CZESTOCHOWA - Wiadomości
0
Adrian Miedziński wystartuje 21 czerwca w Częstochowie w eliminacjach do Grand Prix 2015. "Miedziakowi" przyznana została dzika karta.(...)
0
W zakończonym pojedynku pomiędzy Częstochowskim Włókniarzem a Zielonogórskim Falubazem, górą goście! Częstochowianie pomimo oporu jaki stawili zielonogórzanom nie dali rady pokonać(...)
0
Juniorzy Stali Gorzów wywalczyli dzisiaj na torze w Częstochowie tytuł Młodzieżowego Drużynowego Mistrza Polski. O drugie miejsce w biegu dodatkowym rywalizowały zespoły z Wrocławi(...)
0
Już w środę na SGP Arenie w Częstochowie odbędzie się finał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Znane są już awizowane składy na te zawody.(...)
0
Znamy miejsce rozegrania tegorocznego finału Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Gospodarzem zawodów, które odbędą się 4 września, będzie Częstochowa.(...)
0
Juniorzy Unibaxu Toruń wygrali VIII rundę Ligi Juniorów, która odbyła się dzisiaj w Częstochowie. Drugie miejsce przypadło młodzieżowcom gospodarzy, natomiast trzecie młodym żużlow(...)
0
Zwycięstwem Stelmetu Falubazu Zielona Góra zakończyły się zawody V rundy Ligi Juniorów, rozegrane dzisiaj na torze w Częstochowie. Młodzi zielonogórzanie aż o 6 punktów wyprzedzil(...)
0
Kolejna runda Ligi Juniorów już dziś. Młodzi zawodnicy zmierzą się tym razem na torach w Gorzowie i Częstochowie. Na stadionie im. Edwarda Jancarza zawody rozpoczną się o godzinie (...)
0
Trener reprezentacji Polski ma powody do radości. Podopieczni Marka Cieślaka wywalczyli w Częstochowie awans do finału w Pradze i są coraz bliżej pucharu Ove Fundina. (...)
0
W półfinale Drużynowego Pucharu Świata w Częstochowie to właśnie on wypełniał rolę kapitana drużyny pod nieobecność Tomasza Golloba. Zdobył w niedzielnych zawodach 14 punktów i był(...)
0
Za nami już dwa rozegrane półfinały Drużynowego Pucharu Świata. W półfinale w Częstochowie na torze SGP Arena pewnie zwyciężyli Polacy. Rozmawialiśmy z jednym z bohaterów tego spot(...)
0
W niedzielę na SGP Arena w Częstochowie odbył się I półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Od początku spotkania faworytem była reprezentacja Polski, która wygrała spotkanie, co ozna(...)
0
Informacja dnia, choć pewnie nie jest zaskoczeniem, brzmi: Reprezentacja Polski pod wodzą Marka Cieślaka wygrała dzisiejszy półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Częstochowie i awa(...)
0
Dzisiejszy półfinał Drużynowego Pucharu Świata, który rozegrany ma być na stadionie SGP Arena Częstochowa, został odwołany z powodu zbyt długich i intensywnych opadów deszczu. Zaw(...)
0
Już w najbliższą sobotę, 13 lipca, na torze w Częstochowie będziemy świadkami żużlowych zmagań rangi międzynarodowej, podczas których o wejście do finału Drużynowego Pucharu Świata(...)
0
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa (FIM) przedstawiła oficjalny kalendarz imprez żużlowych na rok 2013. Polska zorganizuje trzy turnieje Speedway Grand Prix, półfinały Drużynow(...)
0
Już o godzinie 17:30 w Częstochowie rozpocznie się Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Częstochowy. Na zawody zaproszono wiele gwiazd m.in. Nicki Pedersena, Grega Hancocka, (...)
0
Zawodnicy Włókniarza Częstochowa, podobnie jak Polonii Bydgoszcz wygrali na swoim torze półfinał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych i pewnie awansowali do finału. Drugie(...)
0
Początek sezonu w wykonaniu Włókniarza Częstochowa był bardzo dobry. "Lwy" w spotkaniach na wyjeździe spisywali się bardzo dobrze, a także wygrali z Polonią Bydgoszcz na swoim stad(...)
0
Wczoraj na torze w Częstochowie odbył się 2 dzień Turnieju indywidualnego juniorów. Wygrał Zawody ponownie junior Stelmetu Falubazu Zielona Góra - Adam Strzelec. Zachęcamy do obejr(...)