Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Rospiggarna Hallstavik
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CZESTOCHOWA - wyszukaj wiadomości
139
W piątek (1 lipca), drużyna zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa zmierzyła się na wyjeździe z Betard Spartą Wrocław. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu wyni(...)
0
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
88
Już dziś o godz. 20.30 Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa zmierzy się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu z szóstą w tabeli Betard Sparta Wrocław. (...)
121
GKM Grudziądz, wygrał na własnym torze z Włókniarz Częstochowa w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
138
Przedstawiamy awizowane składy na wtorkowe mecze PGE Ekstraligi U24.(...)
131
ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W piątek odbędą się dwa mecze w ramach PGE Ekstraligi, poniżej prezentujemy awizowane składy na te spotkania.(...)
103
Arged Malesa Ostrów pewnie pokonała Włókniarza Częstochowa 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania(...)
153
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
122
Awizowane składy na piątkowe mecze PGE Ekstraligi.(...)
78
PGE Ekstraliga podjęła decyzję, że dzisiejszy mecz w rozgrywkach U24 pomiędzy Arged Malesą Ostrów a Zielona-energia Włókniarzem Częstochowa został odwołany. To już drugie nie udane(...)
104
Lech Kędziora opowiada o meczu z GKM Grudzidz. (...)
101
Poznaliśmy awizowane składy na piątkowe mecze PGE Ekstraligi. W ramach szóstej kolejki w piątkowe popołudnie zmierzą się drużyny Arged Malesa Ostrów Wlkp. i Motoru Lublin, początek(...)
190
Michał Świącik: Warszawa to wizytówka nie tylko polskiego, ale i światowego żużla(...)
104
Awizowane składy na niedzielne mecze PGE Ekstraligi(...)
102
Pierwszym niedzielnym spotkaniem 4 kolejki żużlowej Ekstraligi będzie pojedynek ZIELONA-ENERGIA.COM Włókniarza Częstochowa z Betard Spartą Wrocław.(...)
103
Składy na niedzielne mecze Ekstraligi(...)
354
Dzisiaj rozegrano 1 rundę U24 Ekstraligi. Poniżej prezentujemy wyniki z trzech spotkań.(...)
104
Leon Madsen: Moją drugą pasją jest lotnictwo (...)
487
Emocjonujące spotkanie 3 rundy PGE Ekstraligi zakończone przed czasem. Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa wygrywają w Ostrowie. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com