Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Chociaż do zakończenia żużlowego okienka transferowego pozostało jeszcze kilkanaście dni, większość zespołów odkryła już swoje karty na najbliższy sezon i zaprezentowała zawodników, którzy będą bronić ich barw klubowych. Mimo że przed nami parę miesięcy przerwy zimowej, kibice mogą już powoli myśleć(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DRUZYNOWY PUCHAR SWIATA - Wiadomości
113
Transmisja w TVP(...)
35
Menedżer reprezentacji Anglii Alun Rossiter odszedł po sześciu latach z reprezentacji Wielkiej Brytanii.(...)
0
W sobotę na torze w Togliatti dojdzie do pierwszego starcia o Tytuł Najlepszej Reprezentacji na żużlu. O to miano powalczą reprezentanci Polski, Niemiec, Szwecji, Australii, Danii,(...)
0
6 miesięcy temu
W czwartek w Warszawie w Centrum Prasowym PAP podpisany został list intencyjny dotyczący gotowości zawarcia umowy sponsoringowej i tym samym pełnienia przez ANWIL do końca 2019 r. (...)
0
Już w sobotę tj. 11 maja o godzinie 20.00, na torze w Manchesterze dojdzie do 2 półfinału Speedway of Nations. W pierwszym bardzo emocjonującym półfinale triumfowali Szwedzi przed (...)
89
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
100
Hans Andersen kwestionuje poziom motywacji w reprezentacji Danii, która chce poprawić wynik z zeszłorocznego Monster Energy SWC.(...)
538
Chociaż na treningach zazwyczaj stawiają na nawierzchnię żużlową i na sprzęt jakim jest motocykl, przez ostatnie pięć dni pokazali, że jazda na nartach czy też zdobywanie szczytów (...)
914
Młody kapitan żużlowego ROW-u, dwudziestojednoletni żużlowiec, który w swojej karierze żużlowej zdobył już parę ważniejszych tytułów na swoim koncie - zajął m.in. II miejsce w Indy(...)
100
Wielki żużel wraca na Nowy Olimpijski. Przez dwa dni – 8 i 9 czerwca 2018 roku – Wrocław będzie stolicą światowego speedway’a. Na domowym obiekcie Betard Sparty odbędzie się rywali(...)
2
2 lata temu
Czekałem tygodnie, dni i godziny. Czekałem, ale doczekałem oficjalnej informacji o Drużynowym Pucharze Świata. (...)
161
Nicki Pedersen chciałby wrócić do reprezentacji Danii, choć konflikt z menadżerem drużyny narodowej Danii, Hansem Nielsenem mocno go zniechęca. (...)
0
Żużlowa Reprezentacja Polski zdominowała zmagania drużynowe w sezonie 2017. Najlepiej świadczy o tym fakt, że seniorzy, prowadzeni przez Marka Cieślaka, obronili tytuł najlepszej ż(...)
107
Reprezentanci Polski obronili na torze im. Alfreda Smoczyka w Lesznie, Drużynowy Puchar Świata. Polacy wyprzedzili o 8 punktów drugich Szwedów oraz zdobywców brązowych medali, Rosj(...)
201
Reprezentanci Polski obronili dzisiaj na torze im. Alfreda Smoczyka w Lesznie Drużynowy Puchar Świata. Polacy wyprzedzili aż o 8 punktów drugich Szwedów oraz zdobywców brązowych me(...)
415
Dzisiaj na leszczyńskim Smoku, cztery reprezentacje: Wielka Brytania, Szwecja, Polska oraz Rosja rozpoczną od godziny 19:00 walkę o Drużynowy Puchar Świata 2017. Portal ZUZELEND.CO(...)
277
Niespodziewane rozstrzygnięcia padły podczas piątkowego barażu Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie. Po emocjonującej walce to osłabiona reprezentacja Rosji zmierzy się w dniu jutr(...)
487
3 lata temu
O godzinie 19:00 na leszczyńskim stadionie im. Alfreda Smoczyka rozpocznie się baraż Drużynowego Pucharu Świata. Tylko jedna z drużyn reprezentacyjnych uzyska przepustkę do jutrzej(...)
79
Rosjanin, Grigorij Laguta w dniu dzisiejszym został zawieszony po tym jak Polska Agencja Antydopingowa w wysłanych wynikach do GKSŻ stwierdza o wykryciu w próbce A substancji zabro(...)
107
W piątkowych barażach cztery reprezentacyjne drużyny na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie powalczą o jedną przepustkę do sobotniego finału Monster Energy FIM Speedway World (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com