Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DOSPEL CKM WLOKNIARZ CZESTOCHO - Wiadomości
1
Już niedługo rozpoczniemy sezon ligowy 2014, którego zapewne każdy z nas nie może się już doczekać. Enea Ekstraliga zapowiada się atrakcyjnie. Które zespoły wyglądają najlepiej? Dz(...)
0
Rosjanin Emil Sajfutdinow przesłał do prezydenta Częstochowy i miejskich radnych list, w którym to prosi o pomoc w wyegzekwowaniu zaległości finansowych, jakie ma względem niego cz(...)
0
Kibice częstochowskiego Włókniarza mieli dzisiaj podwójny powód do radości. Po pierwsze, za sprawą zwycięstwa w ostatnim, na częstochowskim torze, meczu rewanżowym o puchar Lotto F(...)
0
W rozegranym dzisiaj w Częstochowie meczu rewanżowym Lotto Puchar Fair-Play minimalnie zwyciężyli gospodarze 46:44. Pomimo wygranej Dospelu Włókniarza, puchar Fair Play przypadł dr(...)
0
Grigorij Łaguta wygrał wczoraj II Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy Olkam Cup, który jednocześnie był ostatnią imprezą na częstochowskim torze. Drugie m(...)
0
Mecz w Częstochowie z tamtejszym Dospelem Włókniarzem a Unią Tarnów będzie ostatnim dla obu zespołów w tym sezonie oraz da nam odpowiedź kto będzie cieszył się po spotkaniu ze zdob(...)
0
Prezes Dospelu Włókniarza Częstochowa, Paweł Mizgalski wystosował dzisiaj do częstochowskich kibiców oświadczenie, w którym w imieniu klubu przeprasza ich za dotkliwą porażkę jaką (...)
0
Prognoza pogody na przyszłe dni jest dość łaskawa dla żużla. Wielkimi krokami nadchodzi spóźniona wiosna. Oznacza to, że sezon 2013 rozpoczyna się od trzeciej kolejki. (...)
0
Prezes spółki CKM Włókniarz, Paweł Mizgalski odniósł się do zarzutu Emmy Richardson, która twierdzi, iż nie otrzymała pieniędzy z częstochowskiego turnieju mimo, że zawodnicy zadek(...)
0
Po tym jak częstochowianom nie udała się walka o jeden z turniejów cyklu Grand Prix, BSI przyznała Włókniarzowi organizację przyszłorocznego półfinału Drużynowego Pucharu Świata. N(...)
0
W naszej galerii można zobaczyć fotorelację z rozgrywanego w minioną niedzielę I Międzynarodowego Turnieju o Puchar Prezydenta Częstochowy. Autorem zdjęć są: Sebastian Marszałek or(...)
0
W niedzielnym, I Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy oprócz obecnych gwiazd na stadionie ujrzeć będzie można żużlowych idoli lat minionych, którzy kilkad(...)
0
30 września na torze przy ul. Olsztyńskiej w Częstochowie rozegrany zostanie I Międzynarodowym Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Na chwilę obecną czternastu zawodnik(...)
0
Częstochowski junior, Artur Czaja powoli powraca do pełni zdrowia. Wyleczył już kontuzję złamanej kości łonowej oraz kulszowej i w najbliższy czwartek tj. 20 września będzie trenow(...)
0
Sezon dla Włókniarza Częstochowa dobiegł końca, a włodarze klubu już kreślą wielkie plany na przyszłość. Szkółka żużlowa Sławka Drabika, emisja obligacji spółki do 2 mln zł, wystaw(...)
0
Bohaterem spotkania kończącego rundę zasadniczą Enea Ekstraligi pomiędzy Dospel CKM Włókniarz Częstochowa a Unia Leszno bez wątpienia jest zawodnik gospodarzy Rafał Szombierski. Po(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Speedway Ekstraliga. W jednym z meczów 18 kolejki Dospel CKM Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Unia Leszno w stosunku 50:39. Prezentujemy (...)
0
Przykra informacja szczególnie dla klubu Dospel CKM Włókniarz Częstochowa nadeszła dzisiaj z Anglii. Duńczyk Kenneth Bjerre brał udział w wypadku na torze w Peterborough w meczu El(...)
0
Trudne chwile z powodu kontuzji lidera grupy młodzieżowców przeżywa obecnie Dospel CKM Włókniarz Częstochowa. We wczorajszym półfinale Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski c(...)
0
Aż sześć tygodni przerwy czeka młodzieżowca Dospelu CKM Włókniarz Częstochowa, Artura Czaje po upadku w sobotnim meczy w Gorzowie Wlkp. Częstochowski junior w skutek wypadku doznał(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com