Przed nami faza finałowa rozgrywek PGE Ekstraligi. W walce o złoty medal pozostały cztery zespoły: Fogo Unia Leszno, Moje Bermudy Stal Gorzów, Betard Sparta Wrocław i RM Solar Falu(...)
209
Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 51:39. W półfinale rozgrywek PGE Ekstraligi na drużynę trenera Dariusza Śledzia czeka Moje Bermudy Stal Gorzów(...)
158
Przed nami ostatni mecz rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. PGG ROW Rybnik podejmie u siebie Betard Spartę Wrocław. Dla gospodarzy będzie to szansa na godne pożegnanie się z najlepsz(...)
114
Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 54:36. Tym samym podopieczni Dariusza Śledzia znacznie przybliżyli się do fazy play-off. Poniżej preze(...)
55
Dziś o 20:30 odbędzie się zaległe spotkanie 12. kolejki PGE Ekstraligi, w którym miejscowy MrGarden GKM Grudziądz podejmie Betard Spartę Wrocław. Jeśli wrocławianie chcą awansować (...)
2
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na wyjeździe Betard Spartę Wrocław w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
170
Już jutro odbędą się dwa, niezwykle ważne, spotkania 13. kolejki PGE Ekstraligi. O 19:15 Zielonogórzanie rzucą wyzwanie Unii Leszno, a o 16:30 Wrocławianie postarają się przerwać z(...)
107
Nie mają szczęścia do pogody zawodnicy MRGARDEN GKM – u Grudziądz i Betard Sparty Wrocław. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com