Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CZECHY - Wiadomości
601
Czechy vs Nice Polska Racing Team - 45:45 (wyniki)(...)
102
W rozegranym dzisiaj drugim półfinale Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów na torze w Abensbergu triumfowała reprezentacja Danii. Drugie miejsce przypadło gospodarzom - Niemcom, (...)
103
W sobotę na torze King`s Lynn odbył się 1. półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Bezpośredni awans do finału, wywalczyła reprezentacja Wielkiej Brytanii (53), która zdominowała elim(...)
103
Polska ma już dwóch pierwszych reprezentantów w finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W Pardubicach odbyła się pierwsza Runda Kwalifikacyjna do młodzieżowego czempionat(...)
125
Młodzieżowa reprezentacja Danii odniosła pewne zwycięstwo w międzynarodowym trójmeczu juniorów rozgrywanym na czeskiej Markecie. Podopieczni Hansa Nielsena pokonali drugich, Szwedó(...)
711
Polska reprezentacja wygrała pierwszy półfinał DPŚ w duńskim Vojens. Biało-czerwoni awansowali do finału. W barażu pojadą Dania i Rosja. (...)
0
Drużynowy Puchar Świata od lat jest turniejem, który jest przerywnikiem od Speedway Grand Prix i ligi polskiej. Wybór kadry zawsze budzi wielkie emocje, turnieje bywają zacięte i o(...)
2
W Vojens o godzinie 19:00 rozpocznie się rywalizacja w tegorocznym Drużynowym Pucharze Świata. - Chcielibyśmy sprawdzić się na tle rywali - powiedział reprezentant Czech, Vaclav Mi(...)
2
W niedzielę na torze w Daugavpils odbył się półfinał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Awans do finału uzyskała reprezentacja Danii.(...)
23
W poniedziałek poznaliśmy skład reprezentacji Polski, a także zestawienia rywali, z którymi biało-czerwoni zmierzą się w półfinale Drużynowego Pucharu Świata w duńskim Vojens. Zawo(...)
4
23 lipca rusza kolejna edycja Drużynowego Pucharu Świata. Znamy kolory kasków, w jakich wystąpią poszczególne reprezentacje.(...)
3
Zwycięstwem Polaków zakończył się półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów w Pilznie. Zawodnicy z Polski zgromadzili na swoim koncie 43 punkty. Za biało ? czerwonymi uplasow(...)
1
We wtorkowe popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu rozegrano czwórmecz w którym udział brali młodzieżowcy z Polski oraz Czech.(...)
1
Indywidualny Mistrz Czech, Vaclav Milik to jedna z nadziej wrocławskiej Sparty. Podczas prezentacji drużyny w centrum handlowym Magnolia, Waszek opowiedział o swoich przygotowaniac(...)
1
Przed tegorocznym sezonem Betard Sparta Wrocław ściągnęła z Rybnika Czecha - Vaclava Milika. Wszyscy we Wrocławiu zastanawiali się, czy ten zawodnik poradzi sobie w PGE Ekstralidze(...)
0
Kibice z pierwszej stolicy Polski długo czekali na taką imprezę. Dziś odbył się tam pierwszy półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Mimo tego, że drużyna Marka Cieślaka od początku w(...)
0
Portal ZUZELEND.com zaprasza wszystkich kibiców do śledzenia relacji na żywo z półfinału Drużynowego Pucharu Świata w Gnieźnie.(...)
0
6 czerwca odbędzie się pierwszy półfinał o Drużynowy Puchar Świata. W Gnieźnie wystąpi reprezentacja Polski, Szwecji, Rosji oraz Czech. Znane są już składy wszystkich reprezentacji(...)
0
W najbliższą sobotę żużlowcy ścigający się w cyklu Grand Prix wystartują w trzeciej rundzie zmagań. Tym razem na miejsce swojego spotkania wybrali czeską Pragę.(...)
0
6 czerwca w Gnieźnie odbędzie się pierwszy półfinał Monster Speedway World Cup. Dziś poznaliśmy ceny biletów na to wydarzenie.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com