DMEJ - Wiadomości
941
Polacy ze złotem DME U23(...)
31
Reprezentacja Polski zdobyła złoto Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów rozgrywanych we francuskim Lamothe-Landerron. Polacy wywalczyli złoty krążek dopiero w biegu dodatkowym, k(...)
131
Zakończyły się półfinały Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów w Glumso i Libercu. W Danii triumfowali gospodarze, zaś w Czechach Szwedzi. (...)
28
Reprezentacja Polski juniorów zdominowała dzisiejszy półfinał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów na torze w Gnieźnie. Druga pozycja przypadła dla Rosjan, zaś trzecią tzw. rzute(...)
557
O godzinie 17:00 w Gnieźnie rozegrany zostanie półfinał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów, zaś od godziny 19:00 czeka nas prawdziwa żużlowa uczta w postaci Grand Prix Danii w (...)
143
Reprezentacja Polski triumfowała dzisiaj w Krośnie w finale Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Polacy pokonali drugich, Duńczyków oraz Łotyszy. (...)
124
Dzisiaj w Lublinie zostaną rozegrane ostatnie zawody Speedway European Championships, które wyłonią najlepszego żużlowca w Europie. Z kolei w Krośnie poznamy najlepszą drużynę juni(...)
0
W najbliższą sobotę w Krośnie odbędzie się drugie podejście do finału Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. W czwartek poznaliśmy składy wszystkich drużyn. Polacy są zdecydowanym(...)
0
Dzisiejszy finał DMEJ rozgrywany w Krośnie niestety przegrał z ulewą, która ok. godziny 18:00 rozpętała się nad torem. Zawodnicy do tego momentu zdołali odjechać tylko 5 biegów. Sę(...)
329
W dniu dzisiejszym w rosyjskim, Togliatti odbędzie się Grand Prix Challenge, dzięki któremu poznamy trzech pierwszych zawodników, jacy wystąpią w przyszłorocznym cyklu Grand Prix. (...)
102
W rozegranym dzisiaj drugim półfinale Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów na torze w Abensbergu triumfowała reprezentacja Danii. Drugie miejsce przypadło gospodarzom - Niemcom, (...)
174
W przyszłym roku krośnieński klub będzie organizatorem finału Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Choć data nie została jeszcze ustalona to wiadomo już, że europejska federacja(...)
115
Biało-czerwoni zdominowali rywalizację w niemieckim Stralsund i zostali Drużynowymi Mistrzami Europy Juniorów. Srebrny medal przypadł reprezentacji Danii, brąz - Niemcom.(...)
102
Zawodnicy z Polski w niedzielne popołudnie w Stralsund będą walczyć o Drużynowe Mistrzostwo Europy Juniorów. Rywalami biało-czerwonych będą reprezentanci Niemiec, Danii oraz Szwecj(...)
2
W niedzielę na torze w Daugavpils odbył się półfinał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Awans do finału uzyskała reprezentacja Danii.(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała, że zmieniona została data rozegrania finału Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Impreza zaplanowana na 27 sierpnia w Stralsund od(...)
5
W sobotę na torze w Pilznie odbył się finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Zawody wygrali Polacy przed Szwedami oraz Duńczykami.(...)
0
O godzinie 16:00 na torze w szwedzkim Gislaved rozegrany zostanie półfinał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. O awans do finału, który rozegrany zostanie 12 września w czeskim(...)
0
Polscy juniorzy zdobyli dzisiaj tytuł DruŻynowych Mistrzów Europy Juniorów. Młodzi Polacy byli bezkonkurencyjni na niemieckim torze w Herxheim zdobywając 49 punktów. Drugie miejsce(...)
0
Juniorzy Czech wygrywając dzisiaj u siebie na torze w Pilznie zapewnili sobie awans do finału Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Drugie miejsce przypadło młodym Szwedom, zaś t(...)