Dzisiaj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
DAMIAN DROZDZ - Wiadomości
0
Młody wychowanek Kolejarza Opole zastąpi w meczu z KS Toruń Adriana Gałę. (...)
0
Dziś na torze w Rawiczu odbyła się jedna z rund ćwierćfinałowych indywidualnych mistrzostw Polski. Po tym zawodach zapytaliśmy kilku zawodników co sądzą o swojej postawie jak i raw(...)
0
Kacper Woryna z 14 punktami zwyciężył we wtorkowym turnieju zaplecza kadry juniorów w Toruniu, drugie miejsce zajął Krystian Rempała, a trzeci był Damian Dróżdż. Na jutro zaplanowa(...)
0
Damian Dróżdż, który w grudziądzkim finale krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów zajął znakomite drugie miejsce, ocenił na gorąco swój dzisiejszy występ(...)
0
Dzisiaj na grudziądzkim torze odbyły się eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów, których zadaniem było wyłonienie sześciu najlepszych młodych zawodników. Wygrał Ka(...)
0
Junior Betard Sparty Wrocław, Damian Dróżdż w rozmowie z Gazetą Wrocławską wypowiedział się między innymi na temat swoich przenosin do Wrocławia czy też walki o podstawowy skład wr(...)
0
Damian Dróżdż to nowy junior w ekipie Betard Sparty Wrocław. W poprzednim sezonie startował w barwach Kolejarza Opole ze średnią biegową 0,781. Damianowi zadaliśmy kilka pytań odno(...)
0
Dziewięciu żużlowców stanowić będzie skład drużyny Betardu Sparty Wrocław.(...)
0
18-letni Damian Dróżdż złożył dzisiaj swój autograf pod kontraktem zawodowym wiążącym go w przyszłym sezonie z wrocławskim Betardem Spartą. (...)
0
Niespełna 18 - letni wychowanek Kolejarza Opole zaliczył w tym roku pierwszy pełny sezon startów, notując w barwach opolskiego Kolejarza kilka bardzo dobrych występów. Zapraszamy d(...)