Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BYDGOSZCZ - Wiadomości
100
Czy nowy nabytek bydgoskiego klubu, Linus Eklöf, zostanie powołany?(...)
102
W piątek Główna Komisja Sportu żużlowego poinformowała o nowej dacie rozegrania półfinału Srebrnego Kasku w Bydgoszczy.(...)
0
Nie dojdzie do zaplanowanej na dzisiaj eliminacji Srebrnego Kasku na torze w Bydgoszczy. Zawody zostały odwołane ze względu na zły stan nawierzchni po opadach deszczu. (...)
104
Nie, tym razem nie na bokserskim ringu, choć i takie treningi w ramach przygotowań do sezonu serwują bydgoskim zawodnikom szkoleniowcy, ale... na stoku narciarskim. Wykorzystując z(...)
0
W najbliższą sobotę (4 lipca) na stadionie bydgoskiej Polonii już po raz piąty zawodnicy uprawiający Speedway Quad uczczą pamięć tragicznie zmarłego Krzysztofa Ajtnera. Przed zawod(...)
0
Dziś odbędzie się kolejny turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Bydgoszczy. Nie wystąpi w nim Bartosz Smektała, który doznał urazu kolana.(...)
0
Bardzo ambitne plany ma trener młodzieżowej reprezentacji Polski Rafał Dobrucki. Szkoleniowiec planuje test mecze zawodników do lat 19 z juniorami Szwecji w tym samym przedziale wi(...)
0
Władze bydgoskiego zespołu podały ceny biletów i karnetów na sezon 2015.(...)
0
Jak wszyscy wiedzą niedługo czekają Nas wybory prezydenckie, co za tym idzie kandydaci prześcigają się w planach i obietnicach, chociażby na sport. W dzisiejszej rozmowie na pytani(...)
0
Jak wszyscy wiedzą niedługo czekają Nas wybory prezydenckie, co za tym idzie kandydaci prześcigają się w planach i obietnicach, chociażby na sport. W dzisiejszej rozmowie na pytani(...)
0
Dziś na torze przy ulicy Sportowej odbędą się zawody z cyklu Nice CUP.(...)
0
Piotr Pawlicki, zwyciężył rozegrany w Bydgoszczy półfinał MIMP. Oprócz niego awans wywalczyli również: Adam Strzelec, Paweł Przedpełski, Krystian Pieszczek, Kacper Gomólski i Szymo(...)
0
Dziś poznaliśmy decyzje organizatorów bydgoskiego turnieju. (...)
0
Potwierdziły się informacje, które podawaliśmy na naszych łamach tydzień temu. Bydgoszcz w przyszłym roku będzie stolicą światowego żużla, organizując u siebie baraż i finał Drużyn(...)
0
Być może Bydgoszcz stanie się stolicą światowego żużla w sezonie 2014. Miasto i klub mają już zapewniony baraż i finał DPŚ, a teraz bardzo blisko jest już turniej cyklu Grand Prix.(...)
0
Praktycznie znany jest terminarz cyklu Speedway Grand Prix w roku 2014. Jedyną niewiadomą jest czy Bydgoszcz zdecyduje się zorganizować pierwszą europejską rundę pod koniec kwietn(...)
2
Baraż i finał przyszłorocznego Drużynowego Pucharu Świata odbędzie się w Bydgoszczy. Rozmowy trwały od kilku miesięcy, jednak miasto nad Brdą dopięło swego i zorganizuje te dwie im(...)
0
Bydgoszcz włączyła się do walki o organizację turnieju Grand Prix w sezonie 2014. Jak dowiedziała się "Gazeta Pomorska" negocjacje się zaawansowane.(...)
0
To był pełen emocji wieczór z Grand Prix na torze bydgoskiej Polonii. Drugą rundę tegorocznego cyklu Mistrzostw Świata wygrał Emil Sajfutdinow. Dla Rosjanina było to czwarte zwycię(...)
0
Zwycięstwem byłego zawodnika Polonii Bydgoszcz Emila Sajfutdinowa zakończyło się Grand Prix Europy. Drugie miejsce zajął Matej Zagar, zaś trzeci był najlepszy z Polaków - Tomasz Go(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com