Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj o 18:00
Najlepszy obecnie Reprezentant Szwecji, Fredrik Lindgren poinformował, że postanowił po sobotnim występie w Speedway Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim zrobić przerwę od startów na żużlu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DOSPEL CKM WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
0
Grzegorz Walasek podpisał oficjalnie swój kontrakt z częstochowskim Włókniarzem podczas prezentacji drużyny. Powrót po latach do zespołu Lwów obudził w kibicach wspomnienia związan(...)
0
W ubiegłą niedzielę częstochowski Dospel CKM Włókniarz zaprezentował swoim kibicom skompletowany skład na nadchodzący wielkimi krokami sezon Enea Ekstraligi. Drużyna Lwów rozpoczęł(...)
0
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa skompletował skład i rozpoczął treningi przed nadchodzącym sezonem. Przy wtórze kibicowskiego dopingu zaprezentowano w niedzielę całą drużynę Lwów.(...)
0
Po raz kolejny zawrzało w grocie Lwa. Tym razem za sprawą długiego i bardzo szczerego wywiadu z prezesem Włókniarza Częstochowa, Pawłem Mizgalskim, który postanowił skonfrontować r(...)
0
Ta sama sylwetka na motocyklu, ten sam styl jazdy, wielu kibiców Włókniarza już okrzyknęło świeżo upieczonego żużlowca następcą legendy. Czy syn doścignie uwielbianego przez tysiąc(...)
0
Włókniarz Częstochowa rozplanował już swój terminarz dotyczący treningów punktowanych, przygotowujących do inauguracji sezonu. Jeśli pogoda okaże się przychylna, w marcu żużlowcy z(...)
1
Znamy już nazwisko nowego trenera Włókniarza Częstochowa. Będzie nim Piotr Żyto, który wraz z Jarosławem Dymkiem i Józefem Kaflem poprowadzi częstochowską drużynę. (...)
0
Włókniarz Częstochowa podzielił się dziś z kibicami szczegółami dotyczącymi tegorocznej prezentacji drużyny na sezon 2014. Impreza odbędzie się w niedzielę, 9 marca o godzinie 17:0(...)
0
W ostatnich dniach informowaliśmy o decyzji Grzegorza Walaska, który postanowił opuścić klub z Rzeszowa i przejść do częstochowskiego Włókniarza. Wiadomo już, że obydwie strony dos(...)
0
Nowy tydzień przyniósł nowe, lepsze wiadomości dla drużyny Włókniarza Częstochowa. W poniedziałek kontrakt z częstochowskim klubem podpisał Duńczyk, Peter Kildemand. (...)
0
Włókniarz Częstochowa, który zakończył tegoroczne rozgrywki Enea Ekstraligi na czwartym miejscu, podobnie jak reszta zespołów, przygotowuje się do kolejnego sezonu. Z różnych stron(...)
1
Po wczorajszych medialnych doniesieniach o zatrzymaniu i aresztowaniu Artura S. w częstochowskim środowisku nie przestają pojawiać się kolejne pytania o przyszłość Włókniarza. Zarz(...)
1
Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymali sześć osób, w tym Artura S., działacza Włókniarza Częstochowa.(...)
1
Zielonogórski Falubaz i częstochowski Włókniarz zakończył sezon żużlowy 2013 dwumeczem o Puchar Fair Play. W sobotę na torze przy ulicy Olsztyńskiej zwycięstwo odniosły Lwy, wygryw(...)
0
Na 6 października włodarze częstochowskiego Włókniarza planują wzorem roku ubiegłego rozegrać tym razem już II Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Zawody(...)
0
Nieopisywalne stany emocjonalne osiągali w niedzielę kibice przybyli na stadion w Częstochowie. Miejscowy Włókniarz wygrał drugie półfinałowe spotkanie z Unibaksem Toruń 47:42. Lwo(...)
1
49:41 ? takim wynikiem zakończył się pierwszy mecz półfinałowy w Toruniu, gdzie miejscowa drużyna Unibaksu zmierzyła się z częstochowskim Włókniarzem. Toruńskie Anioły wypracowały (...)
0
W ramach 17 kolejki, przedostatniej już w rundzie zasadniczej Enea Ekstraligi, Włókniarz Częstochowa podejmował na swoim torze drużynę Unii Tarnów. Częstochowskie Lwy wygrały spotk(...)
0
Mecz w Częstochowie, w ramach 17 kolejki rundy zasadniczej Enea Ekstraligi, pomiędzy miejscowym Włókniarzem a Unią Tarnów zakończył się wysokim zwycięstwem zespołu gospodarzy 54:36(...)
0
Już w najbliższy czwartek czeka nas XVII kolejka rundy zasadniczej Enea Ekstraligi. Ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy Włókniarzem Częstochowa a Unią Tarnów, którą podejmowa(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com