Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fani lodowej odmiany speedway'a będą nie pocieszeni. Po raz kolejny z kalendarza mistrzostw świata wypada Inzell. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BETARD SPARTA WROCLAW - Wiadomości
142
Artem Laguta - Z roku na rok wymagam od siebie więcej(...)
105
Francis Gusts zawodnikiem Betard Sparta Wrocław(...)
108
Maciej Janowski zostaje w Sparcie Wroclaw na kolejny sezon.(...)
220
Daniel Bewley w Sparcie do 2023 roku.(...)
109
Gleb Chugunov postanowił związać się z Betard Spartą Wrocław na najbliższe dwa sezony. (...)
148
Włodarze Betard Sparty Wrocław wspólnie z Artemem Laguta parafowali kontrakt na mocy, którego Reprezentan Rosji, aktualny Indywidualny Mistrz Świata będzie reprezentował barwy wroc(...)
354
Nie w Stali Gorzów, jak już od dłuższego czasu zapowiadano, lecz w Betard Sparcie Wrocław w przyszłym sezonie startować będzie utalentowany junior, Bartłomiej Kowalski.(...)
101
Sztab szkoleniowy wrocławskiego klubu wzmocnił się o dwie nowe osoby. Dzięki temu w najbliższych latach kibice mają się doczekać następców Macieja Janowskiego. Dodatkowo Betard Sar(...)
952
Betard Sparta Wrocław zdobyła Drużynowe Mistrzostwo Polski w sezonie 2021. Wrocławianie w rewanżu meczy finałowego pokonali u siebie na Stadionie Olimpijskim Motor Lublin 50:40.(...)
455
Remisem 45:45 zakończył się pierwszy mecz finałowy PGE Ekstraligi pomiędzy Motorem Lublin a Betard Spartą Wrocław.(...)
321
Dziś poznaliśmy awizowane składy na rewanż meczu finałowego PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Sparta Wrocław a Motorem Lublin.(...)
228
Awizowany skład na czwartkowy finał PGE Ekstraligi(...)
245
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
146
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
155
O 19:15 w niedzielę rozpocznie się drugi mecz półfinałowy PGE Ekstraligi pomiędzy obrońcą tytułu Fogo Unia Leszno a zwycięzcą rundy zasadniczej Betard Sparta Wrocław.(...)
248
Runda zasadnicza za pasem. Wraz z jej końcem, zapraszamy na oceny drużyn w play-off PGE Ekstraligi. (...)
102
Kibice od 5 września będą mogli głosować na stronie internetowej speedwayekstraliga.pl i w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, na to kto zdobędzie nagrodę Jerzego Szczakiela. Począt(...)
180
Poznaliśmy godziny półfinałów PGE Ekstraligi, takie informacje przekazała dziś Speedway Ekstraliga.(...)
142
Takie wspaniałe informacje dla kibiców z Wrocławia, przekazał dziś około godziny 12, za pośrednictwem mediów społecznościowych Rosjanin. (...)
245
Zarówno jaki i w najwyższej klasie rozgrywkowej i w eWinner 1 lidze, runda zasadnicza dobiegła końca. Teraz karty zostaną rozdane zupełnie na nowo, ponieważ play-offy, rządzą się s(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com