Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Frederik Lindgren. Czwarty, w biegu finałowym, linię mety przejechał Emil Sajfutdinow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX S - Wiadomości
0
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – tak brzmiała nazwa klubu z pierwszej stolicy Polski w poprzednim sezonie. Nowy zapis regulaminowy wprowadza pewne ograniczenia do takic(...)
207
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał na własnym torze eWinner Apatora Toruń w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Pożegnanie z sezonem, bo tak można przedstawić sobotnie spotkanie pomiędzy zespołem z Gniezna a drużyną z Torunia. Mecz w Gnieźnie przy ulicy Wrzesińskiej 25 rozpocznie się o godz.(...)
0
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pewnie zwyciężył na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk 57:33. Jedyną drużynową wygraną gdańszczanie odnotowali dopiero w 15. biegu. Trz(...)
152
W czwartkowy wieczór w Ewinner 1. lidze dojdzie do niezwykle emocjonującego pojedynku, który odbędzie się w Gnieźnie pomiędzy miejscowym Startem a zespołem z Gdańska. Początek mecz(...)
222
W poniedziałkowe popołudnie poznaliśmy składy na mecz otwierający 12. kolejkę rozgrywek eWinner 1. Ligi, w którym zmierzą się drużyny z Gniezna i Gdańska. Starcie obu zespołów zapl(...)
1
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 49:40. Punkt bonusowy z dwumeczu trafia na konto ekipy z Gniezna. Pr(...)
9
W poniedziałek o godz. 17.00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno a Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Mecz niezwykle istotny dla układu tabeli. (...)
0
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 48:41, lecz po sędzia zawodów zakwestionował silnik Pontusa Aspgrena, który n(...)
0
W sobotni wieczór dojdzie do niezwykle emocjonująco zapowiadającego się spotkania w Łodzi pomiędzy miejscowym Orłem a drużyną z Gniezna. Gospodarze po porażce ostatniej w Łodzi będ(...)
0
Jeżeli pogoda pozwoli to dziś w Bydgoszczy powinniśmy zobaczyć mecz piątej kolejki pomiędzy miejscową Polonią a Startem Gniezno. Spotkanie między sąsiadami z tabeli powinno obfitow(...)
1
Unia Tarnów pokonała na wyjeździe Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W sobotę o godz.14.00 na torze przy ul. Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie dojdzie do spotkania pomiędzy żużlowcami z Pierwszej stolicy Polski a drużyną z Tarnowa. Mecz ma ogromne znaczeni(...)
105
Zawodnicy Startu Gniezno wygrali dwoma punktami wyjazdowe spotkanie ze Zdunkiem Wybrzeżem Gdańsk. Przedstawiciele obu zespołów podzielili się refleksjami po tym spotkaniu.(...)
152
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
33
W związku z tym, że w najwyższej klasie rozgrywkowej tylko jeden piątkowy mecz, sympatycy czarnego sportu z pewnością skierują uwagę na eWinner 1. Ligę Żużlową. Kolejka nr 2 rozpoc(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com