Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BETARD SPARTA WROCLAW - Wiadomości
139
W piątek (1 lipca), drużyna zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa zmierzyła się na wyjeździe z Betard Spartą Wrocław. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu wyni(...)
106
Wczoraj byliśmy świadkami koszmarnego upadku zawodnika Betard Sparty Wrocław, Dana Bewleya.(...)
0
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
88
Już dziś o godz. 20.30 Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa zmierzy się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu z szóstą w tabeli Betard Sparta Wrocław. (...)
0
Stal Gorzów, przegrała na własnym torze z WTS Spartą Wrocław w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W niedzielę Arged Malesa Ostrów Wielkopolski zmierzyła się na własnym torze z Betard Sparta Wrocław. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 34:56.(...)
51
W meczu 10. rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Arged Malesa Ostrów Wlkp. i Betard Sparta Wrocław, drużynowi Mistrzowie Polski zdecydowanie pokonali na wyjeździe gospodarzy z Ostrowa. Ki(...)
144
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 34:56. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Już dzisiaj na stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim, zmierzą się ze sobą dwie drużyny które zamykają ligowa tabele.(...)
106
WTS Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze, Motor Lublin w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
W piątek odbędą się dwa mecze w ramach PGE Ekstraligi, poniżej prezentujemy awizowane składy na te spotkania.(...)
138
Przedstawiamy awizowane składy na wtorkowe mecze PGE Ekstraligi U24.(...)
37
W 9. rundzie PGE Ekstraligi MOJE BERMUDY STAL Gorzów pokonała BETARD SPARTĘ Wrocław 52:38. Gorzowianie mają powody do radości, bo zdobyli trzy punkty i obecnie zajmują 2. miejsce w(...)
0
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
110
Motor Lublin zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Betard Sparta Wrocław w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
425
9 czerwca (czwartek) odbyła się konferencja przed meczem #WROLUB, w której udział wzięli trener BETARD SPARTY Wrocław, Dariusz Śledź oraz zawodnik Gleb Chugunov. Uczestnicy odpowie(...)
85
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 46:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
BETARD SPARTA Wrocław pokonała w meczu wieńczącym zmagania 6. kolejki PGE Ekstraligi MOJE BERMUDY STAL Gorzów 46:44 i na swoim koncie ma aktualnie 6 punktów. Ważnym ogniwem wrocław(...)
108
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W piątkowej konferencji przed meczem pomiędzy Betard Spartą Wrocław i Moje Bermudy Stal Gorzów udział wzięli Dariusz Śledz, Bartłomiej Kowalski oraz Stanisław Chomski. Początek nie(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com