Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DRUZYNOWY PUCHAR SWIATA - Wiadomości
0
Nowy menadżer żużlowej reprezentacji Danii, Nicki Pedersen, dokonał wyboru i powołał zawodników do kadry narodowej.(...)
29
Menedżerowie poszczególnych reprezentacji podali szerokie składy na finały Speedway of Nations. Turniej na torze w Lublinie odbędzie się 16 i 17 października. To nie koniec treners(...)
29
W piątek, 9 października, o godzinie 20:00 wystartuje internetowa sprzedaż biletów na Monster Energy FIM Speedway of Nations. Impreza odbędzie się w Lublinie. Wejściówki będą dostę(...)
157
3 lata temu
Reprezentacja Polski przegrała z Rosjanami 38:52 w meczu towarzyskim rozgrywanym w Bydgoszczy. Liderem gospodarzy był Bartosz Zmarzlik, a ze strony gości Emil Sayfutdinov. To ostat(...)
249
Finał Speedway of Nations w dniach 24 i 25 października został zaplanowany w Manchesterze. Wiemy już, że zawody odbędą się ale w innej lokalizacji niż pierwotnie to zakładano. Na (...)
0
Na 29 września o 17:30 zaplanowano spotkanie towarzyskie pomiędzy Żużlowymi Reprezentacjami Polski a Rosji. Będzie to jednocześnie okazja aby podziękować Markowi Cieślakowi za osta(...)
19
W najbliższy weekend odbędą się zawody o tytuł DMŚJ. Niekwestionowanymi faworytami zawodów są oczywiście nasi zawodnicy spod biało – czerwonej flagi, która pod dowództwem Rafała Do(...)
0
Już 5 września o godzinie 19:15 w duńskim Outrup odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów na żużlu. Tytułu broni reprezentacja Polski, która triumfowała już w tych rozgrywk(...)
0
FIM w porozumieniu z BSI ogłosiło zaktualizowany kalendarz startów o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata i Speedway of Nations. Najważniejsza informacja dla kibiców jest taka, że t(...)
72
Poznaliśmy kalendarz startów turnieju Speedway of Nations. W 2020 roku finał, który zaplanowano na 8 i 9 maja rozegrany zostanie w Manchesterze a półfinały w Landshut (25 kwietnia)(...)
156
Marek Cieślak podał szeroką kadrę Żużlowej Reprezentacji Polski. Do kadry seniorów powołanych zostało 11 reprezentantów, zaś do kadry juniorów 10 zawodników. (...)
60
Formalności stało się zadość i Marek Cieślak został dziś powołany na trenera żużlowej reprezentacji Polski seniorów na sezon 2020.(...)
35
Menedżer reprezentacji Anglii Alun Rossiter odszedł po sześciu latach z reprezentacji Wielkiej Brytanii.(...)
0
W sobotę na torze w Togliatti dojdzie do pierwszego starcia o Tytuł Najlepszej Reprezentacji na żużlu. O to miano powalczą reprezentanci Polski, Niemiec, Szwecji, Australii, Danii,(...)
0
4 lata temu
W czwartek w Warszawie w Centrum Prasowym PAP podpisany został list intencyjny dotyczący gotowości zawarcia umowy sponsoringowej i tym samym pełnienia przez ANWIL do końca 2019 r. (...)
0
Już w sobotę tj. 11 maja o godzinie 20.00, na torze w Manchesterze dojdzie do 2 półfinału Speedway of Nations. W pierwszym bardzo emocjonującym półfinale triumfowali Szwedzi przed (...)
89
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
100
Hans Andersen kwestionuje poziom motywacji w reprezentacji Danii, która chce poprawić wynik z zeszłorocznego Monster Energy SWC.(...)
538
Chociaż na treningach zazwyczaj stawiają na nawierzchnię żużlową i na sprzęt jakim jest motocykl, przez ostatnie pięć dni pokazali, że jazda na nartach czy też zdobywanie szczytów (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com