Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DOMINIK KOSSAKOWSKI - Wiadomości
120
Arge Speedway Wanda Kraków ogłosiła pozyskanie kolejnych zawodników. Do krakowskiej drużyny dołączyli Adrian Gomólski, Kacper Konieczny, Hynek Stichauer, Dominik Kossakowski oraz J(...)
138
Już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:30 zostanie rozegrany w Gdańsku mecz, który będzie najważniejszy dla toruńskiego klubu od kliku dekad. Wtedy to zostanie rozegrany rewanż m(...)
117
Jednym z ojców dobrej postawy Zdunek Wybrzeża Gdańska w Toruniu był Kacper Gomólski, który w sześciu startach zdobył sześć punktów. Wychowanek Startu Gniezno jeszcze przed rokiem r(...)
368
Get Well Toruń zamknął ligowe ściganie w tym sezonie na własnym torze meczem barażowym o PGE Ekstraligę ze Zdunkiem Wybrzeżem Gdańsk. To był zdecydowanie dzień gdańszczan, którzy z(...)
22
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy mecz barażowy pomiędzy Get Well Toruń a Zdunkiem Wybrzeżem Gdańsk. Gdańszczanie na ten mecz przyjadą bez dwóch podstawowych zawodni(...)
2
W jutrzejszym finale o tytuł najlepszego młodzieżowca Polski zabraknie juniora Cash Broker Stal Gorzów, Rafała Karczmarza. Powodem braku zawodnika jest choroba, z która boryka się (...)
108
W niedzielę o godzinie 19:00 zostanie rozegrana ostatnia runda Indywidualnych Mistrzostw Świata. Mistrza globu poznamy w Gdańsku na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego. Polskich ba(...)
110
Poznaliśmy listę startową finałowej rundy FIM Speedway U21 World Championship. Ostatnie starcie najlepszych juniorów świata będzie miało miejsce 2 października w Gdańsku. Dziką kar(...)
104
Zwycięstwem Oskara Ajtnera - Golloba zakończyła się dzisiejsza VI rundy Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Pomorza rozgrywana na torze w Gdańsku. Drugie miejsce przypadło Mike(...)
4
Dzisiaj o godzinie 17:00 na toruńskiej Motoarenie odbyła się IV runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Częstochowy, którzy zdobyli(...)
3
Zwycięstwem Dominika Kossakowskiego zakończył się półfinał Brązowego Kasku w Ostrowie. Zawodnik z Gdańska był bezbłędny i na swoim koncie zapisał komplet 15 punktów. Na drugim miej(...)
0
W słoweńskiej Ljubljanie rozegrano dzisiaj półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Zawody po biegu nr. 16 zostały przerwane, gdyż nad torem rozszalała się ulewa. Po roz(...)
0
Polski Związek Motorowy poinformował, że na półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów w słoweńskiej Ljublianie powołał trzech zawodników : Bartosza Smektałę, Roberta Chmi(...)
0
Dobiega końca zgrupowanie gdańskich żużlowców w Cetniewie. Dla każdego z zawodników ten tydzień był bardzo ciężki. Zawodnicy przechodzili masę treningów pod czujnym okiem Grzegorz(...)
0
Dominik Kossakowski oraz Renat Gafurov zostali nominowani w plebiscycie na najlepszego Ligowca Pomorza. (...)
0
Wczoraj w Bydgoszczy odbył się półfinał Srebrnego Kasu. W zawodach dość niespodziewanie zwyciężył Dominik Kossakowski. (...)
0
W niedzielę w Pile i Gdańsku rozegrano spotkania 8. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Jak zawsze przedstawiamy siódemkę najlepszych zawodników tej rundy.(...)
0
W niedzielę poza finałem DPŚ w Vojens rozegrano także mecze 6. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Przedstawiamy zestawienie najlepszych zawodników tej rundy.(...)
0
W czwartek rozegrano 5. kolejkę Polskiej 2. Ligi Żużlowej, w której pewnie triumfowali gospodarze obu spotkań. Jak zawsze wybraliśmy siódemkę najlepszych zawodników tej kolejki.(...)
0
We wtorkowe popołudnie na torze w Bydgoszczy rozegrano I rundę Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Pomorza.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com