KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
DMEJ - Wiadomości
0
W rozegranych wczoraj zawodach w Opolu Młodzieżowa Reprezentacja Polski obroniła tytuł Drużynowych Mistrzów Europy Juniorów. Polacy okazali się wyraźnie lepsi od swoich rywali: Duń(...)
0
Dzisiaj o godzinie 16:00 na opolskim torze rozpoczną się finałowe zmagania o tytuł Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Oprócz Reprezentacji Polski, która jest bezsprzecznym faw(...)
0
6 lipca w Opolu rozegrany zostanie finał DMEJ. Dziś została ogłoszona kadra reprezentacji Polski na ten turniej.(...)
0
Przed chwilą w niemieckim Landshut zakończył się finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Polacy w składzie Kacper Gomólski, Tobiasz Musielak, Piotr Pawlicki, Łukasz Sówka i P(...)
0
8 czerwca na torze w Opolu odbył się półfinał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów, który zwyciężyła drużyna z Danii, wyprzedzając juniorów z Polski i Czech.(...)
0
Dzisiaj faworyzowana reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w półfinale DMEJ. Podopieczni Rafała Dobruckiego pomimo drugiej lokaty wywalczyli sobie awans do finału w Landshut. (...)
0
Jutro o godz. 17:00 na opolskim torze odbędzie się półfinał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. W zawodach oprócz Polski zobaczymy również młodych żużlowców z Danii, Słowenii o(...)
0
7 czerwca 2012 roku rozegrany zostanie półfinał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Zawody odbędą się na torze w Opolu. W czerwcowym turnieju wystąpi także reprezentacja Polski(...)
0
Zwycięstwem i awansem do finału rosyjskich juniorów zakończył się półfinał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów w Czerwonogradzie. Drugie miejsce uzyskała drużyna z Ukrainy i na (...)
0
Polski Związek zdecydował się wycofać reprezentację Polski z Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Ta zaskakująca decyzja spowodowana jest przesunięciem półfinału DMEJ w Czerwono(...)