Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Podczas wczorajszego spotkania angielskiej Rowe Motor Oil Premiership Jason Doyle już w pierwszym swoim występie zanotował upadek pechowo uderzając w bandę.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DRUZYNOWY PUCHAR SWIATA - Wiadomości
7
Po niezwykle zaciętym i niezwykle emocjonującym finale Monster Energy FIM Speedway World Cup na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu Reprezentacja Polski po sześciu latach przerwy zd(...)
0
Maciej Janowski ostrzegł fanów, aby nie mrugali zbyt często, bo będzie dużo akcji podczas dzisiejszego finału Pucharu Świata Monster Energy FIM Speedway World Cup we Wrocławiu.(...)
0
Reprezentacja Australii z bardzo dużą przewagą nad pozostałymi zespołami triumfowała w zawodach barażowych Monster Energy FIM Speedway World Cup rozgrywanych na Stadionie Olimpijsk(...)
16
Trener Reprezentacji Polski ogłosił skład w jakim Polacy przystąpią do finału Monster Energy FIM Speedway World Cup na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.(...)
0
Reprezentacja Dani zwyciężyła w drugim finale Monster Energy FIM Speedway World Cup rozgrywanym na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Duńczycy dopiero ostatniej serii roztrwonili (...)
0
Reprezentacja Wielkiej Brytanie zwyciężyła rozgrywany na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu pierwszy półfinał Monster Energy FIM Speedway World Cup. Wygrana zapewniła Brytyjczykom (...)
0
W przyszłym tygodniu we Wrocławiu odbędzie się żużlowy mundial. Na wtorek oraz środę zaplanowane są dwa starcia półfinałowe. Selekcjonerzy ośmiu nacji, awizowały składy na te zawod(...)
2
Reprezentacje biorące udział w walce o tytuł Drużynowego Mistrza Świata podczas Żużlowego Mundialu, czyli finałach Monster Energy Drużynowego Pucharu Świata FIM, podały szerokie sk(...)
0
Drużynowy Puchar Świata po sześciu latach powraca w tym roku do kalendarza wydarzeń żużlowych. (...)
0
Nowy menadżer żużlowej reprezentacji Danii, Nicki Pedersen, dokonał wyboru i powołał zawodników do kadry narodowej.(...)
29
Menedżerowie poszczególnych reprezentacji podali szerokie składy na finały Speedway of Nations. Turniej na torze w Lublinie odbędzie się 16 i 17 października. To nie koniec treners(...)
29
W piątek, 9 października, o godzinie 20:00 wystartuje internetowa sprzedaż biletów na Monster Energy FIM Speedway of Nations. Impreza odbędzie się w Lublinie. Wejściówki będą dostę(...)
157
4 lata temu
Reprezentacja Polski przegrała z Rosjanami 38:52 w meczu towarzyskim rozgrywanym w Bydgoszczy. Liderem gospodarzy był Bartosz Zmarzlik, a ze strony gości Emil Sayfutdinov. To ostat(...)
249
Finał Speedway of Nations w dniach 24 i 25 października został zaplanowany w Manchesterze. Wiemy już, że zawody odbędą się ale w innej lokalizacji niż pierwotnie to zakładano. Na (...)
0
Na 29 września o 17:30 zaplanowano spotkanie towarzyskie pomiędzy Żużlowymi Reprezentacjami Polski a Rosji. Będzie to jednocześnie okazja aby podziękować Markowi Cieślakowi za osta(...)
19
W najbliższy weekend odbędą się zawody o tytuł DMŚJ. Niekwestionowanymi faworytami zawodów są oczywiście nasi zawodnicy spod biało – czerwonej flagi, która pod dowództwem Rafała Do(...)
0
Już 5 września o godzinie 19:15 w duńskim Outrup odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów na żużlu. Tytułu broni reprezentacja Polski, która triumfowała już w tych rozgrywk(...)
0
FIM w porozumieniu z BSI ogłosiło zaktualizowany kalendarz startów o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata i Speedway of Nations. Najważniejsza informacja dla kibiców jest taka, że t(...)
72
Poznaliśmy kalendarz startów turnieju Speedway of Nations. W 2020 roku finał, który zaplanowano na 8 i 9 maja rozegrany zostanie w Manchesterze a półfinały w Landshut (25 kwietnia)(...)
156
Marek Cieślak podał szeroką kadrę Żużlowej Reprezentacji Polski. Do kadry seniorów powołanych zostało 11 reprezentantów, zaś do kadry juniorów 10 zawodników. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com