Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CZESTOCHOWA - Wiadomości
107
Nie Zielona Góra, a Częstochowa zorganizuje turniej o tytuł najlepszego juniora w Polsce.(...)
402
28 stycznia, w sobotę, na częstochowskim lodowisku przy ulicy Boya-Żeleńskiego odbędzie się XV edycja częstochowskiej Gali Lodowej. W piątek poznaliśmy pełną obsadę i formułę zawod(...)
112
Nie tylko Toruń, ale i Częstochowa może pochwalić się tradycjami lodowych turniejów żużlowych rozgrywanych w przerwie zimowej. Gala żużla na lodzie w Częstochowie odbędzie się 28 s(...)
49
16 lipca (sobota) na torze w Częstochowie zostanie rozegrany finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. (...)
3
Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończył się pierwszy dzień Turnieju Kadry Juniorów. Na drugim miejscu stanął Daniel Kaczmarek, który w biegu dodatkowym zmierzył się z Rafałem Karcz(...)
104
We wtorek, 5 kwietnia, na SGP Arenie w Częstochowie odbyła się zaległa runda eliminacji do Złotego Kasku. W zawodach triumfował Piotr Protasiewicz, który wywalczył komplet punktów.(...)
5
Nicolai Klindt to nowy nabytek Włókniarza Częstochowa. Duńczyk w poniższym wywiadzie opowiada o swoich przygotowaniach zimą, oraz celach jakie sobie założył na najbliższy sezon. Mó(...)
5
Już w niedzielę, 4 października, na SGP Arenie Częstochowa rozegrany zostanie III Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. (...)
0
Zamiast sparingu Betard Sparty Wrocław z MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovią Ostrów w Częstochowie rozegrano treningowy turniej par, w którym triumfowali Artur Czaja i Vaclav Milik.(...)
0
W czwartek, 27 sierpnia, na SGP Arenie Częstochowa rozegrany zostanie sparing, w którym udział wezmą Betard Sparta Wrocław i MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów.(...)
0
We wtorek, 11 sierpnia, w Częstochowie rozegrano jedną z V rund Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach zwyciężyli zawodnicy Betard Sparty Wrocław, którzy... byli g(...)
0
Z lekkim opóźnieniem w naszej galerii pojawiły się zdjęcia z II rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski i IV rundy Nice CUP w Częstochowie. Autorem zdjęć jest Karol Zagzi(...)
0
W najbliższy wtorek, 14 lipca na torze w Częstochowie rozegrana zostanie II runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Początek tych zawodów zaplanowano na godzinę 17:00. P(...)
0
Już w najbliższą środę odbędzie się I runda Ligi Juniorów na torze w Częstochowie. Dziś poznaliśmy awizowane składy na te zawody.(...)
0
25 kwietnia kolejną edycją Memoriału im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego zainaugurowano tegoroczny sezon żużlowy w Częstochowie. Aby choć w pewnym stopniu wynagrodzić fan(...)
0
Ekstraliga może zawitać do Częstochowy. Będzie to możliwe tylko wtedy, gdy zawodnicy Betard Sparty Wrocław awansują do pierwszej "czwórki" w żużlowej ekstralidze.(...)
0
W sobotę, 21 lutego, w Częstochowie odbędzie się pierwsza Częstochowska Gala Lodowa. W latach ubiegłych w "Świętym Mieście" organizowane były już Gale Lodowe Sławomira Drabika.(...)
0
Prezydent Częstochowy - Krzysztof Matyjaszczyk - powołał w poniedziałek specjalną komisję, której zadaniem będzie przejęcie Areny Częstochowa, która w ostatnich sezonach była dzier(...)
0
W środę, 12 listopada, miasto Częstochowa wypowiedziało umowę dzierżawy SGP Areny Częstochowa przez CKM Włókniarz S.A. Tym samym spółka, która w przyszłym sezonie nie wystartuje w (...)
0
19 września w Częstochowie rozegrana zostanie IV, ostatnia, runda Speedway European Championships. Dzisiaj poznaliśmy listę startową częstochowskich zawodów.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com