Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
16.05.2022 - 21:30
LIVE
Ipswich WItches
vs
Sheffield Tigers
16.05.2022 - 21:30
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DAMIAN STALKOWSKI - Wiadomości
0
Borykająca się z problemami kadrowymi Abramczyk Polonia Bydgoszcz postanowiła sięgnąć po swojego wychowanka, Damiana Stalkowskiego i wypożyczyć go do końca sezonu z Aforti Start Gn(...)
0
Wczoraj Polonia Bydgoszcz przegrała na własnym torze ze Startem Gniezno 39:51. Przedstawiciele obu drużyn podzielili się pomeczowymi refleksjami. Praktycznie wszyscy zwrócili uwagę(...)
462
Damian Stalkowski zdecydował się, że w sezonie 2020 nadal będzie reprezentował barwy Car Gwarant Startu Gniezno. Będzie to jego czwarty sezon w barwach czerwono-czarnych. (...)
1
W niedzielne popołudnie w meczu Car Gwarant Start Gniezno a Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp , junior gospodarzy Damian Stalkowski doznał kontuzji.(...)
103
Od środy kluby żużlowe mogą podpisywać umowy z zawodnikami na sezon 2018. Okres transferowy potrwa do 14 listopada. Drużyna z Gniezna przygotowuje się do debiutu na torach pierwsze(...)
104
Zgodnie z deklaracjami działaczy HAWA Start Gniezno w pierwszej kolejności uzgodniono warunki kontaktowe na sezon 2018 ze wszystkimi seniorami, którzy przyczynili się do awansu do (...)
14
W niedzielę 17 września, w rewanżowym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej zespół Hawy Startu Gniezno podejmował na torze przy ul. Wrzesińskiej Speed Car Motor Lublin. Lublinianie przy(...)
0
Żużlowcy GTM Start Gniezno nie pozostawili złudzeń rywalom z Poznania. W rewanżowym spotkaniu półfinałowym 2. Ligi Żużlowej czerwono-czarni przed własną publicznością pokonali zdec(...)
89
W najbliższą niedzielę, 20 sierpnia, rozegrane zostaną pierwsze mecze półfinałowe w 2. Lidze Żużlowej. Zespół GTM Start Gniezno - lider rundy zasadniczej wyjedzie do Poznania, gdz(...)
0
W najbliższą niedzielę zespół Stal-Met Kolejarz Opole podejmie GTM Start Gniezno. Dla gospodarzy będzie to ostatnie ligowe starcie w tym sezonie. Niezależnie od wyniku podopieczni (...)
0
Damian Stalkowski nie jest w stanie wspomóc drużyny GTM Start w walce o kolejne ligowe punkty. Zawodnicy z Grodu Lecha wybierają się na zaległe derby do Poznania, aby zmierzyć się (...)
0
Zmartwieniem kierownictwa GTM Start Gniezno jest nie w pełni sprawny Damian Stalkowski, który po meczu z KSM Krosno uskarżał się na bolący bark. Powracający po kontuzji młodzieżowi(...)
78
Mecz, o którym można napisać tylko tyle, że się odbył. Drużyna GTM Start Gniezno po jednostronnym pojedynku pokonała zespół KSM Krosno 68:22. (...)
103
W sobotę GTM Start Gniezno podejmie piątą drużynę w tabeli II ligi - KSM Krosno. Będzie to ostatni mecz rundy zasadniczej przy ul. Wrzesińskiej 25.(...)
102
W niedzielę w ramach X kolejki 2. Ligi Żużlowej GTM Start Gniezno uda się na spotkanie wyjazdowe do Ostrowa Wielkopolskiego. Tam dojdzie do rewanżowego pojedynku dwóch ośrodków - g(...)
40
Żużlowcy GTM Start Gniezno odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem z kwitkiem odprawiona została drużyna TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski. W pierwszej połowie mecz miał wyrówn(...)
0
Wysokim zwycięstwem GTM Start Gniezno zakończyło się spotkanie na szczycie z liderem 2. Ligi Żużlowej - Speed Car Motor Lublin. (...)
0
We wtorek podczas wyjazdu do biegu pierwszego zawodów DMPJ na torze bydgoskiej Polonii doszło do nieumyślnego potrącenia Patryka Sitarka przez byłego kolegę klubowego, a obecnie za(...)
76
Podczas wyjazdu do powtórki biegu pierwszego, dzisiejszych zawodów DMPJ na torze bydgoskiej Polonii doszło do nieumyślnego potrącenia Patryka Sitarka przez byłego kolegę klubowego,(...)
0
W środę na torze w Gdańsku odbyła się druga runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Pierwsze miejsce w tych zawodach zajęli juniorzy Get Well Toruń. Na drugim stopniu podium (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com