DMSJ - Wiadomości
3
Zwycięstwem Polaków zakończył się półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów w Pilznie. Zawodnicy z Polski zgromadzili na swoim koncie 43 punkty. Za biało ? czerwonymi uplasow(...)
0
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa przedstawiła kalendarz Mistrzostw Świata w ice speedwayu oraz na żużlu w 2016 roku. Polska oprócz trzech imprez z cyklu Grand Prix zorganizuje (...)
4
Reprezentacja Polski Juniorów zdobyła złoty medal Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów w Mildurze. Od 2016 roku Piotr Pawlicki będzie startował na pozycji seniorskiej, natomiast (...)
17
Polscy juniorzy w składzie Maksym Drabik, Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik i Paweł Przedpełski wywalczyli w australijskiej Mildurze tytuł Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów.(...)
24
Polscy juniorzy w składzie : Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Maksym Drabik oraz Paweł Przedpełski wywalczyli w australijskiej Mildurze tytuł Drużynowych Mistrzostw Świata Junioró(...)
23
Podczas ostatniego meczu ligowego w Polsce Paweł Przedpełski złamał rękę, po kontuzji ręki nie ma już śladu, a zawodnik KS Toruń udaje się wraz z reprezentacją Polski do Australii,(...)
36
31 października w Australii rozegrany zostanie finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Marek Cieślak na łamach strony polskizuzel.pl przedstawił i ocenił zawodników, których (...)
9
Finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów w australijskiej Mildurze zakończy rozgrywki międzynarodowe w sezonie żużlowym 2015. Rodzinne miasto Leigh Adamsa będzie gościło najlep(...)
0
Występ Pawła Przedpełskiego w półfinale Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów w Opolu stał pod dużym znakiem zapytania z powodów zdrowotnych. Jeszcze dwie godziny przed zawodam(...)
0
Reprezentacja Polski bez większego problemu odniosła zwycięstwo, tym samym gwarantując sobie awans do finału, w dzisiejszym półfinale Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów rozgryw(...)
0
Wiele wskazuje na to, że Adrian Cyfer zastąpi w dzisiejszym półfinale Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanym w Opolu, awizowanego wcześniej Pawła Przedpełskiego.(...)
0
Juniorzy reprezentacji Polski w duńskim Slangerup odebrali gospodarzom tytuł Drużynowego Mistrza Świata Juniorów. Polacy zdeklasowali swoich rywali wygrywając w trzynastu biegach n(...)
1
Juniorzy Polski zdobyli przed chilą tytuł Drużynowych Mistrzów Świata Juniorów na stadionie duńskiego Slangerup. Drugie miejsce przypadło gospodarzom, zaś trzecie miejsce przypadło(...)
0
Portal zuzelend.com serdecznie zaprasza wszystkich kibiców speedwaya do śledzenia na żywo relacji z Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów w duńskim Slangerup. (...)
0
Juniorzy Polski wygrali w szwedzkiej Motali półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów i uzyskali bezpośredni awans do finału w Slangerup. Drugie miejsce zajęli gospodarze i t(...)
0
Jutro o godzinie 17:00 na torze w szwedzkiej Motali rozegrany zostanie półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Polacy o awans do finału rywalizować będą z juniorami gospod(...)
0
Szymon Woźniak jako czwarty zawodnik będzie reprezentował naszą drużynę w półfinale Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów 5 lipca w Motali.(...)
0
Dzisiaj w niemieckim Teterow rozegrano został półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów, którego zwycięzcą po biegu dodatkowym została ekipa Czech, a tym samym zapewniając so(...)
1
Drużyna Danii zwyciężyła dzisiaj w Finale Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanych na torze w Pardubicach. Drugie miejsce zdobyli biało ? czerwoni, którzy niemal przez c(...)
1
Już dzisiaj w czeskich Pardubicach odbędzie się finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Oprócz broniącej tytułu reprezentacji Polski wystąpią ekipy z Australii, Danii oraz Cz(...)