Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz Artem Laguta(...)
CARBON START GNIEZNO - Wiadomości
0
Poważne długi, które doprowadziły do upadłości układowej zapowiadały walkę o utrzymanie w szeregach pierwszoligowców w sezonie 2014 przez Carbon Start Gniezno. (...)
0
PGE Marma Rzeszów pewnie pokonała na własnym torze Carbon Start Gniezno. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi zawodników uczestniczących w konferencji.(...)
0
Rozgrywki Nice Polskiej Ligi Żużlowej wkraczają w finałową fazę. W niedzielę, 14 września, o godz. 13:45 Carbon Start Gniezno podejmie na swoim torze faworyta do awansu - PGE Marmę(...)
0
W niedzielę w Gnieźnie w ramach 14. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej odbędzie się pojedynek pomiędzy miejscowym Carbon Startem, a GKM-em Grudziądz.(...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja ze spotkania Nice PLŻ pomiędzy ŻKS ROW Rybnik a Carbon Start Gniezno. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend.com, Mirosła(...)
0
Poznaliśmy już awizowane składy na spotkanie 13 rundę Nice PLŻ, w której to ŻKS ROW Rybnik podejmować będzie Carbon Start Gniezno. (...)
0
W meczu 12. kolejki Nice PLŻ Carbon Start Gniezno pokonał drużynę KMŻ Lublin 53 - 36. Najlepszym zawodnikiem meczu został Bjarne Pedersen, który zgromadził w swym dorobku 14 punktó(...)
0
W galerii zdjęć dostępna jest fotorelacja z wczorajszego II Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów, który miał miejsce w Gnieźnie. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend.com(...)
0
Ponownym zwycięstwem miejscowego juniora, Adriana Gały zakończył się II Turniej Zaplecza Kadry Juniorów rozgrywany w Gnieźnie. Drugie miejsce przypadło leszczyńskiemu zawodnikowi, (...)
0
Adrian Gała zawodnik miejscowego Carbon Start Gniezno z kompletem punktów wygrał I Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Drugie miejsce przypadło dla Alexa Zgardzińskiego, zaś trzecie z(...)
0
29 i 30 lipca na torze w Gnieźnie rozegrany zostanie Turnieje Zaplecza Kadry Juniorów. Wtorkowe zmagania rozpoczną się o 17.00, natomiast we czwartek o 16:00. (...)
0
Wczoraj w Gnieźnie rozegrano turniej par, który zwyciężył duet Baliński - Zengota. W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja z tej imprezy, autorstwa fotoreportera portalu zuze(...)
0
Zwycięstwem pary Damian Baliński i Grzegorz Zengota zakończył się rozegrany w na Stadionie Miejskim w Gnieźnie towarzyski turniej par. Zawody odbyły się w miejsce zaplanowanego wcz(...)
0
Dzisiaj w Gnieźnie miał odbyć się trening punktowany pomiędzy miejscowym Carbon Startem a Fogo Unią Leszno. Niestety ze względu na kłopoty kadrowe gości zamiast sparingu rozegrany (...)
0
Długa przerwa w ligowych zmaganiach zmusiła żużlowców Unii Leszno oraz Carbon Startu Gniezno do sprawdzenia swojej formy w meczach sparingowych. (...)
0
Jutro na torze im. Alfreda Smoczyka rozegrany zostanie mecz sparingowy, w którym miejscowa Fogo Unia Leszno podejmie lidera Nice PLŻ, Carbona Start Gniezno. Spotkanie rozpocznie si(...)
0
W meczu na szczycie Nice PLŻ, Carbon Start Gniezno pokonał po emocjonującej walce PGE Marmę Rzeszów 51:39. Trenerzy obu zespołów w zupełnie innych nastrojach tak skomentowali to s(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1 Liga. W jednym z meczów 7 kolejki Carbon Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze PGE Marma Rzeszów w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego s(...)
0
W niedzielę, 8 czerwca, o godzinie 13:45 na Stadionie Miejskim w Gnieźnie rozegrany zostanie mecz na szczycie Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Rewelacja rozgrywek, drużyna Carbon Start(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1 Liga. W jednym z meczów 6 kolejki Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Carbon Start Gniezno w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego s(...)