Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
16.05.2022 - 21:30
LIVE
Ipswich WItches
vs
Sheffield Tigers
16.05.2022 - 21:30
Polecamy
II Turniej Zaplecza Kadry Juniorów ponownie dla Adriana Gały
 31.07.2014 0:27
Ponownym zwycięstwem miejscowego juniora, Adriana Gały zakończył się II Turniej Zaplecza Kadry Juniorów rozgrywany w Gnieźnie. Drugie miejsce przypadło leszczyńskiemu zawodnikowi, Danielowi Kaczmarkowi, a trzecie zajął Rafał Karczmarz ze Stali Gorzów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W klasyfikacji końcowej bezapelacyjnie wygrał zwycięzca obydwu turniejów Adrian Gała, przed Alexem Zgardzińskim oraz Danielem Kaczmarkiem.

 

 

Wyniki :
1. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) – (3,2,3,3,3) 14
2. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – (1,3,2,3,3) 12
3. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów Wlkp.) – (1,2,3,3,2) 11
4. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – (2,3,3,2,1) 11
5. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – (2,3,0,2,3) 10
6. Sebastian Niedźwieź (Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz) – (3,2,1,1,2) 9
7. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – (3,1,1,2,2) 9
8. Damian Dróżdż (Kolejarz Opole) – (1,3,0,3,w) 7
9. Arkadiusz Pawlak (Victoria Piła) – (2,1,0,1,3) 7
10. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) – (3,1,2,0,0) 6
11. Dawid Wawrzyniak (Carbon Start Gniezno) – (0,2,0,1,2) 5
12. Hubert Łęgowik (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) – (2,0,2,1,0) 5
13. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) – (1,1,1,2,u) 5
14. Krystian Rempała (PGE Marma Rzeszów) – (0,0,3,0,1) 4
15. Dawid Krzyżanowski (Unibax Toruń) – (d,0,2,d,1) 3
16. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów Wlkp.) – (0,0,1,0,1) 2

Bieg po biegu :
1. (66,91) Kossakowski, Zgardziński, Wieczorek, Rempała
2. (65,66) Gała, Smektała, D. Kaczmarek, Ł. Kaczmarek
3. (66,17) Nowak, Łęgowik, Dróżdż, Krzyżanowski (d)
4. (66,69) Niedźwiedź, Pawlak, Karczmarz, Wawrzyniak
5. (66,66) Dróżdż, Gała, Pawlak, Rempała
6. (66,10) Zgardziński, Karczmarz, Nowak, Ł. Kaczmarek
7. (66,22) Smektała, Niedźwiedź, Kossakowski, Krzyżanowski
8. (66,50) D.Kaczmarek, Wawrzyniak, Wieczorek, Łęgowik
9. (66,62) Rempała, Krzyżanowski, Ł. Kaczmarek, Wawrzyniak
10. (65,47) Gała, Łęgowik, Niedźwiedź, Zgardziński
11. (66,53) Karczmarz, D. Kaczmarek, Kossakowski, Dróżdż
12. (66,19) Smektała, Nowak, Wieczorek, Pawlak
13. (67,71) Karczmarz, Smektała, Łęgowik, Rempała
14. (67,28) D.Kaczmarek, Zgardziński, Pawlak, Krzyżanowski (d)
15. (66,35) Gała, Kossakowski, Wawrzyniak, Nowak
16. (67,00) Dróżdż, Wieczorek, Niedźwiedź, Ł. Kaczmarek
17. D.Kaczmarek, Niedźwiedź, Rempała, Nowak
18. (67,19) Zgardziński, Wawrzyniak, Smektała, Dróżdż (w)
19. (67,22) Pawlak, Kossakowski, Ł. Kaczmarek, Łęgowik
20. (66,90) Gała, Karczmarz, Krzyżanowski, Wieczorek (u)

Bieg dodatkowy o 2. miejsce w dwudniowym zgrupowaniu :
21. Zgardziński, D. Kaczmarek

 

Klasyfikacja końcowa zgrupowania:
1. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) – 29 punktów
2. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 22+3
3. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 22+2
4. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 19

Redakcja (za: start.gniezno.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com