BYDGOSZCZ - Wiadomości
0
Zwycięstwem byłego zawodnika Polonii Bydgoszcz Emila Sajfutdinowa zakończyło się Grand Prix Europy. Drugie miejsce zajął Matej Zagar, zaś trzeci był najlepszy z Polaków - Tomasz Go(...)
0
Grand Prix powraca na bydgoski tor. Po kilku latach przerwy najlepsi żużlowcy świata będą ścigali się na obiekcie przy ul. Sportowej. Czy Polacy obronią dwie czołowe pozycje w klas(...)
0
Wszystko wskazuje na to, iż kontuzja Darcy'ego Warda nie okaże się na tyle poważna, aby uniemożliwić Australijczykowi występ w jutrzejszych zawodach cyklu Grand Prix, które odbędą (...)
0
Już jutro o godzinie 19:00 w Bydgoszczy odbędzie się Grand Prix Europy. W zawodach wystartuje czwórka Polaków - Jarosław Hampel, Tomasz Gollob, Krzysztof Kasprzak oraz startujący z(...)
0
Darcy Ward doznał kontuzji kciuka w meczu angielskiej Elite League pomiędzy Poole Pirates a Wolverhampton Wolves. Wszystko wskazuje jednak na to, iż uraz nie jest na tyle poważny, (...)
0
Darcy Ward to zawodnik, o którym w ostatnim czasie mówi się sporo. Najpierw incydent z prowadzeniem pojazdu pod wpływem narkotyków, później nieszczęśliwa kontuzja nadgarstka, a ost(...)
0
Podczas konferencji prasowej, która dziś odbyła się w bydgoskim Ratuszu, organizatorzy podali kilka szczegółów dotyczących zbliżającego się motorsportwash.com European FIM Speedway(...)
0
Kilka tygodni temu informowaliśmy, iż portal Zuzelend.com objął patronatem medialnym projekt utworzenia nowego utworu o żużlowej drużynie Polonii Bydgoszcz. Do akcji przyłączył się(...)
0
W dniu dzisiejszym w Bydgoszczy odbyła się konferencja prasowa poświęcona głównie Grand Prix Europy, które odbędzie się na stadionie Polonii 20 kwietnia. (...)
0
W dniu wczorajszym zostały zakończone prace nad stworzeniem piosenki "Dopóki walczysz zwyciężasz" (wersja demo) o drużynie żużlowej Polonii. Pełny tytuł piosenki brzmi "Dopóki walc(...)
0
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa (FIM) przedstawiła oficjalny kalendarz imprez żużlowych na rok 2013. Polska zorganizuje trzy turnieje Speedway Grand Prix, półfinały Drużynow(...)
0
Paul Bellamy z firmy BSI podpisał dzisiaj umowę na organizację zawodów cyklu GP w Bydgoszczy, z Andrzejem Polkowskim, obecnie prokurentem Polonii Bydgoszcz. Oficjalnie można zatem (...)
0
Na nic zdała się walka Częstochowy o turniej Grand Prix. Bydgoszcz okazała się korzystniejsza dla BSI i pewne jest to, że do turnieju dojdzie właśnie na torze Polonii przy ulicy Sp(...)
0
Przyszłoroczny kalendarz cyklu Grand Prix prawie znany. Częstochowa nie przeprowadzi trzeciego turnieju w Polsce. BSI wybrało sprawdzoną Bydgoszcz mimo iż to miasto spod "Jasnej Gó(...)
0
Turniej na stadionie Polonii Bydgoszcz został wpisany do kalendarza rozgrywek FIM-u na rok 2013. Zawody mają się odbyć pod koniec kwietnia, jako pierwsze w Europie. Do załatwienia (...)
0
We wtorek (2 października) na stadionie przy ulicy Sportowej odbędzie się egzamin na licencję ?Ż?, do którego przystąpi 12 adeptów szkółki. Czterech z nich wystąpi w barwach Poloni(...)
0
W sobotę (29 września) o godzinie 13:00 na minitorze im. Mieczysława Połukarda przy stadionie Polonii Bydgoszcz rozegrana zostanie czwarta runda Indywidualnego Pucharu Polski w kla(...)
0
W naszej galerii można zobaczyć fotorelację z wczorajszego finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Autorem zdjęć jest nasz fotoreporter - Adam Kołodziejczak.(...)
0
Na torze bydgoskiej Polonii odbył się dziś finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach triumfował po raz trzeci Maciej Janowski, za jego plecami uplasował się(...)
0
Maciej Janowski zwyciężył w zakończonym przed chwilą finale MIMP w Bydgoszczy. Zawodnik Azotów Tauronu Tarnów zdobył na torze Polonii 14 punktów. Srebrny medal wywalczył Kamil Adam(...)