Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CELLFAST WILKI KROSNO - Wiadomości
103
Cellfast Wilki Krosno chcą zadomowić się w PGE Ekstralidze(...)
201
W czwartek wieczorową porą Cellfas Wilki Krosno zaprezentował pełny składy w jakim przystąpi do przyszłorocznych rozgrywek w PGE Ekstralidze.(...)
909
10 listopada Cellfast Wilki Krosno zaprezentują skład w jakim wystąpią w przyszłym, historycznym sezonem dla klubu jak i miasta, w rozgrywkach PGE Ekstraligi.(...)
115
Na stadionie przy ulicy Legionów trwają intensywne prace, aby na nowy sezon przygotować obiekt do wymogów rozgrywek PGE Ekstraligi Żużla. Widoczna jest już konstrukcja nowych trybu(...)
109
Miło nam poinformować, że klub Cellfast Wilki Krosno dokonał pełnego rozliczenia ze wszystkimi zawodnikami za sezon 2022. Żużlowcy, którzy reprezentowali krośnieński zespół w minio(...)
211
Czas na ostatni akcent sezonu żużlowego w Krośnie! Już w najbliższą sobotę (15 października) o godzinie 14:00 na stadionie przy ul. Legionów 1 odbędzie się turniej w ramach Pucharu(...)
610
7 września w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbyło się spotkanie miejscowych Cellfast Wilków z kibicami.(...)
106
Za rok znowu będzie ciekawie, bo dochodzi spadkowicz Arged Malesa, są Falubaz z Polonią, a jeszcze Orzeł zgłasza aspiracje. Ta liga w 2023 może być nawet ciekawsza niż w poprzednim(...)
130
– Nie wiem czy pozyskamy wielkie nazwiska, natomiast robimy wszystko, żeby tak się stało. A jeśli tak się stanie to zaskoczymy – mówi Grzegorz Leśniak, prezes CELLFAST WILKÓW Krosn(...)
102
Cellfast Wilki Krosno pokonały w finale eWinner 1. Ligi Stelmet Falubaz Zielona Góra i awansowały do PGE Ekstraligi. Teraz klub wyznacza sobie kolejny cel. (...)
388
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Najskuteczniejszy zawodnik Ewinner 1. ligi żużlowej Max Fricke wystąpi w jutrzejszym finale pomiędzy Stelmet Falubazem Zielona Góra a Cellfast Wilkami Krosno. (...)
341
Nie odbędzie się planowany na niedzielę mecz pomiędzy Falubazem Zielona Góra a Cellfast Wilkami Krosno.(...)
0
Finałowy mecz rewanżowy eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Stelmet Falubaz Zielona Góra vs Cellfast Wilki Krosno zostaje przełożony.(...)
216
Jacek Frątczak przewiduje, że w rewanżowym spotkaniu w ramach finału eWinner 1. Ligi czekają nas wielkie emocje. Minimalnie większe szanse na końcowy sukces daje Stelmetowi Falubaz(...)
103
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 50:40 w pierwszym meczu finałowym eWinner 1.Ligi żużlowej. Prezentujemy Państwu wynik tego(...)
102
3 miesiące temu
Na torze w Krośnie miał się odbyć pierwszy finał eWinner 1. Ligi. Zawody pomiędzy Cellfast Wilkami Krosno i Stelmet Falubazem Zielona Góra nie dojdą do skutku w planowanym termini(...)
102
Andrzej Lebiediew, jest pierwszym zawodnikiem który uzgodnił warunki kontraktu z Cellfast Wilkami Krosno, na sezon 2023.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 50:40. W dwumeczu lepsi okazali się Krośnianie i to ich zobaczymy w finale eWinner 1.Ligi żuż(...)
105
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com