Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BETARD SPARTA WROCLAW - Wiadomości
158
14 listopada (poniedziałek) był ostatnim dniem okna transferowego w PGE Ekstralidze.(...)
125
Dzisiaj Betard Sparta Wrocław potwierdziła, że do jej składu trafił wychowanek leszczyńskich Byków, Piotr Pawlicki.(...)
115
Formalności stało się zadość. Maciej Janowski, kolejny rok spędzi w Betard Sparcie Wrocław. Dla Janowskiego będzie to już 15 sezon w barwach macierzystego klubu.(...)
123
Brązowy medalista tegorocznego cyklu FIM Speedway Grand Prix, Maciej Janowski podczas Gali PGE Ekstraligi 2022 przed kamerami EkstraligaTV opowiedział o minionym sezonie, indywidua(...)
344
Po udanym debiutanckim sezonie w barwach Betard Sparty Wrocław, Bartłomiej Kowalski przedłuża swój kontrakt z wrocławskim klubem. W sezonie 2023 Kowalski nadal będzie pełnił rolę m(...)
101
W rewanżowym ćwierćfinałowym spotkaniu PGE Ekstraligi, ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa pokonał BETARD SPARTĘ Wrocław 52:38. Jedną z jaśniejszych postaci drużyny gości był(...)
129
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
We wtorek (23 sierpnia) rozegrane zostały zaległe mecze ostatniej kolejki rundy zasadniczej U24 Ekstraligi. Do finału rozgrywek awansowały ARGED MALESA Ostrów i AGROMIX POLCOPPER U(...)
0
W niedzielę (21 sierpnia) drużyna zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa rozpoczęła we Wrocławiu rywalizację w fazie play-off. Pierwszym rywalem “Biało-Zielonych” w ramach ćwie(...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed niedzielnym meczem półfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy zespołami Betrad Sparty Wrocław i zielona-energia.com Włókniarz C(...)
77
4 miesiące temu
Kapituła Szczakieli, czyli Nagród PGE Ekstraligi wybrała nominowanych w pięciu kategoriach.(...)
40
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włók(...)
110
Maciej Janowski podczas wczorajszego biegu finałowego 2 Finału Canal+ online IMP na torze w Krośnie nieszczęśliwie upadł, w konsekwencji czego opuścił tor w karetce.(...)
104
Mechanik klubowy BETARD SPARTY Wrocław, Robert Ruszkiewicz opowiedział o funkcjonowaniu warsztatu klubowego aktualnych Drużynowych Mistrzów Polski.(...)
1
Już w następny weekend (19 i 21 sierpnia) rozpocznie się faza finałowa PGE Ekstraligi. W najnowszym komunikacie opublikowano obsady sędziowskie na mecze ćwierćfinałowe w Lesznie, T(...)
108
PZM podał nowe godziny meczów 15. rundy PGE Ekstraligi (19.08 i 21.08) w związku z udziałem 7 zawodników w SGP Challenge (20.08) w Glasgow.(...)
103
Zapadły ostateczne rozstrzygnięcia w fazie zasadniczej PGE Ekstraligi. W ćwierćfinałach zmierzy się ze sobą sześć najlepszych zespołów, które będą rywalizować w trzech ćwierćfinał(...)
106
Betard Sparta Wrocław zremisował(a) na wyjeździe z ekipą For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
W najbliższą niedzielę (07.08) czekają nas kolejne ostatnie mecze w fazie zasadniczej PGE Ekstraligi. Motor Lublin zmierzy się z Moje Bermudy Stalą Gorzów a For Nature Solutions Ap(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com