KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
CZECHY - Wiadomości
0
W najbliższą sobotę żużlowcy ścigający się w cyklu Grand Prix wystartują w trzeciej rundzie zmagań. Tym razem na miejsce swojego spotkania wybrali czeską Pragę.(...)
0
6 czerwca w Gnieźnie odbędzie się pierwszy półfinał Monster Speedway World Cup. Dziś poznaliśmy ceny biletów na to wydarzenie.(...)
0
Podczas gdy w Polsce zima zagościła na całego, to nasi sąsiedzi martwią się o dobre warunki dla ice Speedway?a. Z tego powodu muszą przesunąć otwarte indywidualne mistrzostwa Czech(...)
0
Czeska federacja nominowała zawodników, którzy będą reprezentowali swój kraj w zawodach rangi Mistrzostw Europy i Świata.(...)
0
W sezonie 2015 zmianie ulegnie system rozgrywek w lidze czeskiej.(...)
0
Walczące o licencję na starty w PLŻ 2 - Stowarzyszenie CKM Włókniarz stara się zapewnić swoim wychowankom jak najwięcej jazdy w przyszłym sezonie. Prezes - Michał Świącik - chciałb(...)
0
Reprezentacja Australii wygrała baraż rozgrywany an torze przy ulicy Sportowej i tym samym uzupełniła grono finalistów tegorocznego żużlowego "mundialu".(...)
0
Zwycięstwem reprezentacji Danii zakończył się 2. półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Vastervik. Awans do turnieju barażowego wywalczyli Szwedzi i Czesi.(...)
0
Już w najbliższy wtorek przekonamy się kto zostanie kolejnym finalistą DPŚ i tym samym dołączy do reprezentacji Wielkiej Brytanii i Polski które miejsce w finałowym starciu mają ju(...)
0
Zawodnik bydgoskiej Polonii podpisał kontrakt z czeskim klubem AK Slany, którego barwy reprezentował już w zeszłym roku.(...)
1
Drużyna Danii zwyciężyła dzisiaj w Finale Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanych na torze w Pardubicach. Drugie miejsce zdobyli biało ? czerwoni, którzy niemal przez c(...)
0
Młodzieżowa reprezentacja Polski wręcz rozgromiła dzisiaj w czeskich Pardubicach młodzieżową reprezentację Czech 72:18. W Polskiej drużynie na słowa uznania zasługują wszyscy zaw(...)
0
Zwycięstwem reprezentacji Polski zakończył się Finał Drużynowego Pucharu Świata, który rozegrany został na torze w Pradze. Drugie miejsce padło łupem Duńczyków. Na najniższym stopn(...)
0
Przed chwilą zostały zakończone zawody towarzyskie pomiędzy reprezentacjami Czech i Polski. Niestety w trzynastym biegu doszło do karambolu.(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 18:00 w Pradze odbędzie się test-mecz pomiędzy reprezentacjami Czech oraz Polski. Zapraszamy Państwa na relację na żywo z tych zawodów.(...)
0
Zwycięstwem Josefa Franca zakończył się wtorkowy turniej Marketa Open, rozegrany na torze w Pradze. Na podium stanęli także Vaclav Milik oraz zawodnik naszego portalu Andriej Kudri(...)
0
Zespół AK Marketa Praga zwyciężył w pierwszej rundzie drużynowych Mistrzostw Czech Juniorów, która została rozegrana w sobotę na torze w Slanach. Najskuteczniejszym zawodnikiem tur(...)
0
Trzy zespoły ze Słowenii oraz po jednej ekipie z Węgier, Chorwacji, Czech i Austrii weźmie udział w inaugurującej w tym sezonie Żużlowych Mistrzostwach Par - Adria Cup. Początek ro(...)
0
Dzisiaj rozegrana została 64 Zlata Prilba miasta Pardubice. Złoty kask, który otrzymuje zwycięzca tych zawodów został reprezentant Polski, Grzegorz Walasek. Popularny Greg wyprzedz(...)
0
W niedzielę o godzinie 12:00 w czeskich Pardubicach rozegrana zostanie już 64 Zlata Prilba miasta Pardubice. Wśród 36 zawodników zgłoszonych do zawodów jest trzech reprezentantów n(...)