Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 14:45
Polecamy
Jason Doyle bez poważnego urazu
 21.06.2026 14:15
Zawodnik krośnieńskich Wilków, Jason Doyle nie doznał na szczęście żadnych poważnych urazów po bardzo groźnie wyglądającym upadku na pierwszym łuku biegu 7 DeWalt FIM Speedway GP of Poland na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Australijczyk zaraz po kraksie oszołomiony o własnych siłach powrócił do parku maszyn, aby chwile później zgłosić duży ból w okolicy odcinka szyjnego. W szpitalu do, którego odwieziony został karetką na szczęście nie stwierdzono żadnego groźnego urazu. 

Obecnie Jason Doyle wymaga kilkudniowej przerwy i rehabilitacji.

Redakcja (za: facebook.com/wilkikrosno)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2026 Zuzelend.com