BORYS MITURSKI - Wiadomości
2
Działacze Speedway Wandy Instal Kraków poinformowali o podpisaniu trzech kolejnych umów z zawodnikami. W ostatni dzień okienka transferowego z klubem spod Wawelu związali się Micha(...)
0
Szkółka żużlowa w Opolu ruszyła w najlepsze. Młodzi adepci, w tym jedna dziewczyna, pod okiem trenera Piotra Żyto zgłębia tajniki żużla, a Michał Kordas nie jest już jedynym wycho(...)
0
Borys Miturski znalazł klub. Częstochowianin wykorzystał majowe okienko transferowe i związał się umową z Orłem Łódź, który w chwili obecnej przeżywa olbrzymie problemy kadrowe.(...)
0
Zawodnik, wiceprezes, mechanik, toromistrz, instruktor, a nawet mentor. Te określenia idealnie pasują do Borysa Miturskiego, który jest niezwykle ważną osobą w częstochowskim klubi(...)
0
W Częstochowie w miniony weekend po raz pierwszy na stadionie żużlowym zawarczały motocykle, gdyż zawodnicy Stowarzyszenia CKM Włókniarz odbyli pierwsze treningowe jazdy w 2015 rok(...)
0
Stowarzyszenia z Częstochowy i Gdańska w piątek zostały pozbawione licencji warunkowej na starty w sezonie 2015 w Polskiej 2. Lidze Żużlowej. Tym samym w mojej opinii jesteśmy świa(...)
0
Jak poinformowało biuro prasowe częstochowskiego klubu, do składu Włókniarza dołączył Borys Miturski, z którym wkrótce dojdzie do podpisania umowy. (...)
0
Jak podaje menadżer Speedway Wandy Kraków Michał Finfa, Borys Miturski został wypisany ze szpitala.(...)
0
13 lat temu
Borys Miturski w 20 wyścigu 1/4 Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krakowie zanotował groźny upadek, po którym został odwieziony do szpitala. Pierwsze diagnozy zakładają niestety z(...)
0
Po długich rozmowach Borys Miturski zdecydował się podpisać kontrakt na starty w przyszłym sezonie w Speedway Wanda Kraków.(...)