Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CELLFAST WILKI KROSNO - Wiadomości
0
Innpro ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W dzisiejszym meczu 4 rundy Metalkas 2.Ekstraligi Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze OrzechowskaOsada PSŻ Poznań w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego sp(...)
1
W meczu 3 rundy Metalkas 2. Ekstraligi Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe Texom Stal Rzeszów w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
W meczu drugiej rundy Metalkas 2. Ekstraligi Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe Energa Wybrzeże Gdańsk w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
5
Do zespołu Fogo Unii Leszno w trakcie okresu transferowego dołączyli Andrzej Lebiediew oraz Rafał Okoniewski, który będzie pełnił funkcję menadżera drużyny. (...)
0
W sezonie 2024 w barwach Fogo Unii Leszno starował będzie Andrzej Lebiediew. Zawodnik dołączył do drużyny z Wielkopolski po jak z PGE Ekstraligi spadł drużyna Celfast Wilków Kroson(...)
44
Po dwóch latach spędzonych w zespole z Rybnika, Patryk Wojdyło zdecydował się powrócić do Cellfast Wilków Krosno.(...)
1
W rewanżowym meczu o tytuł U24 Ekstraligi Orlen Cellfast Wilki Krosno pokonał na własnym torze Enea Stal Gorzów 49:41. Choć młodzi Gorzowianie ponieśli porażkę w Krośnie to jednak (...)
9
Norbert Krakowiak jako pierwszy zdecydował się podpisać kontrakt ze spadkowiczem z PGE Ekstraligi, zespołem Cellfast Wilki Krosno.(...)
3
W piątkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Betard Spartą Wrocław. W konferencji udział wzięli Piotr Baron (menadżer Fogo Unii (...)
0
Andrzej Lebiediew, odjechał na jakiś czas ostatnie spotkanie w barwach Cellfast Wilków Krosno. Łotysz po ostatnim meczu przeciwko Fogo Unii Leszno, poinformował kibiców na stadioni(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zły stan toru był powodem odwołania 3 finału Canal+ online IMP w Krośnie. (...)
0
Po mimo, że losy Cellfast Wilków Krosno są już przesądzone i w przyszłym sezonie walczyć będą o ligowe punkty na zapleczu ekstraligi to włodarze klubu podpisały już pierwszy kontra(...)
0
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 24:12. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Platinum Motor Lublin zdemolował na wyjeździe ekipę Cellfast Wilki Krosno w stosunku 28:62. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W ten weekend odbędzie się kolejna już runda PGE Ekstraligi. Poniżej przedstawiamy awizowane składy na te spotkanie.(...)
0
ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Cellfast Wilki Krosno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com