Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przez ostatnich kilka dni sympatycy żużla zastanawiali się, do którego z klubów zostanie wypożyczony Jarosław Hampel. Dziś wiemy, że w sezonie 2020 zawodnik przywdzieje żółto-biało-niebieskie barwy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DRUZYNOWY PUCHAR SWIATA - Wiadomości
72
Poznaliśmy kalendarz startów turnieju Speedway of Nations. W 2020 roku finał, który zaplanowano na 8 i 9 maja rozegrany zostanie w Manchesterze a półfinały w Landshut (25 kwietnia)(...)
156
Marek Cieślak podał szeroką kadrę Żużlowej Reprezentacji Polski. Do kadry seniorów powołanych zostało 11 reprezentantów, zaś do kadry juniorów 10 zawodników. (...)
60
Formalności stało się zadość i Marek Cieślak został dziś powołany na trenera żużlowej reprezentacji Polski seniorów na sezon 2020.(...)
113
Transmisja w TVP(...)
35
Menedżer reprezentacji Anglii Alun Rossiter odszedł po sześciu latach z reprezentacji Wielkiej Brytanii.(...)
0
W sobotę na torze w Togliatti dojdzie do pierwszego starcia o Tytuł Najlepszej Reprezentacji na żużlu. O to miano powalczą reprezentanci Polski, Niemiec, Szwecji, Australii, Danii,(...)
0
W czwartek w Warszawie w Centrum Prasowym PAP podpisany został list intencyjny dotyczący gotowości zawarcia umowy sponsoringowej i tym samym pełnienia przez ANWIL do końca 2019 r. (...)
0
Już w sobotę tj. 11 maja o godzinie 20.00, na torze w Manchesterze dojdzie do 2 półfinału Speedway of Nations. W pierwszym bardzo emocjonującym półfinale triumfowali Szwedzi przed (...)
89
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
100
Hans Andersen kwestionuje poziom motywacji w reprezentacji Danii, która chce poprawić wynik z zeszłorocznego Monster Energy SWC.(...)
538
Chociaż na treningach zazwyczaj stawiają na nawierzchnię żużlową i na sprzęt jakim jest motocykl, przez ostatnie pięć dni pokazali, że jazda na nartach czy też zdobywanie szczytów (...)
914
Młody kapitan żużlowego ROW-u, dwudziestojednoletni żużlowiec, który w swojej karierze żużlowej zdobył już parę ważniejszych tytułów na swoim koncie - zajął m.in. II miejsce w Indy(...)
100
Wielki żużel wraca na Nowy Olimpijski. Przez dwa dni – 8 i 9 czerwca 2018 roku – Wrocław będzie stolicą światowego speedway’a. Na domowym obiekcie Betard Sparty odbędzie się rywali(...)
2
3 lata temu
Czekałem tygodnie, dni i godziny. Czekałem, ale doczekałem oficjalnej informacji o Drużynowym Pucharze Świata. (...)
161
Nicki Pedersen chciałby wrócić do reprezentacji Danii, choć konflikt z menadżerem drużyny narodowej Danii, Hansem Nielsenem mocno go zniechęca. (...)
0
Żużlowa Reprezentacja Polski zdominowała zmagania drużynowe w sezonie 2017. Najlepiej świadczy o tym fakt, że seniorzy, prowadzeni przez Marka Cieślaka, obronili tytuł najlepszej ż(...)
107
Reprezentanci Polski obronili na torze im. Alfreda Smoczyka w Lesznie, Drużynowy Puchar Świata. Polacy wyprzedzili o 8 punktów drugich Szwedów oraz zdobywców brązowych medali, Rosj(...)
201
Reprezentanci Polski obronili dzisiaj na torze im. Alfreda Smoczyka w Lesznie Drużynowy Puchar Świata. Polacy wyprzedzili aż o 8 punktów drugich Szwedów oraz zdobywców brązowych me(...)
415
Dzisiaj na leszczyńskim Smoku, cztery reprezentacje: Wielka Brytania, Szwecja, Polska oraz Rosja rozpoczną od godziny 19:00 walkę o Drużynowy Puchar Świata 2017. Portal ZUZELEND.CO(...)
277
Niespodziewane rozstrzygnięcia padły podczas piątkowego barażu Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie. Po emocjonującej walce to osłabiona reprezentacja Rosji zmierzy się w dniu jutr(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com