Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Aforti pojedzie ze Startem Gniezno
 23.01.2021 19:49
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – tak brzmiała nazwa klubu z pierwszej stolicy Polski w poprzednim sezonie. Nowy zapis regulaminowy wprowadza pewne ograniczenia do takich długich nazw. W tym roku Aforti będzie sponsorem tytularnym Startu Gniezno.

Marka Aforti Holding S.A. od dłuższego czasu jest blisko gnieźnieńskiego speedway`a. Już wcześniej pojawiły się przymiarki aby wejść do nazwy klubu: Bardzo serdecznie dziękuję za zaufanie, bo ta współpraca rozpoczęła się w lutym 2018 roku i za nami już trzy sezony! Nie było możliwości, aby w 2018 roku wejść w miejsce sponsora tytularnego, które było zajęte. Byliśmy wtedy sponsorami drużyny juniorów. To był rok sukcesu, choć apetyt był większy – mówi Klaudiusz Sytek, prezes Aforti Holding S.A.

 

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy – kontynuuje Sytek – Jest odczuwalna różnica, jeśli porównujemy rozmowy tu w Gnieźnie i z innymi klubami. Mamy do czynienia z pełnym profesjonalizmem. Start ma za sobą kampanię crowdfundingową, objawił się na rynku kapitałowym. Powstała spółka akcyjna. Są podwaliny do tego, aby budować Ekstraligę w Gnieźnie. Chcemy w tym uczestniczyć!

 

Radości z podpisanej umowy nie kryje Bartosz Kapczyński, dyrektor marketingu GTM Start Gniezno: Dziś możemy cieszyć się z faktu, że tak silny gracz jak Grupa Aforti zostaje sponsorem tytularnym na sezon 2021. Nie zapominamy o firmach Kapi Meble i Budex – to nasi sponsorzy tytularni z sezonu 2020. Długa nazwa pozwoliła nam utrzymać płynność i stabilność finansową w tym trudnym roku. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesów w sezonie 2020. Dziś mamy Grupę Aforti, Na ten rok cele i ambicje są wysokie, mam nadzieję, że z tymi sponsorami zrobimy to w jak najlepszy sposób.

 

Z klubem nadal współpracować będzie firma Car Gwarant Service.

Michał Lewandowski (za: strony klubowe)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com