Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BETARD SPARTA WROCLAW - Wiadomości
117
W piątek od godziny 18 czekają nas ekstraligowe emocje. Kibice skierują wzrok na tory we Wrocławiu i Zielonej Górze.(...)
0
W ostatnim opublikowanym komunikacie PGE Ekstraliga poinformowała o nowych terminach spotkań które były zaplanowane na najbliższą kolejkę, a które z wiadomych przyczyn zostały odwo(...)
0
Tak jak wcześniej informowaliśmy rozegranie meczu 6 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów a Betard Sparta Wrocław w zaplanowanym terminie stoi pod dużym znakiem za(...)
42
Szwed, Olivier Berntzon od najbliższego spotkania będzie mógł występować w zespole Betard Sparta Wrocław na zasadzie gościa.(...)
233
Niewiele zabrakło a piątkowe ściganie na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu storpedowałby deszcz. Ostatecznie zawody się odbyły i zakończyły wynikiem 53:37 dla gospodarzy.(...)
1
Wieczorne spotkanie 5 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą Wrocław a MrGarden GKM Grudziądz rozpoczęło się z ponad godzinnym opóźnieniem spowodowanym rzęsistą ulewą jaka prz(...)
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu 5 rundy PGE Ekstraligi miejscowa Betard Sparta Wrocław pokonała bez większych problemów MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 53:57.(...)
0
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu zmierzą się PGG ROW Rybnik i Fogo Unia Leszno, natomiast w drugim(...)
18
Powoli opadają emocje po niedzielnym meczu Betard Sparta Wrocław - RM Solar Falubaz Zielona Góra. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 45:45.(...)
0
Tegoroczne zmagania o Tytuł Indywidualnego Mistrza Świata została zamrożona przez pandemię COVID-19. Stadion Olimpijski 1 sierpnia 2020 roku miał ugościć kibiców z całego świata wr(...)
161
Niedzielne popołudnie upłynęło fanom czarnego sportu na oglądaniu fenomenalnych zawodów, które rozgrywały się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. (...)
416
Niedzielne spotkanie na Stadionie Olimpijskim obfitowało w niesamowite biegi. Mecz trzymał w napięciu aż do ostatniego biegu. Ostatecznie zakończył się bardzo sprawiedliwym remisem(...)
11
RM Solar Falubaz Zielona Góra zremisował na wyjeździe z ekipą Betard Sparta Wrocław w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
51
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym spotkaniu zmierzą się drużyny Betard Sparty Wrocław oraz RM Solar Fal(...)
62
Chris Holder po trzynastu latach powraca na Stadion Olimpijski. Mistrz Świata z 2012 roku będzie występował w Betard Sparcie Wrocław w roli gościa.(...)
71
Eltrox Włókniarz Częstochowa nie zwalnia tempa i notuje trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna prowadzona przez Marka Cieślaka od początku dyktowała warunki tego spotkania i pew(...)
0
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
W niedzielne popołudnie będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami. Na godzinę 16.30 zaplanowano pojedynek pomiędzy PGG ROWem Rybnik i Moje Bermudy Stalą Gorzów, natomiast o godzin(...)
99
Fogo Unia Leszno w ramach drugiej kolejki PGE Ekstraligi na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała zespół Betard Sparty Wrocław. Leszczynianie od początku do końca dominowali w(...)
1
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Betard Spartę Wrocław w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com